Nikdy viac. Spôsob doručenia som si zvolil SDS poslali to neschopným DPD. DPD poslala mail, že objednávku doručí v daný deň čo sa nestalo nakoľko rozdelili objednávku a každá časť bola na inom depe. Druhý mail alebo SMS o novom dni doručenia už neprišiel kuriér volal až keď bol pred domom. Nebol som doma, klasicky sme sa dohodli, že príde nasledujúci deň. Nasledujúci deň som čakal kuriéra, ktorý nedorazil. Na stránke DPD v sledovaní zásielky som sa dočítal, že som odmietol prevziať zásielku a vracajú ju odosielateľovi. S týmto som kontaktoval eshop kde mi povedali, že zásielku ešte evidujú ako expedovanú a viac budú vedieť viac keď sa im vráti. Samozrejme preveria štandardy prepravcu a pokiaľ ich potvrdia budú si účtovať náklady za prepravu odo mňa. Nikto ma nekontaktoval takmer mesiac, že vrátenú zásielku obdržali a či ju chcem expedovať znova keďže mi to ponúkli ako jednu z možností na moju sťažnosť. Keďže sa nikto neozval ohľadom pôvodnej objednávky vytvoril som si novú objednávku s tým istým tovarom, zásielka bola poslaná konečne cez SDS ako som si zvolil a zásielku som do pár dní obdržal. Po takmer mesiaci sa mi ozvali s výzvou, že som neprevzal zásielku a mám zaplatiť do 7 dní poštovné inak to pôjde na súd a budem platiť aj súdne trovy a súdneho zástupcu. Na tento mail som im odpísal na základe čoho žiadajú o zaplatenie poštovného mňa a nie DPD, keďže podľa mňa pochybili oni. Toto tvrdenie som im podložil fotkami zo sledovania zásielok kde je evidentné, že kuriér ma nezastihol v deň doručenia a naplánoval novú donášku, avšak následne pár hodín na to v ten istý deň už v sledovaní píše opätovné doručenie, ktoré som už ja že vraj odmietol prevziať a posielajú to naspäť. Na moju odpoveď na ich mail kde sa mi vyhrážajú súdom mi radšej ani neodpísali. Je 7 deň radšej to zaplatím nech mám s nimi už pokoj. Pôvodná objednávka pneumatík sa mi predražila o takmer 40€ nakoľko platím 2x poštovné a medzi časom aj stúpla cena pneumatík, ktoré som si objednal. Plus som čakal na moju objednávku takmer 3 týždne. Cením si, že eshop je prozákaznícky a radšej svami ani nekomunikuje.

• Rýchla reakcia na objednávku aj dodanie. Od Pneucomu som kupoval aj zimné pneu a bol som spokojný. Takže odporúčam.

• Profesionálne, rýchle a férové vybavenie mojej objednávky
    • Profesionálny pneuservis, po ktorom môže vodič spokojne vyraziť na diaľnice

Rychle dodanie.
    Priazniva cena.

Dobrá cena a rýchle doručenie
    Dobrá komunikácia

• Ráno som objednal, mali ich skladom, o hodinu som si pre ne prišiel a poobede už boli na aute. Není čo dodať, super
    • Nieje čo.

• Rýchlosť,dobrá cena profesionálny personal

Na okolí najpružnejší predaj pneumatík

• Nedostal som žiadnu informáciu o prijatí objednávky, teda neviem čo a u koho dom si vlastné objednal! A či som si aj vôbec niečo objednal !!!
    • Som , či nie som blokovaný "tzv. Záväznou objednávkou s povinnosťou platby" ???

Reakcia obchodu PNEUCOM.sk

Ospravedlňujeme sa zákazníkovi za spôsobené problémy.
    Objednávku sme prijali 18.04.2024 o 15:47 a náš automatický systém obratom poslal na mail uvedený v objednávke informáciu a potvrdenie o prijatí objednávky.
    Objednané pneumatiky boli na našej web stránke v časti dostupnosť uvedené ako " Na dotaz ", čo znamená že dostupnosť tovaru musíme preveriť u výrobcu, takže na stránke nebola uvedená žiadna dodacia doba.
    Nasledujúci deň, po spracovaní objednávky sme o 8:30 zaslali zákazníkovi informáciu o nedostupnosti požadovaného tovaru s možnou alternatívou novšieho modelu pneumatík od toho istého výrobcu.
    Náš systém funguje pri množstve prijatých objednávok, snažíme sa aby bol zákazníci informovaný v maximálnej možnej miere a ak to v jednotlivých situáciách a prípadoch nefunguje, možno nie je chyba na našej strane.
    Ak chce byť zákazník dostatočne informovaný, možno by stačilo dôsledne čítať informácie uvedené na stránke a následne si skontrolovať prichádzajúce maily, prípadne schránku SPAM, kde niekedy spadnú prijaté maily ( čo na strane zákazníka už ovplyvniť nevieme).
    Pneucom

prehľadné stránky vrátane informácií o tovare a recenzií tovaru, výhodné ceny, rýchle dodanie

• Rýchle dodanie, dobrá cena

• Ochotný
    • Spoľahlivý
    • Cenovo dostupný
    • Kvalita

Super ceny, expresne rýchle dodanie.

Nakupovala so po prvý krát. Bola som spokojná...

• rychlost

maximalna spokojnost od komunikacie az po dorucenie

• Pneu naozaj nové ešte v podstate teplé len pár týždňov od výroby

Veľmi široký výber pneu. Za mňa veľká spokojnosť s obchodom ci sa týka dodania alebo ročníka pneu DOT.

OBJEDNAL SOM SI ROK VÝROBY 24 A POSLALI MI ROK 22.