• Zatiaľ neviem čo ohodnotiť....stále čakám na tovar. Hlavné, že dotazník už je tu. :D

• Po par dnoch, ked uz som ocakaval tovar, mi prisiel email ze tovar je nedostupny.

Su to šmejdy.

Dobry den
    dakujeme za nekorektnu recenziu
    cena za tovar zodpoveda kvalite
    asi ste nevideli nekvalitne ruksaky

Nekorektný prístup obchodu k zákazníkovi - bola objednaná dámska peňaženka v hnedom farebnom prevedení, no doručená bola červená. Predajca mal k dispozícii moje kontaktné informácie, aby ma mohol informovať o nedostupnosti danej farby peňaženky, no namiesto toho, bez akéhokoľvek kontaktu, poslal červenú peňaženku, keďže hnedá nebola k dispozícii. Samozrejme, peňaženka sa dá reklamovať, príp. vrátiť, no opäť na moje náklady.

Reakcia obchodu penazenkyshop.sk

urcite sme vam neposlali naschval inu farbu
    mali ste hned napisat ze ste dostali inu farbu penazenky a poslli by sme vam tu spravnu farbu
    postovne naklady by sme vam prepratili

• Dodanie
    • Slabá kvalita výrobkov

kupili ste si za 12€ kozenu penazenku
    kvalita vyrobku zodpoveda cene vyrobku

• Možnosť vložiť tovar do košíka a tovar zaplatiť. Následne info že tovar nie je a poslať č.uctu na vrátenie peňazí.

Neprehľadné info o tovare a info o dobe dorucenia

• V popise bola v prevedení uvedená koža a došla mi koženka.To čo ponúkate nedodáte, ale iný tovar, ide o zavádzanie zákazníka.
    • S pozdravom
    • Gašpieriková

Dobry den, tovar mozte do 14 dni vratit
    Ladvinka bola z jemnej telacej koze

nie som spokojná,objednala som hnedu,prišla čierna,na dodacom sa uvádza hnedá...

Objednala som si SEDU penazenku, na fakture bolo napisane SEDA, ale prisla mi cierna :-(. Bez jedineho slova, alebo upozornenia. A tak som sa tesila, ze konecne zmena, ze nebudem mat ciernu a takto to dopadlo.. Kebyze ju surne nepotrebujem, vratim ju.

Reakcia obchodu penazenkyshop.sk

ospravelnujeme sa zato asi sme sa pomylili vo farbe, penazenky boli cele zabalene

• Ten tovar má veľmi nízku kvalitu

nízka úroveň za priemernú cenu. Nečakala som veľkú slávu, ale prekvapila ma nízka kvalita výrobkov. Za tú cenu to cenu to nestálo.

Ďakujeme za recenziu.
    Ste prvá zakaznička čo neodporúča náš obchod.
    Objednali ste si strapcovú kabelky za 11 €. Kabelka je vyrobená z umelých materiálov čiže nie je vhodná na každodenné nosenie. Je to skor módny doplnok.
    Cena výrobku zodpovedá kvalite výrobku.