• expresné dodanie tovaru, objednané vo štvrtok, v sobotu doručenie :)
    • rýchla komunikácia, najlepšia cena za tovar na trhu pri platbe prevodom

obchod doporucujem, nakupujeme u nich batérie Grohe pravidelne

• skvele ceny

skvele ceny, dobra dostupnost tovaru

• Rychle dodanie

Doporucujem.

Rýchle vybavenie

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

objednávka bola vybavená k mojej spokojnosti, tovar bol doručený
    v ten deň - ako bolo určené

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• nevmestili sa šróbiky do otvorov

• Komunikácia veľmi dobrá

V prípade problému ihneď hladajú riešenie a komunikujú so zákazníkom veľmi príjemne

• Obchod odporúčam

• Super ochotný personál pomohli mi

Som spokojný.

• nízke ceny,
    • široký a prehľadný výber

N emám žiadne výhrady. Tovar prišiel na čas., tak ako som potreboval.

V prípade seba menších problémov zavolajte, profesionálny prístup a okamžitá reakcia na problém. Z mojej strany spokojnosť na 17 hviezdičiek.

Príjemná komunikácia, ochotný, rýchle dodanie.

• Uvedená doprava je len vrámci BA
    • Doprava do ostetnych miest je drahšia

Tovar mi zatiaľ doručený nebol a musel som doplácať za prepravu mimo BA

Reakcia obchodu Pergamikupelne

Dobrý deň každý obchod má benefit jeden z našich je DOPRAVA PERGAMI pre Bratislavu a okolie zadarmo našou vlastnou dopravou. ako náhrada za OSOBNÝ ODBER pre veľký úspech DOPRAVA PERGAMI ostane aj po uvoľnení pandemických opatrení.
    Zakazníci mimo Bratislavskyý a okolia majú DOPRAVU ZADARMO pri nákupe nad 100 Eur a pri nákupe armatúry nad 60 Eur.
    Myslím, že je to veľmi férové celoplošne pre celé Slovensko.

Ďakujeme za Váš názor a verím, že som Vám dostatočne naše benefity ohľadne dopravy vysvetlil.

Tešíme sa na Vás pri Vašom ďalšom nákupe.

Michal Galgóczi/Pergami Kúpeľne

Som spokojný, náhradný diel bol dodaný správne.

• Tovar nedodaný v termíne prezentovanom priamo pri produkte.
    • Arogantný prístup vo verbálnej komunikácii.

Reakcia obchodu Pergamikupelne

Dobrý deň, všetky informácie o ktoré ste žiadal sme Vám poskytli vopred ako mailom tak aj telefonicky k Vašej objednávke, ktorú ste uskutočnili počas sviatkov dňa 27.12.2021.
    Prikladám Vašu komunikáciu s našim obchodom aby si zákazník spravil komplexný obraz kto bol arogantný.

Váš mail zo dňa 8.1.2022 (sobota) o 13.19h :
    Ste schopný dodať moju objednávku ešte tento rok?

Naša odpoveď aj napriek víkendu bola ihneď spracovaná v rovnaký deň 8.1.2022 o 14:48h:
    Dobrý deň, Vami objednaná skrutka teda náhradný diel k sifónu Vám bude dodaný v priebehu nasledujúceho týždňa. Informácia o prvej expedícii tovaru od firmy Sapho je všeobecne zverejnená na našej stránke.

Pergami Tím

verejné dostupná informácia na našej web stránke :
    Všeobecne dostupná informácia ktorú pochopilo cez sviatky vyše 450 zákazníkov, a však Vám sa to nepodarilo, je uvedená na našej domovskej stránke na banery a na informačnej lište nasledovne:

Vianočný oznam:
    Posledné objednávky budú odoslané v utorok 21.12.2021. Ďalšie objednávky budú expedované po 14.1.2022.
    Všetky objednávky medzi tým budú riadne spracované.

Vaša objednávka na náhradnú skrutku k sifónu za 0,49 Eur !!! vrátane dobierky a poštovného v celkovej hodnote 5.77 Eur !!!

Vaše hodnotenie považujeme za tendenčné s úmyslom poškodiť našej spoločnosti. Vychádzame z dôvodu nereagovania na našu mailovú odpoveď ktorú ste obdržali ešte pred napísaním recenzie . Keďže nereagujete ani na mailovú ani telefonickú komunikáciu, bola Vaša objednávka zrušená z vyššie uvedených dôvodov a márneho navyšovania našich nákladov spojených s dopravným, keďže nepredpokladáme, že si tovar preberiete.

My sa však nehneváme. Máme nesmierne veľa zdravých zákazníkov, ktorý sa na náš e-shop radi vracajú a my sa z nich veľmi tešíme. Mrzí nás, že nedokážeme vyhovieť všetkým, v tomto prípade sa bohužiaľ špecializujeme v kúpeľňovom svete a nie v tom farmaceutickom.

Prajem Vám šťastný nový rok 2022

Michal Galgóczi konateľ spoločnosti

• Vždy mi vyšli v ústrety ked bol problem s tovarom hned riešili k mojej spokojnosti.Ked budem potrebovat tovar čo majú tak objednavam len od nich