• velmi dlha doba dorucenia tovaru

dlhe dorucovanie tovar zatial neprisiel.

ochranný náter na jednej stoličke bol poškodený. stoličky nie sú v rovnováhe - kývu sa.

• Závesné kreslo Kondela ..za tú cenu som čakala kvalitnejšie urobený tovar....pásiky na výplete nedokončené- výplet sa vyťahoval,no katastrofa....spod farby vykúkala hrdza....som si vedomá,že nie ste schopní skontrolovať každý výrobok,ale tohoto Vášho dodávateľa,by som niekam poslala...max.nespokojnosť

• Komunikacia, poškodený tovar

Zrkadlo mi prislo roznité, pri preberaní kurier odmietol rozbaliť tovar

• Tovar som objednávala 23 dní dozadu. Stále nedorazil a rozmýšľam nad zrušením objednávky, pokiaľ nedorazí do konca týždňa. Žiadny mail o zmene stavu objednávky celých 23 dní, absolutne nič. Som nespokojná.

Tovar nedorazil už skoro mesiac
    -extrémne pomalá doprava
    -žiadne informovanie o objednávke

• Objednaný tovar ešte stále nedorazil aj keď bol písaný že je skladom. Prišiel len email že sa čaká na naskladnenie. Tak uvidím či sa ho niekedy dočkám

Ručili doručenie do Vianoc po mesiaci po vytvorení objednavky prišiel email ze doručenie až vo Februári 2024

Pri objednávke bol tovar na sklade a zrazu na dodanie tovaru musím čakať vyše mesiaca

Objednala som si multifunkcny regal Vario, ktory sa nedal uplne zlozit (nesedeli diely) a stolik Fosil (ten neodporucam v ziadnom pripade, to by musel montovat stolar). “Perfektny nabytok” prevzal odo mna spat len stolik Fosil, pri regali Vario nechcu uznat moju ziadost o vratenie tovaru spat.

• Ak by som bola zručná, čo žiaľ, nie som, od 6. októbra by som si stojan na kvety vyrobila sama.

• Tovar prišiel poškodený. Vyhovárajú sa,že musel byť poškodený aj obal pri preprave. Ale nie. Tovar bol precízne zabalený. Vyzerá na užívaný kus.

Chýbali skrutky k stoličkám, nekvalitne urobené. Faktúra neprišla ani mailom ani s tovarom pri dodaní.

• tovar má známky poškodenia

tovar má známky poškodenia bol zabalený ako keby ho niekto už vrátil. našťastie som poškodený kus vedel nahradiť iným ktorý som náhodou mal doma inak by som ho určite vrátil

• Tovar meškal niekoľko týždňov
    • Po doručení bol tovar poškodený! Chybu som nahlásila hneď po zistení no odpoveď firmy bola že som si to poškodila sama!!! Nikdy viac.

Dorucenie malo trvat 1-2 dni, no doruceny bol po 1 tyzdni, potom com sa dopytovala uz na tovar u predajcu.

dlhy cas na dodanie tovaru 3mesiace

• Tovar Prisiel Poškodeny !!!
  • Tovar nedorazil po 2 mesiacoch

• tovar mi nebol dodaný

Objednala som tovar a odvtedy sa nik neozval. Urcite tu nebudem viac nakupovať