• Objednal som to a myslel som že to bude dobre a je to zle lanko

Prvá objednávka všetko ôk. No ale už ďalšia objednávka 0 bodov . Tovar objednaný 30.12.2023 a do dnešného dňa žiadne vyjadrenie a ani tovar nemám. Písal som už aj email a žiadna odpoveď do dnešného dňa!!!!!!!!!

• Iny tovar ako mal prist

• žiadna informacia od prijatia objednavky.

Poslali mi dva rovnaké čiže predné nič vzlom ale to je droza prita štítki ket chcem niečo reklamovať a ja to už nemám hrozdni sú ja mám dôjsť o peniaze za ich chybu no hrôza neodporucam

• Posielaju blbé dotazníky a tovar nikde.

• Tovar prisiel poskodeny zlym uskladnením. Hadicky su na jednom metri 4x preležane a splostene .

• Široký výber tovaru
    • Nedodaný kompletný tovar podla objednávky

Objednal som si 2 rovnaké duše a dodane boli duše z rozdielným vnútorným priemerom

• Neprišla žiadna odpoveď na email o potvrdení objednávky
    • Zavádzajú,že majú tovar skladom a pritom čakám na výmenu tovaru 2tyždne
    • Pozor účtujú si za výmenu tovaru,diel ktorý stojí na stránke 8€ pri výmene si zaučtuju ďalších 6€,takže za 8€diel pri výmene zaplatíte 18€ z poštovným
    • Už nikdy viac!!!

• ZATIAˇ ABSOLUTNE NIČ AKO KEBY SOM AJ OBJEDNÁVKU NEODOSLAL

• Dobrý
  • 1m palivovej hadičky došiel 6x ! prelomený. Ledva som z nej vybral použiteľný kúsok.

Obchod neinformuje o stave objednávky
    Objednávka mala byť doručená do 72h
    Už je to 8dni a stále nič ani info kde sa objednávka nachádza ani kedy bude doručená

Balík som objednal 8.6. 2022 a dnes je 18.6. 2022 a mal byť doručený do 72hod. A stále mi neprišiel. Mohol by som vedieť, kde je problém?

Reakcia obchodu Pitbike.sk

Dobrý deň, áno objednávka bola vytvorená dňa 8.6.2022 s tým, že tovar nie je skladom o čom sme Vás informovali. Naskladnenie bolo uvedené do 14dní. Tovar sa nám podarilo naskladniť skôr a už 14.6.2022 bol balíček odoslaný - 15.6.2022 bol neúspešne doručený, následne to kuriér skúšal znova dňa 16.6.2022 - taktiež neúspešne. Nakoniec dňa 21.6.2022 bol vrátený nám do skladu.
    Zásielku mala pridelené číslo od Packety: Z 394 2471 295
    Z výpisu údajov do Packety a následnej komunikácie a objasnenia situácie vyvodzujeme, že chyba nastala na Vašej strane.
    V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na zákazníckej podpore
    S pozdravom tím Pitbike.sk

Že dodanie do 24 hod a prišlo to o 2 dni neskôr hlavne že som si doplatil dodanie do 24 hod

• Kokotiny predavaju

Objednal som si špice farebne kusi napísané neboli ale na foto. Bol sáčok s plními farebnímy špicmi tak som chápal že sáčok tak som objednal 2ks (sáčkov)
    PS: prišli mi 2 farebné špice tak mám s toho kokot

Prišiel mi poškodený a druha objednávka mi ešte neprišla

Reakcia obchodu Pitbike.sk

Dobrý deň, pokiaľ Vám prišiel chybný alebo poškodený kus, treba nás kontaktovať, následne tovar poslať na reklamáciu. Tovar vymeníme a pošleme správny kus. Do dnešného dňa sme nezaznamenali žiadnu reklamáciu ani žiaden pokus sa snami skontaktovať, preto považujeme hodnotenie za neadekvátne.
    Ďakujem za pochopenie

Objednával som karburátor + plynové lanko, ktoré nemali skladom. Po dohode s predávajúcim mi poslal náhradu pri ktorej mi tvrdil že bude pasovať na karburátor, ktorý mi tiež posielal, tak isto povedal že ak náhodou nebude niečo pasovať mám mu zavolať a dohodneme sa o výmene. Po príchode tovaru samozrejme nepasovalo objednával som ešte filtre tesnenia a sviečku ktorá mi pre istotu ani neprišla, ale na faktúre bola samozrejme. Skúšal som sa niekoľko krát dovolať predávajúcemu ktorý samozrejme nebral telefón. Ďalšie diely som objednával už z inej stránky. Takže tak.

Dobrý deň, pán Lukáš
    Kontrolovali sme telefónne čísla + email, nenašli sme od Vás žiaden kontakt . Pokiaľ ste volali z iného telefónneho čísla, treba to skúsiť viac krát alebo napísať email s reklamáciou. V balíku obdržíte reklamačný formulár ktorý stačí vyplniť a zaslať tovar späť na adresu kde Vašu požiadavku spracujeme. Bohužial ani zásielku s reklamovaným tovarom sme neobdržali. Preto považujem toto hodnotenie za neodôvodnené.

Komunikácia o ničom za 12 dní

Dobrý deň, pán Ján
    objednaný tovar čaká na naskladnenie čím sme Vás informovali pomocou emailu.
    Objednávka bude odoslaná hneď po Veľkej noci ( v utorok ).