• Tento druh tovaru potrebujem a vyhovuje mu najviac.

• Rychle dodanie

som veľmi spokojná až na farbu ,objednala som melír tyrkysovo-bielu podľa obrázka a v skutočnosti je zeleno - biela,troška je foto skreslené,nabudúce s tým musím rátať , veľa spokojných zákazníkov Vám prajem

• Presne to čo potrebujem:-)
    • Vysoká kvalita

• v klude svojho domova

• Veľký výber tovaru
    • Prijateľné ceny
    • Privítala by som pri popise pletacích priadzi, podrobnejší popis. Popisy sú veľmi zbežné.

Odporúčam tento obchod.

• Kvalita za prijatelnu cenu, rychla
    • Vybava.

• Ovčia vlna.
    • Bohužial to neviete ovplyvniť - sezónnosť tovaru....

Nenašiel som tovar v inom obchode o ktorý mám záujem. Skúsenosti mám dobré, s pani Čonkovou mám veľmi dobré skúsenosti. Ďakujem. Celkom určite odporučím.

Kedze slov. stranka nefungovala objednala som na českej. Obdržala som email, že mam objednať na slov. stránke a nie u nich. Keď som im napisala, že stránka nefunguje, nevedela som či teraz objednať alebo nie či mi príde objednávka dvakrát. Objednala som vlnu Merino 99, prisla mi 04. Vlnu som si objednala na skúšku farbenia zatial len 10 ks. Ak by som bola spokojna tak aj viac. Z 10-ich klbiek 6 malo zviazane uzlíky niektoré aj 2-krát. Podľa môjho názoru to nie je kvalita. Klbko malo mať 250m. Mam presne vypočítane koľko potrebujem na šál no nevychádzalo to. Klbko malo cca 200m. Určite premeriam aj ostatne.

• Už som raz nakúpila ale v CZ
    • Pri reklamácii mi vyšli v ústrety, chyba vo farbe FS číslo rovnaké, odtieň nie.Kladne vybavená reklamácia.

celkom dobrý nákup

• Dobra komunikácia zo zakaznikom.
    • Neviem žiadne

Velmi dobre

nakúpila som, lebo máte široký výber priadzí do pletacích strojov, ktoré sú vyrábané "u nás" a nie v číne a podobných krajinách.

• Presne tento druh tovaru potrebujem
    • Niektoré farebné odtiene strojovej priadze nejasné

Ja som veľmi spokojná a obchod vrelo odporúčam:-)

• Uz pri prvom nakupe som bola spokojna. Siroky prehladny sortiment. Dobre ceny
    • Nema

Doporucila by som ho ostatnym. Velky vyber kvalitnej a cenovo dostupnej priadze na pletenie

• lebo je obchod ďaleko

• Jedina slabina je dlha dodacia lehota, cca 12 dni. Inak vsetko ostatne super.

• Je to pre mňa pohodlné objednávať z domu.

vrelo odporúčam

• Pohodlnosť
    • Pošta nestiha doručiť zásielku.Začo sa platí dobierka ,keď to nedostanem na tú adresu,ale si musím pre ňu chodiť na poštu.o čom to je.

Obchod fajn .ale doručenie nie..

• pohodlnosť nákupu, široká škála výberu a prírodné produkty

pohodka

• Kvalitná priadza.
    • Dodacia doba by mohla byť pružnejšia.

Som na maličké detaily spokojná.
    Odporúčam aj ostatným.