Doska nefunguje stále hlási chybu 01

• poslali to 10.03. ale je 16.03.2023 zavolal som do predajne je im to jedno

Dobré ráno pane Kamen,
    mrzí nás, že nejste spokojen.

Jak jistě víte, vzhledem k tomu, že toto nebyla první objednávka, kterou jste u nás provedl, tak vždy expedujeme objednávky co nejdříve to jde. Ve vašem případě to bylo hned druhý den. Vaši objednávku jsme zaregistrovali ve čtvrtek 09.03.2023 v 18:13. Na základě toho jsme vám v pátek 10.03.2023 zásilku odeslali zvoleným PPL kurýrem.

Již včera 15.03.2023 jste mi do telefonu poměrně výrazně sdělil své rozhorčení z toho, že jste očekával, že budete mít balíček v pondělí doma. Doručení na Slovensko zpravidla trvá minimálně 2 pracovní dny. Není v našich silách doručování nijak urychlit.

Na Váš popud jsme sice kontaktovali PPL, nicméně nepředpokládám, že by to ještě více uspíšilo doručení Vaší objednávky, kterou dnes v trackování vidím ve stavu: "Zásilka je právě doručována příjemci v cílové destinaci".

Jsem si vědoma toho, že náhradní díly chce mít člověk doma co nejdříve, ale myslím, že z naší strany už bohužel více dělat nelze a někdy je bohužel nutná trpělivost na straně zákazníka.

S pozdravem a přáním krásného dne,
    PLYNOP s.r.o.

• Obchod neodpovedal na opakované reklamácie nevhodne objednaného tovaru
    • Hraju mrtvého brouka po 14 dňoch neodpovedania na opakovane zaslanie ziadosti o vratenie tovaru

Neobjednávať od nich nič. Najprv nedokážu odpovedať na opakované zasielanie žiadosti o vrátenie tovaru a následne hrajú mrtvého brouka, že oni nemôžu tovar po 14 dňoch prevziať. Klasika

Dobrý den paní Halászová,
    škoda že za sebe necháváte volat svého manžela který byl nepříjemný a arogantní.
    Možná kdyby byl jiný přístup tak i když nemusíme vzít zásilku zpět jelikož byla objednávka na IČ. Běžně nemáme problém vzít zásilku zpět a zákazníkovi vyhovět.

ALE S TAKOVÝM PŘÍSTUPEM FAKT NE!

Za nezodpovězené emaily se omlouváme, v danou chvíli a množstvím objednávek jsme se věnovali právě Vám zákazníkům aby jsme vše stihly vyexpedovat 22.12.2022 jelikož bylo v následující dny zavřeno.

• zásilka nebyla doručena na adresu
  • Neměli jste svíčku na skladě,špatny obchod.

Dobrý den pane Šupík,
    zkontrolovala jsem průběh Vaší objednávky a jejího vyřízení a bohužel jsem neshledala, že by z naší strany došlo k pochybení. V době, kdy jste u nás provedl svou objednávku (25.10.2021 v 7:05) nebyla Vámi objednaná elektroda skladem a bylo to na našem e-shopu uvedeno. Tentýž den v 9:07 Vám byl našim zaměstnancem zaslán e-mail ohledně délky dodací lhůty. Vzhledem k tomu, že jste nám sdělil, že nechcete čekat na naskladnění zboží a přejete si svou objednávku stornovat, byla Vaše objednávka stornována.

V budoucnu se na nás neváhejte obrátit na našem kontaktním e-mailu [email protected] nebo telefonicky, rádi se Vám budeme individuálně věnovat k oboustranné spokojenosti.

S pozdravem,
    PLYNOP s.r.o.

• Manostat měl jiné parametry než jsem objednal

Reakcia obchodu plynop.cz

mrzí nás vaše negativní zkušenosti. Bohužel dodavatel začal dodávat jiné manostaty než dosud a my si bohužel změny v parametrech nestihli všimnout, proto byly údaje na fotografii jiné než u dodaného manostatu. Fotografie jsou často bohužel ilustrační, jelikož není v našich silách na každou změnu (v designu, tvaru náhradních dílů a podobně) reagovat, přestože se snažíme, aby byly fotografie vždy aktuální. V případě nespokojenosti jste měl samozřejmě možnost nepoužité zboží do 14 dnů vrátit bez udání důvodu.

S pozdravem,