Dodanie tovaru v pohode, tovar nieje celkom podľá predstáv

Reakcia obchodu Pexo.sk

Ďakujeme za hodnotenie, v prípade nespokojnosti s tovarom, je možné ho vrátiť alebo vymeniť za iný. Pekný deň

Objednany zeleny kufrik, prisiel modry. Ziadna informacia ci s tym suhlasim.. vybavenie objednavky a viac ich nezaujimalo.

Reakcia obchodu Pexo.sk

Dobrý deň. Veľmi nás mrzí zámena farby, nemalo by sa to stávať. Prosím Vás kontaktuje nás mailom [email protected] ,alebo na mobil: +421 951 571 015 aby sme daný problém mohli vyriešiť v prospech Vašej spokojnosti. Ďakujeme

• Tovar posiela z Českej republiky, čo pretiahne dĺžku dodávky

V princípe by som bol spokojný, ale to posielanie z ČR sa stalo na Slovensku bežným, čo vyslovene neznášam už z princípu, nielen pre dlhšie čakanie na dodávku tovaru. Namiesto päť hviezdičiek tri...

Ďakujeme Jozef za hodnotenie

velka reklama, tovar nesplna to co prezentujete. flasu som kupila hlavne kvoli tomu lebo ze vraj netecie, opak je pravda. velke sklamanie

Reakcia obchodu Pexo.sk

Veľmi nás mrzí , že ste održali tovar, ktorý je poškodený. V rámci reklamácie tovar môžete vymeniť za iný kus, prípadne vrátiť do 30 dni od obdržania tovaru a vrátime Vám peniaze.

Tovar prišiel poškodený. A tak isto je to dosť nekvalitný produkt.

• Zaslali mi iný tovar ,na reklamáciu nereagujú

Reakcia obchodu Pexo.sk

Dobrý deň. Veľmi nás mrzí zámena tovaru a radi vám reklamáciu vyriešime. Prosím kontaktujte nás tel. +421 951 571 015 alebo mailom: [email protected]. Ďakujeme a ešte raz sa ospravedlnujeme.

Takmer všetky perá,ktoré som objednala, nepíšu, skúšali sme ich rozpisovať viacerí. Keby mi nebolo ľúto platiť poštovné, okamžite ich vrátim.

Reakcia obchodu Pexo.sk

Dobrý deň. Ďakujeme za vašu reakciu. Nemalo by sa to stávať, prosím kontaktujte nás na email: [email protected] aby sme prípadne dohodli možnú výmenu alebo spôsob reklamácie. Prajem pekný deň

• Prehladne
    • Pohodlne
    • Nedarilo sa mi opakovane platit kartou
    • Kupovala som nakiniec cez inú stránku a uplne v poriadku

Reakcia obchodu Pexo.sk

Hezký den, Vaše objednávka byla zrušena právě z důvodu nezaplacení. Pokud Vám platba kartou nefungovala, vždy je možnost nás kontaktovat na emailu [email protected] nebo na telefonu +421951571015, kde Vám rádi pomůžeme.

• Výhoda možnosť nižšej ceny
    • Tovar nie je dobrej kvality

Reakcia obchodu Pexo.sk

Dobrý deň Alika, mrzí nás Vaša nespokojnosť s tovarom . V prípade nespokojnosti je možnosť vrátiť tovar do 30 dní. Ďakujem

• Taska bez nastavitelneho popruhu

Reakcia obchodu Pexo.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu. Každá taška ma v popise uvedené čo obsahuje. V prípade nespokojnosti je možné tovar vrátiť do 30 dní

• Tovar bol doručený rychlo ale je nekvalitný.nespĺňa vobec funkciu takze zbytočne vyhodené peniaze lebo tovar je nepoužiteľný.

Reakcia obchodu Pexo.sk

Dobrý deň Dominika, veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť. V prípade nespokojnosti je možné tovar vždy vrátiť alebo sa obrátiť na našu zákaznícku linku.

• Žiadna komunikácia obchodu so zákazníkom. Pri nezaplatení kartou je objednávka hneď stornovaná bez akejkoľvek inej možnosti komunikácie ohľadom zaplatenia, resp. jeho iného spôsobu.

Reakcia obchodu Pexo.sk

Hezký den, velice se omlouváme za způsobené komplikace. Platby se nám párují automaticky a také stornování probíhá při nezaplacení po pěti dnech automaticky. Určitě není problém nám po stornování zásilky napsat, že je o objednávku stále zájem. My ji vždy zákazníků automaticky obnovíme a pošleme na dobírku.
    Určitě ale se zákazníky komunikujeme a snažíme se s nimi vždy komunikovat obratem. Na Váš email jsme také odpověděli.
    Mrzí nás Vaše negativní zkušenost, děkujeme Vám za zprávu.

Objednala som si batoh ktorý som už dávno mala pouzivat ale nejakým zazrakom sa ku mne nedokáže dostať. Preto nie som spokojná.

Reakcia obchodu Pexo.sk

Hezký den, velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Bohužel tuto situaci nedokážeme nijak ovlivnit, jelikož jsme zásilku předali již den po objednání dopravci, ten však zásilku doručuje už přes týden. Jak jsem Vám říkala do telefonu, kontaktovali jsme dopravce a snažíme se balík dostat co nejrychleji k Vám. Určitě Vás budeme i nadále o stavu kontaktovat.
    Moc se Vám omlouváme za komplikace.

Tovar slabého materiálu a cena vysoká

Dobrý den paní Erika,
    je nám to velmi líto, že nejste s produktem spokojená. Určitě můžete zboží vrátit na adresu uvednou na našem e-shopu a zašleme Vám zpět peníze.
    Případně kontaktujte naší kolegyňku na e-mail: [email protected], aby s Vámi domluvila detaily k vrácení.
    Děkujeme Vám.
    Irena za tým Pexo.sk

Nebola možnost platit vopred, aj ked internetova stranka udáva 2 možnosti platenia vopred, ani raz mi to nepreslo. Nepresmerovalo ma to na platu, zrealizovala sa ojedávka a to je všetko. Po overovaní mi bolo povedané, že len platba na dobierku. A o to som ja nemala zaujem, platit ešte aj za dobierku. Ciže hodnotím len tu volbu platbou vopred, ktorá nefunguje.

Reakcia obchodu Pexo.sk

Dobrý den, dakujeme za recenziu - velmi nás mrzí, že sa Vám nepodarila platba vopred, niekolkokrát sme otestovali funkčnosť platby rovno pri objednávke (Gopay), žial nenašli sme problém, všetky platby nám prešli.

Mohli by ste mi prosím napísat číslo objednávky na [email protected], sumu za dobierku Vám samozrejme vrátime. Prípadne ak ste objednávku nerealizovali, objednávku možeme urobit spolu cez telefon +421 951 571 015. Ešte raz sa ospravedlnujem za vzniknutý problém. Dakujem, Pavol z pexo.sk

• Čakám na zaplatený tovar už týždeň a nic
    • Nikto ma neinformoval,že sa objednávka oneskorí
    • Cez FB stránku som komunikovala o probléme no ku konečnej odpovedi nedošlo

Viac nekúpim

Reakcia obchodu Pexo.sk

Hezký den, již jsem Vám napsala omluvný email. Velice nás Vaše negativní zkušenost mrzí, bohužel, stejně jako jsem Vám napsala již v konverzaci na messengeru, nastal na Vaší objednávce problém, který jsme společně vyřešily a objednávka je již na cestě k Vám.
    Ještě jednou se Vám za zdržení moc omlouváme.
    Kateřina z týmu Pexo

Tovar mi vôbec nedošiel.

Reakcia obchodu Pexo.sk

Hezký den, velice se omlouváme za vzniklou situaci, bohužel nastal technický problém s Vaší objednávkou, ovšem objednávka Vám již brzy dorazí. Napsala jsem Vám omluvný email a věřím, že problém společně vyřešíme.
    Ještě jednou se moc omlouváme.
    Kateřina z týmu Pexo

• Farebné papiere vo formáte A4 mi neprišli, teda bol mi doručený iba obal bez obsahu

Reakcia obchodu Pexo.sk

Hezký den, vzniklá situace nás velice mrzí, napsala jsem Vám email a určitě spolu situaci vyřešíme a papíry Vám zašleme.