Tovar doteraz neprišiel

Extrémne dlhá doba dodania

Doteraz to chodilk dobre kurierom na moju adresu a teraz xama u 14dni a neviem kde mi kurir stratil moj balik nedoniesol mi ho neviem preco ? Mam napisane na adresu Pod Sokolom 663/2 NITRIANSKE HRNČIAROVCE 95101 Ďakujem Vargová

• Nedodali tovar v stanovenom ternine

Nie som spokojny

• Nezapisujú každý obchod do my Word /lyconet/
    • Z dvoch nákupov ,mam zapísaný iba jeden
    • jedna sa o FA *FZ 24080655 a FZ24083099

Prajeme pekný deň,

zapisujeme každý nákup myWorld, ktorý je urobený cez link na stránke myWorld. Je možné, že svoj nákup zrealizujete priamo na stránke pilulka.sk a vtedy nákup nie je zaznamenaný. Mrzí nás dodatočne nákup zaevidovať nevieme.
    Ďakujeme za nákup aj pochopenie.

Tím Pilulka

Urobil som u vás už 2x nákup za minulý týždeň cez myWord a ešte stále nemám ho pripisovaná v lyconet

Prajeme pekný deň,

Ďakujeme za nákup aj pochopenie.

Tím Pilulka

• intimné lieky zasielajú zabalené s veľkou reklamou

Prajeme pekný deň,

Všetky naše objednávky doručované externým doručovateľom sú zabalené v krabici prelepená páskou s logom našej spoločnosti. Pri preverení Vašej objednávky, zásielka bola takto štandardne zabalená.
    Ďakujeme za nákup aj hodnotenie
    Tím Pilulka

Pilulka 2x neposlala darcek ktory je pisany pri objednani fit náplasti raz sa to pochopit da ale 2x mam uz dost viac cez pilulku nechcem nic

Prajeme pekný deň, pán Ľudovít,

ďakujeme za Vaše hodnotenie aj nákup.

Preverili sme Vaše objednávky a pokiaľ bola akcia platná Fit Therapy náplaste ako darček boli pribalené vo všetkých Vašich objednávkach. Neevidujeme ani žiadnu reklamáciu. K hodnoteniu poslednej objednávky už však akcia neplatila - skončila 31.12.2023 a teda sme Vám už náplasti ako darček neposlali.
    Ďakujeme za pochopenie a veríme, že sa na nákup na náš e shop ešte vrátite.

Tím Pilulka.

Ceny tovarov su vyssie ako v minulosti avsak obchod zrusil odmenovaci system formou kreditov, taktiez neposkytuje dopravu zdarma pri vyssej hodnote nakupu ani ziadne benefity pre stalych zákazníkov. Nakupovala som u nich od ich vzniku v nemalych sumach avsak ich sluzby sli dolu vodou. Preto som sa zaregistrovala u konkurencneho obchodu s vyhodnejsimi ponukami.

• Ponukaju tovar a realne ho nemaju na sklade. Zaplatite a cakate ze pride a potom vam pride mail ze nieje skladom. Vzdy islo o mliecko pre babatko a to vie nahnevat. Keby dali aspon zlavu ako ospravedlnenie ale nic. Stalo sa mi to uz dva krat a stymto obchodom som skoncila.

Nemaju tovar ktory ponukaju skladom! Neodporucam. Zaplatite s tovar vam nepride. Cakala som vyse tyzdna na dojcenske mlieko az kym som nezavolala ze kde mam mlieko tak mi na linke povedali ze nieje. Objednavka uhradena!

Prajeme pekný deň,

ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Informáciu o nedostupnosti sme Vám zaslali 4 hodiny po vytvorení objednávky.
    Chápeme Vašu nespokojnosť hlavne ak ide o mliečko pre dieťa.
    Evidujeme od Vás len 2 objednávky a nevieme posúdiť či mail u nás v systéme je správny a využívate.

Tím Pilulka

• Neschopný platobný terminál obchodu, neprehľadný,platil som internetbanking im,pritom odporúčate svoj terminál,nie je to problém len som s tým stratil čas
    • S ponukou a cenami spokojnosť

Zdravíme z Pilulky,

ďakujeme za hodnotenie aj nákup.
    Je na samotnom zákazníkovi aký spôsob úhrady si vyberie. Platba platobnou kartou - ktorú ste v objednávke využili, prípadne platba bankovým prevodom alebo rýchla platba SLSP, VU a TB. V závislosti od spôsobu doručenia Vám systém ponúkne aj možnosti platby.
    V prípade akýchkoľvek nejasnosti neváhajte a kontaktujte našu zákaznícku podporu.

Tím Pilulka

tovar šiel neskutočne dlho nato že šiel z Bratislavy do Bratislavy

Zdravíme z Pilulky,

ďakujeme za nákup. Objednávku sme pre Vás pripravili a zabalili do 60 minút. Keďže ste robili objednávku vo večerných hodinách prepravná spoločnosť si Vašu objednávku prevzala na druhý deň a aj napriek tomu bola zásielka na zvolenom výdajnom mieste do 42 hodín.
    Ľutujeme, nevieme posúdiť, kde nastal problém a prečo ste si objednávku vyzdvihli až o 4 dni.
    Podľa sledovacie čísla zásielky neevidujeme žiadny problém.
    Ospravedlňujeme sa za komplikácie.

Tím Pilulka

Ste klamari, kupene plienky za 37eur mi stale nedorazili a dovod-neznamy?!!!
    Rozhodne to budem sirit dalej vsetkym znamym…

Zdravíme z Pilulky,

evidujeme od Vás dve objednávky, pričom obidve sa vrátili späť k nám ako neprevzaté. Na základe kontaktovania či máte záujem zaslať objednávku opakovane ste objednávku stornovali.
    Mrzí nás, že nastal problém pri doručovaní.

• Dlhá čakacia doba

Tovar som si objednala, zaplatila a potom dom sa dozvedela že budem čakať 7 dní. Tak som objednávku stornovala.

Zdravíme z Pilulky,

ospravedlňujeme sa za komplikácie, tovar sme nevedeli zabezpečiť skôr ako po doskladnení od dodávateľa.

Tím Pilulka

Čakám od 14.1.2024 na objednávku.... Je to v dnešnej dobe možné????‍‍Dnes je 4.2.2025

ďakujeme za Vaše hodnotenie aj nákup.
    Ospravedlňujeme sa Vám za zdržanie. Informáciu o meškaní sme Vám zaslali okamžite ako sme sa túto informáciu dozvedeli od dodávateľa.

Tím Pilulka

Poštovné zdarma nad 140e veď to snáď nemá žiadna online lekáreň, a tie ceny nie sú oproti iným zas tak výhodné aby sa oplatilo kupovať tu.

ďakujeme za Vaše hodnotenie aj nákup.
    Na našej stránke nájdete aj možnosť získania alebo zakúpenia Balíka Pilulka Prémium, kde získate dopravu zadarmo už pri nákupe nad 19,90 Eur.

Tím Pilulka

• Neskore dodanie, terminy dodania su KO kriterium pre dalsiu objednavku, dodanie za 4 pracovne dni je neakceptovatelne , tu musi nastat vyrazne zlepsenie , aby som mal dovod na dalsiu objednavku

ďakujeme za Vaše hodnotenie aj nákup.
    Tovar, ktorý máme na sklade je obratom aj expedovaný. Tovar skladom u dodávateľa musíme objednať a doskladniť.

Ospravedlňujeme sa za zdržanie a veríme, že napriek tomu sa na nákup na náš eshop ešte vrátite.

Tím Pilulka

pilulku mam rada, rada od vas nakupujem. Ale ako mozem ohodnotit dany produkt, ked este ani nedorazil……???

ospravedlňujeme sa meškanie.
    Tovar máte už aktuálne doma, veríme, že napriek nepríjemnostiam s danou objednávkou sa ešte vrátite na nákup na náš eshop.

Tím Pilulka

Tovar svietil dostupny a dorucia do 2 dni, obejdnal som si ... potvrdenie Ok, pracuje sa na obj. Ale potom mail ze to risia lebo nedpstupne... tak som pockal den a tovar znova dostupny do 3 dni, po telefonate na zakaznicku linku, mi pani povedala ze ee... ze znova chyba...

• Veľmi zlá skúsenosť.Zobrali peniaze za tovar, vypisovanie, že tovar nie je na sklade, že bude meškať.nakoniec som im zavolala a vraveli, že tovar ten nemajú vôbec na sklade a zrušia objednávku.Neobjednavajte od nich!