Nákup bez problémov.

Dobra cena,rychle dorucenie,lepidlo na polystyren je zatial najlepsie s akym som pracoval........

• Objednal a zaplatil som tovar 27.1 dnes je 3.2.2023 ani len náznak doručenia.Dúfam,že sa to zlepší.

Reakcia obchodu pianeo_sk

Oneskorenie vzniklo, pretože ste napísali, že chcete faktúru za objednávku, takže sme museli čakať na podrobnosti od vás - preto to oneskorenie. Zostali sme v mailovej korešpondencii, kde sme 31.01 napísali, že objednávka bude odoslaná 01.02 - to sa aj stalo. Zásielka Vám bola doručená ráno 03.02, ako je uvedené na webovej stránke, že zásielky doručujeme do 48 hodín. Je nám ľúto, že sme nesplnili Vaše očakávania, ale dúfame, že na ďalší nákup budete mať lepšie spomienky.

Dobra cena,rychle dorucenie ,tovar je OK.....

Děkujeme za váš pozitivní názor :)

Dobre ceny,rychle dorucenie,vsetko OK....

• Dobrá komunikácia

• nereaguju na emaily
    • neuchovava firemne fakturacne udaje

Reakcia obchodu pianeo_sk

Vidíme, že vaša objednávka nebola zaplatená, a preto bola po dvoch týždňoch zrušená.
    Žiaľ, nemáme s vami žiadnu e-mailovú korešpondenciu. Skontrolujte, či ste si istí, že ste e-mail odoslali. Môžete nás kontaktovať aj prostredníctvom chatu na webovej stránke alebo na Facebooku.

• Rychle dorucenie
    • Cez go pay sa Neda sa platit kartou len prevod na ucet a nieje tam tatrabanka

Super obchod rychli vsetko prislo neporusene som spokojny urcite objednam este ked bude potreba odporucam kazdemu

Reakcia obchodu pianeo_sk

Bohužiaľ, naším poskytovateľom platieb je spoločnosť Przelewy24 a tá rozhoduje o výbere bánk. Vždy si môžete objednať dobierku alebo platbu na účet. Sme radi, že aj napriek problémom ste s nákupom u nás spokojní :)

• Pomer kvalita/cena
    • chyba platba kartou. Len dobierka alebo platba z účtu cez Przelewy24, ktorá neprebehla hneď na prví krat, opakovaná platba už prebehla bez problémov.

Reakcia obchodu pianeo_sk

Nevedia komunikovať nemaju ziadne cislo otras

Reakcia obchodu pianeo_sk

Vždy môžete napísať do našej chatovacej miestnosti, na Facebook alebo e-mailom :) Náš zákaznícky servis vám určite rád pomôže :)

Vsetko OK,rychle dorucenie....

Dobra cena ,rychle dodanie,vsetko OK

• Rýchle vybavenie

Dobra cena,rychle dorucenie.....

spokojny rychlo doruceny tovar

• Dobré ceny
    • Kvalitné výrobky

Děkujeme za váš pozitivní názor :)

nebolo mi dodane to co som si objednal ale zaplatil som aj za to co mi nebolo dodane-

Reakcia obchodu pianeo_sk

pred niekoľkými dňami sme vás v tejto veci kontaktovali a ponúkli vám riešenie. Skontrolujte si, prosím, svoj e-mail. Ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu a dúfame, že sa nám podarí nájsť priateľské riešenie.

S pozdravom,
    Tím Bauhus