• drzá komunikácia

na slabej profesionálnej úrovni

• pneumatiky som objednal na zaklade toho, ze na webe bolo uvedene skladom, casom som mal telefonat o tom ze dane gumy sa uz nevyrabaju, ponukli mi udajne kvalitnejsie a lacnejsie (cina sailun a rottala) ked som povedal, ze dalujem tam mi bolo odvrknute aby som ich teda kupil inde ked sa mi nepaci, kupil som nakoniec inde aj s prezutim za bizsiu cenu, naozaj profesionalny pristup

Reakcia obchodu Pneubiznis

Dobry den,pozadovane pneumatiky sa nevyrabaju,preto vam boli ponuknute pneumatiky v cene ktoru ste pozadovali,od nas ste chceli nove pneumatiky Matador MP59,ktore ste mohli kupit ale isto nie z DOT 2016,pekny den

• Klamali s cenou

Reakcia obchodu Pneubiznis

Dobry den,objednane ste mali pneu za 70,32 ale nemali sme 4ks,ponukli sme Vam inu znacku pneumatik za 85,-eur a suhlasili ste z cenou,nechapem v com sme klamali.preco ste teda tovar prebrali???pekny den

• doslovne šoková terapia, keď mi prezuli jedno koleso na aute za 14,50 EUR....

Reakcia obchodu Pneubiznis

Dobry den ceny mame nizsie ako konkurencia,pokial neporovnavame garazove pneuservisi, cennik mame na stranke www.pneubiznis.sk

• Na heureke uvádza, že má skladom. No je to chybná informácia. Nakoniec, aby som sa presvečil, že je to tak, objednal som aj iné pneu, no žiadne nemal skladom. Aj keď na jeho stránke a aj na heureke je "skladom".

Nakoniec som tam volal, bol arogantný, neochotný, poslal ma viete kam. Zatial najhorší obchod ktorý som zažil.

• Žiadne výhody
    • V obchode ponúkajú tovar ktorý nevedia dodať veľmi slabá komunikácia obchodu so zákazníkom.

Neeeedoporučujem!!!

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

• Pochybne praktiky.
    • Napriek tomu, ze pneumatiky mali mat na sklade, tvrdili mi, ze uz ich nemaju a ponukli mi len iny rychlostny index za ovela vyssiu cenu. Zda sa mi to ako umyselne pochybny pristup, ked chcu nalakat zakaznika na jeden produkt s nizkou cenou a potom mu chcu predat iny, ovela drahsi produkt.

Neodporucam.

Reakcia obchodu Pneubiznis

Odporučam pozriet si ceny na webe a potom pisat o pochybnych praktikach,pravdepodobne praktiky ktore spominate su Vam blizke,nasej spolocnosti nie,pekny den prajeme

• Pneuservis, po prezuti vybruje auto. Pritom cena sluzby 45e bola na urovni autorizovaneho servisu.

Ak tak nakupit tovar, ale nevyuzivat ich sluzby. Ani po tyzdni sa nikto neozval na reklamaciu a musel som prevazenie riesit cez autorizovany servis.

Reakcia obchodu Pneubiznis

Dobry den pneumatiky ste mali hned,neevidujeme ziadnu reklamaciu na pneuservis,prajeme vela stastnych km

• nezobrazuje stav tovaru ktory je skladom a ktory nemaju na sklade