Promptný prístup, ústretovosť, rýchle dodanie.

super pristup

To nás teší, ďakujeme!

Super komunikatyvny spolahlivy

Reakcia obchodu Pivné Darčeky

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie :)

• Vyborna komunikacia, ustretovost, rychle vybavenie objednavky

Reakcia obchodu Pivné Darčeky

Veľmi pekne ďakujeme za povzbudivé slová, snažíme sa o prozákaznícky prístup: každú maličkosť so zákazníkom odkomunikovať, aby bol o všetkom podrobne informovaný, vo všetkom zákazníkovi vyjsť v ústrety a následne rýchlo vybaviť a dopraviť k zákazníkovi jeho zásielku.

Všetko prebehlo na 1*

Reakcia obchodu Pivné Darčeky

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie, naši zákazníci sú pre nás jednotky s hviezdičkou!

• Objednávka veľmi rýchlo vybavená, na 3. deň doručená, pohár prišiel v poriadku, pekný s menom a hlavne v poriadku, keďže bol dobre zabalený aby sa pri dorucovani nerozbil.

Odporúčam všetkými desiatimi.

Reakcia obchodu Pivné Darčeky

S radosťou vybavujeme objednávky pre našich zlatých zákazníkov - pivkárov, ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu!

• Rýchle dorucenie
    • Kvalitný tovar
    • Veľmi príjemný a ochotný pán
    • Som nadmieru spokojná

Do dvoch dni som mala tovar doma.kvalita bola fantastická.farby zodpovedali fotkám. Nemám čo vytknúť. Už teraz sa teším na novinky :)

Reakcia obchodu Pivné Darčeky

Ďakujeme za pochvalu, už teraz pre našich zákazníkov pripravujeme novinky, ktoré sú hodné pivkárok a pivkárov :)

V pohodičke rýchlo vybavené a tričko je super :-)

Reakcia obchodu Pivné Darčeky

Veľmi pekne ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu :)

Objednavka bola vybavena rychlo a tovar bol doruceny v poriadku.

Reakcia obchodu Pivné Darčeky

Ďakujeme srdečne za príjemné hodnotenie, máme radi svojich zákazníkov, pre ktorých môžeme pripravovať každý mesiac nové produkty. Tešíme sa z ich radosti pri rozbaľovaní pivných darčekov, radujeme sa, keď pivné darčeky rozdávajú iným a snažíme sa ich kontaktovať, aby nám povedali v čom sa môžeme ešte zlepšovať, aby sme pre nich neboli len obyčajný e-shop, ale i súčasť ich radostných momentov :)

Výborná komunikácia s majiteľom.ochota,úroveň jednania,vybavenia.super

Reakcia obchodu Pivné Darčeky

Príjemne sa nám s Vami komunikovalo! Komunikácia so zákazníkmi je pre nás hnacím motorom internetového obchodu. Chceme vedieť čo cítil a ako vnímal zákazník otvorenie pivného darčeka, aké emócie ním drancovalo, na čo myslel v tej chvíli a samozrejme či bol milo prekvapený. Určite nás rovnako zaujíma čo zlepšiť, aby tento moment darovania bol ešte veľkolepejší a vrúcejší.

Odporúčam! Super ponuka darčekov pre milovníkov piva, rýchle dodanie a hlavne výborná komunikácia a prístup majiteľa. Prajem veľa spokojných zákazníkov!

Reakcia obchodu Pivné Darčeky

Ďakujeme krásne za povzbudivé slová, ktoré nás ešte viac ženú, aby sme boli k zákazníkom ústretoví, ochotní a priateľskí :) Veľká vďaka!!!

• Rýchle dodanie, spokojnosť

Reakcia obchodu Pivné Darčeky

Veľmi pekne ďakujeme za Vašu spokojnosť, ktorá je popri prozákazníckom prístupe našou prioritou :)

• hlavne tie,že na Slovensku som podobný obchod nenašiel
    • 1-pri zákazníkoch zo Slovenska,treba uviesť iný kod Fio banky platný pre Slovensko
    • 2-podšálka pod pohár je odštiepená-odštiepený kus som v balíku nenašiel

odporúčam

• rozumné ceny
    • vkusné darčeky s pivní tematikou
    • Neviem