• Nastastie som nezaplatil dopredu
    • Tovar som kupil v inom obchode
    • Poslal som objednavku a neprisiel mi ziadny email s potvrdenim alebo vyzvou na zaplatenie

• ŽIADNA
    • Neprišiel potvrdzovaci email
    • Rušili mi telefonáty, keď som sa konečne dovolala sľúbili že odpisu a do dnes nic
    • Po telefonáte po pár dňoch som dostala ešte vynadane že sa ozyvam
    • Cely proces trva týždeň a pol, objednávka je vopred zaplatená, nereagovali ani na email o platbe
    • Majiteľ mi vynadal keď som sa po 2 týždňoch ozvala

Hrozná skúsenosť, určite neodporúčam nikomu, prídete len o peniaze. Vopred som zaplatila tovar, neprišiel mi žiadny email, nedvíhali a rušili telefón. Keď mi konečne zdvihli, vynadal mi majiteľ že čo mu vyvolavam. Pred dvoma týždňami som volala prvý krat, bolo mi sľúbené že ešte v ten deň to budú riešiť, nič sa nestalo… fakt nikdy viac, a to ešte dúfam že mi vrátia peniaze…

Mizerna komunikacia.ziadne potvrdenie objednavky.paniaze neposlane spat na ucet.nejde o sumu bola mala ale napriek tomu takyto obchod na nete nema co robit.

• ziadna komunikacia, dodanie

absolutne neodporucam

• Žiaden potvrdzovaci email o prijatí objednávky
    • Žiadna reakcia na zaslaný e-mail
    • Tovar stále nemám aj napriek okamžitej platbe

• Tovar mi nebol doručený na e-mail nikto nereaguje a peniaze treba poslať dopredu preto neodporúčam som sklamaná z takéhoto prístupu ku zákazníkovi

• Peníze předem
    • Víc jak týden a zboží nikde
    • nekomunikuje

• Objednávka bola zrušená bez môjho vedomia.
    • Prvýkrat som sa nedovolala, druhýkrát mi bolo povedané, že mi zavolajú naspäť a nestalo sa tak.

Objednávka bola zrušená bez môjho vedomia. Prvýkrat som sa nedovolala, druhýkrát mi bolo povedané, že mi zavolajú naspäť a nestalo sa tak. Zle.

Tovar objednaný,nedošiel ani o týždeň,následne nato som kontaktovala obchod,že nemajú tovar,že pošlú peniaze.
    Nedošli ani tie,,,,,

• Zaplatená objednávka nikdy nedorazila a obchod nereaguje na emaily.

Je neuctive posielat dotaznik spokojnosti pred dorucenim.
    Za 9 dni nedorazila objednavka tovaru, ktory bol oznaceny ako "dostupny". Som zvedavy, aku bude dalsi postup - ci niekedy este tovar dorazi, alebo budu vratene peniaze.

Tovar objednaný 10.8. doteraz nedorazil, obchod na otázky vôbec nereaguje.

Prišiel mi úplne iný tovar ako som objednala, ešte mi kvôli tomu i volali ale poslali úplne niečo iné. A na môj telefonát a odkaz nereagujú. Tento obchod nikdy viac.

• z troch produktov ktore boli objednane ako naskladnene a pridane do kosika v skutocnosti boli vypredane
    • Nedorucenie zasielky

Reakcia obchodu PIERCINGLAND.SK

je nám veľmi ľúto že nás hodnotíte nodostatočne a že Vám zásielka nebola doručená.
    Na základe Vášho čísla objednávky (č.390) sme preverili situáciu a evidujeme objedávku ako doručenú, dokonca nám prišla za ňu prišla úhrada od pošty ktorá by určite neprišla ak by zásielka nebola doručená.

Skúste prosím preveriť či objednávočku neprevzal nejaký rodinný príslušník alebo známy, ktorý Vás možno chcel prekvapiť. Za všetko veľmi pekne Ďakujeme a dúfame že sa aj do budúcna obrátite na náš eshop. :)

S pozdravom tým piercingland-u :)

Piersingy vydržali dva dni . Piercing do obočia hracie kocky sa rozdrvili po jednej noci . Kvalita na nič

Náušnica prišla zlomená.

Reakcia obchodu PIERCINGLAND.SK

Ďakujeme za hodnotenie ktoré ste nám napísali, mrzí nás však že je záporné.

Ak by ste nám napísali na ktorýkoľvek email na našej internetovej stránke veľmi radi by sme Vám poskytli náležitú kompenzáciu či už by sa jednalo o vrátenie peňazí, opätovnom zaslaní tovaru alebo výbere úplne iného, avšak nás mrzí že sa o tejto nepríjemnej situácií dozvedáme z hodnotenia ktoré ste tu uviedol.

Tovar vždy precízne balíme avšak to ako s ním nakladá dopravca bohužiaľ garantovať nevieme. Jedinou formou ospravedlnenia je teda už vyššie spomínaná kompenzácia.
    Ešte raz sa teda ospravedlňujeme a dúfame že do budúcna si opäť vyberiete našu predajňu.

S pozdravom tým piercingland-u :)

• Objednávku som zrušila na základe dlhého čakania na doručenie

Tovar je od výroby poškodený

Milý zákazník,
    mrzí nás, že ste s tovarom nebol spokojný. V žiadnom prípade sa Vám vedome neposlal poškodený tovar, všetky poškodené produkty vyraďujeme ešte pred pridaním do ponuky. V prípade poškodeného tovaru si viete samozrejme uplatniť reklamáciu.
    Piercingland.sk

• Nafotene tovary velmi nezodpovedaju realite.

Neodporučam.