Krásna kniha pre nastávajúcu Mamičku ktorá zachytí dôležité momenti vivoja dietatka ako aj dôležité momenti z rodinného života ….

• Rýchlosť vybavenia a doručenia objednávky
    • Skvelá spomienka za prijateľnú cenu

Spokojnost velika,knizka krasna a prisla behom par dni
    Dakujem

• Dorucenie tovaru Paket

• Rýchlosť dodania, krásne zabalené, spokojnosť.

• Rýchlosť doručenia
    • Originálny produkt

Rýchle dodanie, veľká spokojnosť krásne zabalené.

S obchodnom som spokojná, len sa mi nepáči v akom stave mi bola objednávka doručená. Chcela som knihu darovať na krstiny,ale takto ju môžem podať len do ruky. Tvrdý obal knihy mi prišiel poškodený, ohnutý dolný roh.

Reakcia obchodu peneloppe.sk

vaša skúsenosť nás veľmi mrzí. Knižky pred odoslaním vždy kontrolujeme a odosielame v top stave zabalené v bublinkovej fólii a kartónovom obale určenom na balenie knižiek. Tovar sa musel poškodiť počas prepravy, za čo sa v mene prepravcu ospravedlňujeme. Prepravcom poškodený balík môžete nahlásiť do 24 hodín od prevzatia prípadne si ho nemusíte prebrať. Každopádne nás môžete kontaktovať na [email protected] a situáciu budeme na váš podnet riešiť.
    Ďakujem.
    Roumy,
    peneloppe.sk

• Veľmi rýchle dodanie

Mala som problém s platbou, nechcela mi prejsť, preto som písala na mailovú adresu. Kým odpísali, trvalo to dlhšie, ale nakoniec bola komunikácia efektívna a všetko sme vyriešili.

• Rýchle dodanie zásielky a krásne spracovanie spomienkovej knihy, dobrá väzba knihy

• Rýchle dodanie, knižka je prekrásna na dopĺňanie fotie a informácií počas celého tehotenstva mamičky

Odporúčam tento obchod objednávka aj dodanie bez problémov a hlavne rýchle. Ďakujem.

Krásne spracovaná knižka, už sa teším na jej vypĺňanie :) ďakujeme

Výhoda,že to to privezú až domov.

• Velmi mile jednanie a rychle dodanie,dakujem velmi pekne,tesime sa ako do knizky budeme zaznamenavat ,zivot nasho prveho vnucatka,ste super

• Flexibilná sluzba

Krásne spracovaná kniha pre budúcich rodičov a ich dieťatko, rýchle dodanie knihy, ktorá bola starostlivo zabalená, aby nedosšlo k posškodeniu

naozaj nádherne spracovaná kniha....veľmi pozitívne hodnotím aj skutočne rýchle dodanie (v utorok poobede objednané a vo štvrtok doobeda doručené). Ďakujem krásne :-*

• Rýchle dodanie, spokojnosť, môžem odporúčať:)