Poštovné zdarma nad 140e veď to snáď nemá žiadna online lekáreň, a tie ceny nie sú oproti iným zas tak výhodné aby sa oplatilo kupovať tu.

Zdravíme z Pilulky,

ďakujeme za Vaše hodnotenie aj nákup.
    Na našej stránke nájdete aj možnosť získania alebo zakúpenia Balíka Pilulka Prémium, kde získate dopravu zadarmo už pri nákupe nad 19,90 Eur.

Tím Pilulka

• Neskore dodanie, terminy dodania su KO kriterium pre dalsiu objednavku, dodanie za 4 pracovne dni je neakceptovatelne , tu musi nastat vyrazne zlepsenie , aby som mal dovod na dalsiu objednavku

Zdravíme z Pilulky,

ďakujeme za Vaše hodnotenie aj nákup.
    Tovar, ktorý máme na sklade je obratom aj expedovaný. Tovar skladom u dodávateľa musíme objednať a doskladniť.

Ospravedlňujeme sa za zdržanie a veríme, že napriek tomu sa na nákup na náš eshop ešte vrátite.

Tím Pilulka

pilulku mam rada, rada od vas nakupujem. Ale ako mozem ohodnotit dany produkt, ked este ani nedorazil……???

ospravedlňujeme sa meškanie.
    Tovar máte už aktuálne doma, veríme, že napriek nepríjemnostiam s danou objednávkou sa ešte vrátite na nákup na náš eshop.

Tím Pilulka

Tovar svietil dostupny a dorucia do 2 dni, obejdnal som si ... potvrdenie Ok, pracuje sa na obj. Ale potom mail ze to risia lebo nedpstupne... tak som pockal den a tovar znova dostupny do 3 dni, po telefonate na zakaznicku linku, mi pani povedala ze ee... ze znova chyba...

• Veľmi zlá skúsenosť.Zobrali peniaze za tovar, vypisovanie, že tovar nie je na sklade, že bude meškať.nakoniec som im zavolala a vraveli, že tovar ten nemajú vôbec na sklade a zrušia objednávku.Neobjednavajte od nich!

• Je v kazdom meste
    • Dodanie na adresu trva velmi dlho.. aj 10 dni

nemal som záujem o dotazník. Nedal som povolenie na záslanie dotazníka

• Dlhé dodadacie lehoty

Tovar objednaný pred týždňom nebol ešte ani odoslaný do vybranej lekárne, aj keď bola platba pripísaná na účet pred 4.dňami!

• Neodporucam, tovar zaplateny, nedodany a ze ani dodany nebude som zistila az po telefonate. Nikto ma 7 dni neinformoval, ze mam objednat niekde inde. A to som este cakala na vratenie penazi. Mimochodom to, ze vyrobok maju na stranke stale dostupny a da sa objednat, mi pride ako zavadzanie zakaznika. Negativna skusenost a hodnotenie sa samozrejme pri vyrobku nezobrazilo

Tovar mi prišiel v dosť zlom stave, prášok na pranie bol porozlievaný po krabici, takisto bola roztrhnuta aj kyselina citrónová po celej krabici

Objednala som detskú zubnú pastu,ktorú mali v ponuke. 12 dní po objednaní a prijatí platby mi stornovali objednávku aj napriek tomu, že som požiadala o výmenu tovaru za iný ako mi bolo ponúknuté. Strata času. Ponúkajú tovar v zľave aby nalákali zákazníkov, pritom produkt nemajú.

Neúmerné predlžovanie dodacej lehoty. Zatiaľ objednaný tovar nedorazil.

Zdravíme z Pilulky,

ospravedlňujeme sa za meškanie.
    Tovar sa naskladnil o 3 dni neskôr o čom sme Vás mailom informovali. Aktuálne objednávka už bola zaslaná prepravcovi a dnes by mala byť doručená na výdajne miesto.

Ďakujeme za nákup a trpezlivosť.

Tím Pilulka

Objednávka mi zatiaľ nedorazila, aj keď bola vytvorená 17.1.2024, predpokladaný termín dodania 19.1.2024, dnes je 23.1.2024 a tovar nikde. Časť objednavky mi dokonca bola zrušená. Sú to lieky tak som predpokladala, že doručenie bude rýchlejšie. Som sklamaná.

Zdravíme z Pilulky,

v komunikácii ste požadovala doobjednanie nedostupného produktu.
    Objednávku sme Vám dnes upravili a bude doručená priamo k dverám tak ako ste požadovala bez nedostupného produktu a suma za dopravu a produkt bude vrátená na Vaše konto.

Ospravedlňujeme sa za komplikácie.

Tím Pilulka

Tovar zakúpený, zaplatený, po 10 dňoch info., že ho nemajú ani nebudú mať. Aspoň rýchlo vrátili peniaze.

• Chcel som napisat pozitivnu recenziu,ked mi pri objednavke z utorka napisali,ze vo stvrtok bude objednavka dorucena,no uz je zase utorok a stale mi nic nedoslo..takze nemozem takyto pristup bez kontaktovania-upozornenia zakaznika hodnotit pozitivne.Hadam,ze mi tovar este pride.

Zdravíme z Pilulky,

Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Tovar sme nedokázali zabezpečiť včas.
    Na základe telefonického dohovoru sme objednávku stornovali. Veríme, že napriek tejto nepríjemnosti sa na nákup na náš eshop ešte vrátite.

Tím Pilulka

Do dnešného dňa tovar nebol doručený. Objednávku nevedia zrušiť, keďže bola expedovana a mala byť doručená 16.1. Dnes je už takmer týždeň po termíne.

Zdravíme z Pilulky,

ospravedlňujeme sa za problémy s doručením. Objednávka bola vyexpedovaná hneď na druhý deň avšak nedošlo k jej doručeniu prepravcom.
    Na základe podanej reklamácie sme ju pripravili druhý krát a opätovne Vám ju zaslali.
    Ďakujeme za Váš nákup

Tím Pilulka

Ponukaju tovar ,ktory nemaju nakoniec naskladneny

• iné ceny na internete, podstatne drahšie ako v aplikácii. Pri zadávaní výrobku do košíka bola nižšia cena ako v konečnej objednávke. Po reklamácii v pilulke mi bolo oznámené, že na internete cenu majú inú ako v mojej aplikácii, že ceny si je potrebné sledovať pri dokončení objednávky. Korektné to nie je.

Dva z troch objednaných produktov po objednaní neboli dostupné, jeden už vôbec nebolo možné dodať.

Obchod absolútne neodporúčam objednal som tovar ktorý bol skladom. Prešlo 7 dní od objednávky aj od zaplatenia a tovar mi nebol dodaný a nikto sa neunúval mi zavolať a oboznámiť má stým že tovar už nemajú po tom týždni som tam volal že kde je moja objednávka a tak mi povedali že oni tovar už proste nemajú že rušia objednávku. A ešte boli tak drzi mi poslať email kde uviedli ako zrušenie objednávky to že tovar nebol vyplatený . Pritom bol zaplatený hneď cez kartu . Obchod neodporúčam nikomu . Nikdy si cez nich už nič neobjednam.