hľadala som recenzie na tento obchod a veľa som toho nenašla, boli ale jediný, ktorý mali jeden produkt, ktorý som inde nevedela nájsť.
    skúsila som a bola som veľmi milo prekvapená. zavolala som do predajne a overila som si dostupnosť, pani bola veľmi milá a veľmi mi vyšla v ústrety. balíček prišiel extrémne rýchlo, do dvoch dní. ďakujem a odporúčam ďalej (nenechajte sa odlákať neprofesionálne vyzerajácou webstránkou :)

Objednavka vybavena do 2dni od zaplatenia. Tovar originalny. Objednavala som babiku llorens. Velka spokojnost s obchodom.

• Spokojnost

Ospravedlnujem sa, na vasu stranku som ooslala zlu recenziu k babike, problem sme ale vyriesili, babika prisla taka ako na obrazku, akurat sa objednala ina. Obchod odporucam, vsetko v poriadku, chyba bola na nasej strane pri objednavani!

• - rozhodla som sa pre tento obchod na základne odporúčania od inej osoby, keďže majú v tomto obchode prírodnú certifikovanú kozmetiku
    • - majú možnosť zavolať na konkrétne číslo v prípade otázok, kde veľmi príjemne komunikovali, zodpovedali moje otázky na produkty
    • - rýchle vybavenie objednávky aj dodanie

Obchod by som odporučila aj ostatným. Dostala som na tento obchod odporúčanie, keďže predávajú certifikovanú prírodnú kozmetiku aj pre deti. A som spokojná s ich komunikáciou, prístupom, rýchlosťou vybavenia objednávky.