Tovar ktorý som si objednával v tomto obchode bol dostupný a za najlepšiu cenu

• Rýchla doba dodania tovaru

Obchod predáva veci, čo nemajú skladom. Majú uvedené dostupnosť 3-5dni. Ale ž to nevedia uskutočniť. Sľúbili že tovar bude koncom budúceho mesiaca - preto objednávku som zrušil. Nešiel vo “vedľajšem” obchode skladom jeste aj lacnejšie.

• Tovar skladom

• Tovar bol doručený už na druhý deň po objednaní a nebol predražený oproti iným dodávateľom. Maximálna spokojnosť!

• Dobrá cena za tovar

ok

• Na stranke pisane skladom po objednany uz skldom nebolo ani nebolo mozne zakupit.

• Široký sortiment kvalitného tovaru
    • Pri platbe prevodom na účet by sa nemuselo čakať na fyzickú realizáciu platby,mohol by byť akceptovaný nejaký dôkaz o realizácii platby(výpis z konta atď.)

• Rýchly a ochotný.
    • Žiadna.

Odporúčam.

• Komunikácia, keď oznámil, že tovar nie je skladom a nevedia kedy a či bude.

• V tomto obchode mi vyšli v ústrety a zariadili i vynášku ťažkého spotrebiča až do bytu. Vďaka.

• Objednaný tovar je vždy včas doručený

ziadna odpoved na otazky ako je natom moj tovar

• Som spokojný veľmi

• prehladnost e-shopu
    • super fungujuce vyhladavanie cez filtre
    • vynikajuca komunikacia ochotneho personalu s okamzitou odozvou
    • tovar skladom je okamzite expedovany v dany den prepravnej spolocnosti
    • rychla dodavka tovaru, uz na druhy den bol tovar rano o 8.00 doruceny
    • ziadna nezistena

Jednoznacne odporucam. Seriozny predajca. Uzasny pristup personalu. Telefonicky ma kontaktovali, aby mi zodpovedali na v objednavke polozene dotazy. Po vzajomnej dohode oznamili, ze v ten isty den tovar odovzdavaju prepravnej spolocnosti. Aj tak bolo. A navyse na mnou objednavany produkt mali najlepsiu cenu na trhu.
    A samozrejme odpovedali mi aj na otazku zaslanu cez dotaznikovy formular. A to dokonca v case ich cerpania dovolenky.

• maju 3-5 dni dodanie, no v skutocnosti nic nemaju

zatial nic nemam

• Pri nakupe cez eShop sa nezobrazuje cena za dobierku a dorucenie kurierom. Zakaznik sa to dozvie az z mailu o potvrdeni objednavky

• dlho som čakal na vybavenia kedže predavač riešil cez telefon zakazku a druhy na predajni nebol

• Rýchle vybavenie objednávky