• pri poslednom nákupe žiadne!!
    • raz som už objednal granule pre psov a tovar bol dodaný na druhý deň
    • nemožnosť komunikálcie s obchodom-telefonické spojeneie nefunkčné,na maily neodpovedajú!!

Od objednávky už ubehlo pomaly 2 týždne a tovar som zatiaľ neobdržal.Objednal som ten istý tovar za lacnejší peniaz/13 kg balenie psích granúl/cez iný internet.obchod/pes mi už skapínal od hladu/a tovar mi bol promptne dodaný a preto som chcel zrušiť pôvodnú objednávku,ale na reklamácie neodpovedali a telefonické spojenie je nefukčné.Včera mi oznámili,že tovar je expedovaný a dnes bude dovezený.Predstavte si-budem mať 26 kg psích granúl pre bytového psa!!!,len dúfam,že bude dlho žiť,aby to všetko zožral.Kvôli nulovej možnosti komunikácie s týmto obchodom ho NEDOPORUČUJEM!!!!

• Z mojho pohľadu žiadne.13.10. som objednávala tovar ktorý zatiaľ nemám.Musela som ísť kúpiť granule do obchodu aby moj pes mal čo žrať.
    • Doba doručenia katastrofa.
    • Telefon vypnutý, takže dopátrať sa kde je chyba nemožné.
    • Na info taktiež žiadna odozva.

Toto bola moja prvá objednávka, určite však posledná.
    Pokiaľ dostanem reálne vysvetlenie som ochotná zmeniť hodnotenie.

• absolútne nereagujú na emaily, telefón vypnutý, tovar nebol doručený

absolútne neodporúčam nakupovať cez PETPLUS.SK

Nedodržaný deklarovaný 48 hodinový termín dodania tovaru.
    Tovar došiel až o 8 dní, čo je pre mňa neprijateľné!!! Musel som si zabezpečiť tovar inde a ihneď.

• Nekomunikuju, telefon mobilny vypnuty nonstop

Ak byvate v BA odporucam vyzdvihnutiw osobne alebo si pockate 10dni.

Kedze sklad sa nachadza vBA je tazke dorucit tovar za menej ako 2 dni

• dorucenie trva tragicky dlho, kolonka "pozmamka" pri objednavke zbytocna - nikoho nezaujima

prvy a posledny krat

Objednala som granule pre psa, tovar bol akceptovany a ani po 2 tyzdnoch nebol doruceny.
    Napisala som mail, v com nastala chyba, oni mi ani neodpisali a dosiel mi iba mail, ze OBJEDNAVKA BOLA ZRUZENA! CO SOM VOBEC NEZIADALA! NEODPORUCAM OBCHOD! Mate chaos v objednavkach!

Dobry den p. Eva,

veľmi ma mrzí nedorozumenie, k Vašemu číslu objednávky nám prišiel email so žiadosťou o zrušenie, avšak,ako sme zistili, jednalo sa o omyl zo strany zákazníka. Na Váš e-mail sme Vás kontaktovali s ponukou kompenzácie.

s pozdravom

Tím PetPlus.sk

• Nákup z pohodlia domova.
    • Dlha doba dodania.
    • 6.4. Mi napisali, ze tovar vyexpedovali a prisiel az 12.4.
    • Balik som ziadala dorucit kurierom za 3,99€ , aby som nemusela chodit na postu a v schranke som si nasla zlty listok. Poštovné na krabici bolo 3,00€.

Ja som nebola spokojna.

Reakcia obchodu PetPlus.sk

dobry den, zvolili ste si dorucenie slovenskou postou a nie kurierom, preto sme Vam zasielku slovenskou postou odoslali. Dorucenie kurierom DPD je na dalsi pracovny den, za omeskanie postou vsak my nemozeme.

• ---
    • Zakúpený set Diversa akvárium nanoled 30 bol nekompletný a akvárium bolo použité, zo zbytkami rias...

Zakúpený set Diversa akvárium nanoled 30 bol nekompletný a akvárium bolo použité, zo zbytkami rias...Neodporúčam tento obchod - keď vás chcú takto oklamať...

Dobrý deň p. Solárik,

mrzí nás Vaša nespokojnosť a ospravedlňujeme sa Vám za spôsobené komplikácie. Reklamáciou sme sa hneď zaoberali a vyriešili sme to k Vašej spokojnosti (vrátením plnej sumy tovaru). Ospravedlňujeme sa ešte raz za vzniknutú situáciu a zároveň veríme, že nám zachováte Vašu priazeň.

PetPlus.sk

• Komunikácia, nakoľko bolo uvedené, že tovar je skladom a až po telefonickom kontakte som sa dozvedel, že nie je skladom a že mi bude doručený na nasledujúci týždeň, žiaľ doposiaľ tomu tak nebolo.

S pozdravom PetPlus.sk

• Dlhé dodacie lehoty a nápis skladom nie je pravdivý

Dlhá dodacia lehota bojkot komunikácie

Už nikdy viac!!!!

S pozdravom PetPlus.sk

• Chýba komunikácia a informovanosť zákazníka ohľadom jeho objednávky

• doba doručenia

nekompletnmé info ohľadom dodania a zavádzanie

S pozdravom PetPlus.sk

• rychle vybavenie objednavky, dobra komunikacia,

dlhé dodacie doby

Reakcia obchodu PetPlus.sk

Dobrý deň, o stave Vašej objednávky sme Vás 2 x informovali prostredníctvom e-mailu. S pozdravom PetPlus

• Zatial som nedostala produkt.

Reakcia obchodu PetPlus.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu, bližšie informácie ohľadom dostupnosti tovaru sme Vám zaslali do e-mailu.

S pozdravom PetPlus.sk

• Nemôžem nič hodnotiť, kedže tovar mi zatiaľ nebol doručený.

Reakcia obchodu PetPlus.sk

Dobrý deň, veľmi nás mrzí Vaše záporné hodnotenie. Vodítko, ktoré ste si objednali nedržíme skladom, máme pri ňom uvedenú dostupnosť 8 a viac dní. Viac informácií sme Vám zaslali do e-mailu.

S pozdravom tím PetPlus

• 3% zľava po zaregistrovaní zákazníka ktorú aj tak nikto nedostane
    • Uplna ignoracia mailov
    • Ani po 2tyz a x mailoch neviem nic o mojej objednávke

tovar nedodali a na maili nereagujú tak ze neodporúčam

• nie je flexibilný

keď je na sklade=fajn, ale ináč ........