• Poskladali mi kosačku, vyskúšali poučili s ovladaním,aj drobné rady pre údržbu

Tovar aj ked bol skladom ani po 6 dnoch mi ho nedokazali odoslat,obchod som kontaktoval mailom aj telefonicky viackrat a bez vyriesenia,iba ma milne informovali ze tovar mi pride na druhy den ale po par dnoch stale nic. Takze stale cakam kym mi odpovedia kedy mi odoslu tovar.Radsej nabuduce nakupim o par eur drahsie ale vo vecsom obchode kde mi to vedia dorucit na druhy den.

Po odoslani objednavky ju obchod zacal ihned vybavovat. Tovar mi dorucili obden

• Tovar mi bol doručený dňa 14. 04 v neporusenom obale. Po rozbalení sme zistili že tovar je vážne poškodený. Dvere na umývačke sú mechanicky poškodené, po dôkladnejšej kontrole sme zistili poškodenia na viacerých miestach. Tovar na základe obchodných podmienok vraciame späť predajcovi. Pošodený tovar sme ofotili a poslali predávajúcemu, a snažili sne sa aj dovolať, ale nereaguje ani na telefón ani na maily!!

• Rýchle dodanie, dobrá komunikacia

Príjemná komunikácia a rýchle vybavenie objednávky. Okrem toho veľmi dobrá cena.

Som spokojný s výrobkom aj s dodaním.

Tovar za dobrú cenu, doručenie na druhý deň od potvrdenia objednávky. Úplná spokojnosť.

• Cena tovaru
    • Komunikácia obchodu
    • Rýchle dodanie tovaru
    • Absolútna spokojnosť

• rýchle dodanie tovaru

Cena tovaru

• Rýchle dodanie a s tovarom som veľmi spokojná, určite ešte u Vás nakúpim.

všetko, čo dobre skončí, je výhodné. sú rýchli a spoľahliví

• Objednal som si prvý krát , ale som spokojný.
    • Rýchle vybavenie + cena

Nemám žiadnu poznámku.

• Veľmi rýchle vybavenie a dodanie, dobrá komunikácia

• Super rýchlosť

Veľmi spokojný

• Poslali mi tovar, ktory javil nepochybne znamky rozbalenia, pouzitia.

Promtne vybavená objednávka, ochotný personál, donáška tovaru až do bytu. Odporúčam.

Všetko prebehlo v poriadku.

Veľká spokojnosť, tovar bol rýchlo doručený za čo ďakujem