• Dlhé doručenie tovaru, doteraz som ho nedostal a už mám hodnotiť

Dobrý deň.
    Objednali ste si náhradný diel, ktorý aktuálne nie je skladom. Z toho dôvodu bolo pri tovare ako aj v potvrdení Vašej objednávky uvedené, že tovar je VYPREDANÝ.
    Takýto tovar expedujeme až po jeho naskladnení, túto dobu ale nedokážeme odhadnúť, keďže ani importér ho nemá skladom.
    Pri každom tovare uvádzame aj dobu dostupnosti v dňoch, v prípade nedostupného tovaru je uvedená informácia, že je tovar VYPREDANÝ. Takýto tovar je možné objednať na našej stránke, avšak termín dodania nevieme garantovať. Jedná sa hlavne o náhradné diely, ktoré v prípade, že sa nenachádzajú na centrálnom sklade v ČR objednávame od výrobca z Francúzska .
    Je nám ľúto Vášho hodnotenia, podľa všetkého ste si nevšimli údaj o dostupnosti tovaru.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Keď bolo treba predať tovar komunikovali ale pri výmene na dva maily absolútne nereagovali a odignorovali moju požiadavku.

Do siedmych pracovných dni mi tovar ešte neprišiel

Dlhá doba dodania

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• Tovar tri horáky a roznášaci plech nedorazil !

• nespoľahlivý predajca

Predávajúci mi po 10 dňoch neposlal ani len odpoveď čo je s objednaným tovarom. Tento internetový obchod neodporúčam nikomu. Je to strata času sa touto firmou zaoberať.

Reakcia obchodu PlynovyGril.sk

ospravedlňujeme sa za dlhšiu dodaciu dobu. Objednali ste si náhradné diely ku grilu, ktoré sú na objednávku priamo z Francúzska a majú dobu dodania cca 2-3 týždne, čo bolo uvedené aj priamo pri produkte.

• Bez oboznámenia, že tovar bude meškať a po mojom dožadovaní sa vysvetlenia mi pán ešte zložil telefón...

Reakcia obchodu PlynovyGril.sk

Vážený pane, predajca sa Vám slušne ospravedlnil za dlhšiu dodaciu dobu grilu. Avšak vy ste jednali arogantne, do telefónu ste nenormálne vrieskali, na čo sa predajca stále slušne opýtal, či si teda želáte objednávku zrušiť. Vy ste ale naďalej vrieskali a hrubo osočovali . Tiež sme len ľudia, ktorí situáciu s pár dňovým meškaním tovaru nevedeli nijako ovplyvniť, ale Vám nikto nedáva právo takto s ľuďmi jednať. Vaše neslušné, arogantné správanie teda predajca po niekoľkých minútach ukončil zložením telefónu.

• jeden tovar mal byt skladom, druhy dodany do 2-5 dni - po 11 dnoch od objednavky ziadna info od predajcu!

To nemyslite vážne že skor mi pošlete email s hodnotením ako tovar. 2týždne čakám na tovar no márne.....volal som 1. Krát povedali že zásielka je na ceste ....samozrejme že nebola .....volal som 2. Krát po 5 pracovných dňoch povedali ze zásielka už bola odoslaná ......jasne ze zabudli ..... .....vážne ďakujem keby som vedel objednám si tovar niekde inde ....hlavná vec že dorucujete do 3 pracovných dní....Čína posiela skôr!

prisiel poskodeny a s chybajucimi dielmi

• Cena výrobku
    • Zdĺhavé dodanie tovaru, pán Klein zavádzal(klamal) ohľadom termínu dodania tovaru.

Uvedené vyššie

Reakcia obchodu PlynovyGril.sk

Vážený pane, tovar ste si objednali 27.11., a dňa 29.11. sme tovar odosielali. Doba dodania uvedená pri produkte bola 2-5 dní, vy ste si tovar objednali a teda s touto dodacou dobou tým súhlasili. My sme dodaciu dobu dodržali! Aj to už bolo jednodňové opozdenie z dôvodu, že nám meškal tovar, nakoľko kuriérske spoločnosti už nestíhajú, majú "predvianočný zhon". Ak toto nedokážete pochopiť, tak ste absolútne nechápavý človek. Priebežne ste boli informovaný o termíne dodania a stále ste objednávku ponechali. Nehnevajte sa, ale kto tu zavádza a klame ste iba VY!

nic moc

• Za 10 dní som dostal úvodný @ a od vtedy nič. Netušim čo sa deje. Dufam, že tovar nedostanem na vianoce. Ako keby obchod zanikol.

Reakcia obchodu PlynovyGril.sk

Dobrý deň, objednali ste si náhradný diel ku grilu s dlhšou dobou dodania. Momentálne centrálny sklad v ČR a rovnako aj výroba vo Francúzsku nestíhajú, preto sú hlavne na náhradné diely dlhšie dodacie lehoty. Ďakujeme za pochopenie.

• objednal som, po týžedni mi na môj podnet odpovedali, že to bude o pár dní potom ešte furt čakám, je to už 2 týždne na vydrbaný plynový horák,bez odpovede na moje e-maily, díky moc

no coment

• je jediný, kde som hľadaný tovar našiel
    • ???

Objednal som si 2 ks grilovacích motorčekov, pre seba aj pre kamaráta. Jeden kus mi bol dodaný už rozbalený, zjavne používaný, nebol kompletný. Ak už obchod nehrá čistú hru so zákazníkom, nech si zoberie príklad z Alzy.sk, na rozbalený alebo použitý tovar upozornia dopredu a poskytnú zľavu.

Reakcia obchodu PlynovyGril.sk

grilovacie motorčeky boli vypredané. Od importéra sme obdržali zopár posledných kusov tejto sezóny. V prípade, že Vám bol dodaný poškodený tovar (nie je možné vylúčiť "ľudskú chybu" skladníka), nemuseli ste čakať 10 dní na dotazník od heureky, ale bolo potrebné nás obratom informovať a tento problém by sme sa snažili vyriešiť k čo najväčšej spokojnosti, buď vrátením peňazí alebo výmenou za nový tovar. Ďakujeme za pochopenie.

Tovar som si objednal, objednavka bola potvrdena. Ani po 11 dnoch mi nebol tovar doruceny. Pisomne/mailom som kontaktoval predajcu, bohuzial som nedostal ani odpoved.

Reakcia obchodu PlynovyGril.sk

objednali ste si liatinovú platňu, teda náhradný diel ku grilu. Jedná sa o tovar na objednávku u ktorého je doba dodania 2-4 týždne. E-mail sme obdržali včera, avšak počas dovolenkového obdobia nestíhame reagovať na všetky e-maily okamžite. Ďakujeme za pochopenie.

• tovar uvedený na stránke ako skladom nebol dodaný za 1-2 dni ako bolo prezentované, pretože skladom nebol

ak potrebujete tovar načas, skúste iný obchod

Reakcia obchodu PlynovyGril.sk

tovar, ktorý máme skladom, je označený ikonkou "Odošleme dnes". Gril, ktorý ste si objednali sme skladom nemali, doba naskladnenia bola uvedená ako píšete 1-2 dni. Bohužiaľ zásielka tovaru z ČR sa nám omeškala o 5 dní z dôvodu vysokého náporu objednávok v najvyššej sezóne. Po troch dňoch od prijatia Vašej objednávky sme telefonicky komunikovali a bol Vám tento omeškaný termín oznámený. Za dlhšiu dodaciu dobu sa Vám ospravedlňujeme. Ďakujeme za pochopenie.

• Široký sortiment a pohodlie nákupu z domova.
    • Už je to 10. deň a o objednanom tovare ani chýru, ani slychu.

Ak Vám nevadí dlhšia dodacia lehota, než býva zvykom v iných e-shopoch, tak v podstate odporúčam temto obchod.