• Skvele plienky aj kvalita aj cena

Arogantny predajca

Bohuzial niesom spokojna. Kazdu noc pretiekli aj 2 krat :(

• OBCHOd je v poriadku mili ľudia

Plienky dada zmenili nielen obal, ale i cenu a kvalitu svojho tovaru., sú podstatne tenšie., doteraz sa nám nestalo, aby syn pleny prečural, teraz pravidelne každú Noc..!!!

S doručením a objednávkou nebol problém. Ide o samotné plienky. Neboli najvyššej kvality (možno druhá, tretia trieda?? ) Na niektorých plienkach bol lepivý prúžok stavený dokopy a pri odliepaní sa celý odtrhol. Celá moja objednávka má chybné lepenie. Plienka ako taká je funkčná ale lepivý prúžok sa nedá odlepiť úplne.

• Rýchle vybavenie objednávky

Obchod super, fakt rýchle vybavenie, aj doručenie

Napriek objednávke do 12h. bol tovar doručený až o týždeň!

Reakcia obchodu Plienky dada

Dobrý deń,
    mrzí nás vzniknutá situácia ALE,

posielam výpis z DHL.

Objednali ste 7.1.2019 10:41

7.1.2019 13:37 Zásielka prijatá od odosielateľa do systému DHL. // o 3hodiny bol balík už v aute kuriera
    7.1.2019 15:44 Zásielka sa nachádza na zvozovom depe.
    7.1.2019 21:39 Zásielka sa nachádza na doručovacom depe.
    8.1.2019 8:36 Zásielka nebola doručená z dôvodu nezastihnutého adresáta - zanechané oznámenie. // nedovolal sa vám kurier?
    10.1.2019 9:04 Zásielka nebola doručená z dôvodu na strane DHL Parcel. //kalamita na orave
    11.1.2019 9:11 Zásielka nebola doručená z dôvodu na strane DHL Parcel. //kalamita na orave
    14.1.2019 7:55 Zásielka je doručovaná.
    14.1.2019 15:26 Zásielka doručená.

Balík sme zabalili a odoslali ihned po prijatí objednávky. To že sa k Vám kurier nemohol dostať nieje chyba internetového obchodu ale firmy DHL.

S pozdravom Durica

Plienky katastrofa