• Rychle dodanie
    • Dobra cena
    • Siroky sortiment tovaru (mnozstvo noviniek, ktore ine obchody neponukaju)
    • Velmi ochotny a kvalifikovany personal

S internetovym obchodom petplus.sk som maximalne spokojna. Odporucam vsetkym majitelom domacich zvieratiek.

Reakcia obchodu PetPlus.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, sme radi, že ste boli spokojná s nákupom u nás a dúfame, že náš obchod navštívite znova.

S pozdravom PetPlus.sk

• zameriavam sa na výrobky Alavis

veľmi ochotná komunikácia cez e-mail

• takmer vsetko dostupne
    • Nedostala som info o tom ze sa caka na tovar, ktory nebol skladom.

Som spokojna, trosku dlhsia dodacia doba...

Reakcia obchodu PetPlus.sk

dobrý deň, ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, sme radi, že ste boli spokojný s nákupom u nás a dúfame, že náš obchod navštívite znova. Tovar sa snažíme držať skladom a pracujeme na tom, aby sme znížili výpadky tovaru, ktoré sa ešte u nás niekedy vyskytnú.

S pozdravom PetPlus.sk

• kuriérska služba, nevie povedať presný termín kedy prídu a treba ich čakať, inak si nemožem tovar prevziať. z časového hladiska je to zaťažujúce, keďže si neviem naplanovať kvôli tomu den.

Všetko super,
    iba tá kuriérska služba

Reakcia obchodu PetPlus.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, sme radi, že ste boli spokojný s nákupom u nás. Čo sa týka kuriérskej služby, už čoskoro plánujeme dodanie v 1 hodinovom rozmedzí, čo by malo byť pohodlnejšie pre našich zákazníkov. Taktiež vrámci Bratislavy je možný osobný odber priamo na našej predajni.
    Dúfame, že náš obchod navštívite znova.

S pozdravom PetPlus.sk

• Nemôžem nič hodnotiť, kedže tovar mi zatiaľ nebol doručený.

Reakcia obchodu PetPlus.sk

Dobrý deň, veľmi nás mrzí Vaše záporné hodnotenie. Vodítko, ktoré ste si objednali nedržíme skladom, máme pri ňom uvedenú dostupnosť 8 a viac dní. Viac informácií sme Vám zaslali do e-mailu.

S pozdravom tím PetPlus

• široky sortiment tovaru
    • tovar ktorý vo vacsine obchodov na nete nemaju
    • primerana cena tovaru a postovneho
    • Chýba mi tam nejaký tovar,ktorý nakupujem a preferujem.

Rôznorodý typ tovaru za prijatelné ceny.Rýchla dodacia doba.

Reakcia obchodu PetPlus.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, sme radi, že ste boli spokojný s nákupom u nás. Boli by sme radi, pokiaľ by ste nám na e-mail [email protected] napísali, aký tovar Vám u nás chýba, pokiaľ to bude možné, radi ho zaradíme do našej ponuky.

odporúčam

Reakcia obchodu PetPlus.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, sme radi, že ste boli spokojný s nákupom u nás a dúfame, že náš obchod navštívite znova.

• Pohodlny nakup z domova
    • Ziadne

Vyborny nakup

S pozdravom PetPlus.sk

• Zohnala som krmitko, ktore hladam uz dlhsiu dobu, len tak dalej, dakujem

Celkom dobry

• vyhodne ceny
    • vysoke dopravne naklady

Z obchodom som spokojny objednaval som u nich tabletky ktore mali najlacnejsie doprava rychla. Cena dopravy je vysoka niektore obchody ponuka nad 25 eur zadarmo

• Male mnozstvo sortimentu napriklad vyzivove doplnky.

• 3% zľava po zaregistrovaní zákazníka ktorú aj tak nikto nedostane
    • Uplna ignoracia mailov
    • Ani po 2tyz a x mailoch neviem nic o mojej objednávke

tovar nedodali a na maili nereagujú tak ze neodporúčam

• nie je flexibilný

keď je na sklade=fajn, ale ináč ........

• ..

...

• nákup z pohodlia domova

postroj som našla iba v tomto obchode,
    na prvý krát dobré skúsenosti,
    obchod odporúčam,
    som spokojná

Kvalitné výrobky,široký sortiment. Spoľahlivý eshop v ktorom rada opäť nakúpim pre svojho miláčika. Môžem len odporučiť.

• Slaba komunikacia, zakaznik nevie kde sa nachadza tovar a ci bude vobec dodany.

Zvazila som vobec nakupovat cez tento kanal.

• zatiaľ dobrú skúsenosť

• priaznivé ceny, široký sortiment, dodanie tesne pred Vianocami
    • nestretla som sa so žiadnymi

Veľmi milá, ochotná a nápomocná pracovníčka helpdesku!! Celkovo som spokojná s obchodom, určite ho ešte navštívime a odporučíme aj známym.

• môžem si nakupiť pohodlne doma, nemusím cestovať,a a kupovať v predaiach niekolko násobne predraženy tovar .
    • to neviem

tento obchod som našla nahodou ,potrebovala som dvierka pre mačičky ,boli sme pozrieť v predaji ale cena pre nas dôchocou bola privysoká tak som prví krat skusila objednať cez int. a bola som milo prekvapená ,s prístupom s milím oslovením,budem v buducnosti nakupovať cez tuto firmu som spokojná , vrelo odporučam . a dakujem prajem krasne vianoce a vela spokojnych zákazníkov,v novom roku .