Otrasný prísrup,žiadna komunikacia,tovar ešte nedodali

• Kde je zasielka ?

Reakcia obchodu Pelotony

U Vás, jak vidím přes web PPL. Je fajn, že než se obrátíte na nás, jdete hodnotit na Heureku. 8.6. jste si objednal - středa, opravdu nedokážeme ve středu objednat dva držáčky u velkoobchodu a ve čtvrtek je mít. Takže čtvrtek byly objednány s celou velkoobchodní objednávkou - u tohoto dodavatele je limit, za kolik můžete objednat. Páteček velkoobchod posílal a při pondělí jsme zboží měli u nás. Zabaleno a expedováno do tří pracovních dnů, 14. svezeno. Takže Vaše Zásilka je u Vás a snad budete se zbožím spokojený a hezky si užijete léto na kolech. My se u nás snažíme, opravdu je nám každý zákazník drahý, jsme závislí na rychlosti dodavatele a dopravce. Někdy to nedopadne a to je nám líto.
    S pozdravem
    Adéla Nová
    Pelotony

• Tovar po viac ako týždni od objednávky stále nemám a už sa zaujímate či dombol spokojný s objednávkou

Dorucili mi uplne inu polozku ako bola objednana.
    Nosic na bicykel to sice je, ale uplne iny typ ako bol na obrazku a taktiez popis nesedi (nosnost 10kg vs 25kg).
    Na email so staznostou zatial z eshopu nereagovali od vcera vecera. Dovtedy reagovali promptne aj neskoro vecer.

Reakcia obchodu Pelotony

vidím, že Vy reagujete promptně okamžitě :-) Ano, nosič byl úplně jiný, protože neseděly obrázky. To se v e-shopu stává, dodavatel pod stejný kód nahraje nový typ obrázku na svých stránkách, ale nám zůstane starý obrázek. Objednává se ale podle kódu, ne podle obrázku, takže když jsem zadala kód do objednávky u našeho dodavatele, vyběhnul mi nosič, na který jste si musel počkat a navíc byl špatný. Omluvila jsem se, což dělám prakticky denně a už jsem si zvykla, a nabídla Vám nosič, který je na původním obrázku a který máme skladem. Takové věci se sávají, protože jedeme všichni jenom přes počítače. Spoléháme na obrázky a kódy a když někdo udělá chybu, veze se to s ostatními. Tolik vysvětlení i pro ostatní, kdyby je to zajímalo, Vám jsem již psala osobně. Další je věc je reagování. Je pravda, že dříve byly odpovědi promptnější, ale spokojenost zákazníků našeho e-shopu mi dost lezla do osobního života, zákazníci volají o víkendu, klidně brzy ráno, večer...mám také rodinu, děti...takže teď reaguji, když jsem v práci. Co se týká dodacích lhůt, podzim přináší problémy, je to tak vždy. Co není skladem, na to se čeká, někdy je objednávka u dodavatele hotová do druhého dne, někdy také čekáme, jako Vy, pak zboží dojde, ale někdo ho musí vypikovat, zabalit, objednat svoz, ten přijede většinou následující den, nebo také nepřijede... a pak se omlouváme a dáváme slevy a díváme se, jak nás hodnotíte. Škoda, že my nemůžeme ohodnotit lidi, kteří si nevyzvedávají objednávky a nechávají nás platit poštovné tam a zpět, kteří ruší objednávku po jejím odeslání, kteří se u nás domáhají vrácení peněz za neuznané reklamace. E-shop nejsou roboti, e-shop jsou stránky, za kterými stojí lidé. S pozdravem, Adéla Nová, Pelotony

Bolo uvedené 2-3 dni dodanie, po týždni tovar nie je, po piatich dňoch prišla notifikácia o spracovaní objednávky, zatiaľ nič viac. Ani info od kuriérá, že prevzal zasielku.

• Bol zaslaný iný druh plášťopv než som si objednal .

• žiadna komunikácia
    • bez odozvy
    • tovar nedorazil

Objednal som tovar ktorú nedorazil, nedvíha ju telefon nereagujú na email neviem co to je za obchod

Reakcia obchodu Pelotony

to je mi moc líto, že máme s naším obchodem tuto zkušenost. Bohužel se Vaše objednávka trefila do víkendu a ještě probíhajících svátků. Tedy 29.6. 2021 jste objednal, 1.7. jsme začali zpracovávat (já zboží objednala u dodavatele), v pátek 2.7. odpoledne po svozu zboží dorazilo, ale už nemohlo být odesláno. Bylo připraveno k expedici a hned 7.7. odešlo k Vám a od 8.7. je připraveno k výdeji. Moc mě mrzí, že to nevyšlo dříve a co se komunikace týče, ta bohužel byla omezena tím, že jsem měla dovolenou. Náš obchod samozřejmě není one-man show a člověk, který mě zastupoval se opravdu snažil vše dobře zpracovat a odeslat. Ke špatné komunikaci se přiznávám, protože číslo na e-shopu je dočasně soukromé, než nastavíme bránu a já na dovolené prostě telefony nebrala a moje kolegyně nezvládla všechny e-maily. Takže se Vám ještě jednou moc omlouvám za problémy způsobené naším obchodem. Vaše zboží je připraveno k vyzvednutí na Zásilkovně. Adéla Nová. Pelotony

• Pekne veci naozaj kvalitne dobre spracovanie a kvalitne material,siroky vyber
    • Synovi je dres maly a musim ho poslat naspät do ČR .postovne je velmi drahe

Zásielka nebola kompletná chýbali: 2 vložky do ráfikov 26" 20 mm.
    Miro

Doba dodania - prešli 2 týždne a tovar stále nemáme. Pred týždňom prišlo info o odoslaní, tri dni potom správam že odosielajú až teraz, lebo im chýbal tovar... A tovar stále nedorazil... A poštovné je naozaj dosť vysoké, vzhľadom na to, že sa jedná o plášte a duše, žiadne veľký balík...

Reakcia obchodu Pelotony

naprosto Vás chápu, Vaše objednávka byla opravdu strašně zpožděná kvůli dodavateli, který nebyl schopen dodat jeden plášť, neustále na něj zapomínal, on se omlouval, my se omlouvali. Takže trvalo celý týden, než se k nám plášť dostal. Pravdou také je, že jsme dopravce informovali o připraveném balíčku s předstihem, když jsme si mysleli, že pláště dorazí. Tak to děláme, aby zaměstnanci mohli objednávky rychle kompletovat. Takže máte moji obrovskou omluvu za tak pozdní dodání, je to ostuda. Za co se omlouvat nemohu je cena dopravy, asi pochopíte, že ta neustále stoupá, jelikož je to poslední dobou jediná možnost, jak si vůbec něco zakoupit. Z ceny dopravy nemá náš e-shop vůbec nic, nevyděláváme na tom, jenom se na tom snažíme neprodělávat, jak se často stává, jelikož posíláme nadrozměrné balíky přes Zásilkovnu, kterou si zákazník zvolí a tento rozměr nám dopravce navíc naúčtuje :-( Je to prostě blbá doba. Zdravím a je mi to líto s Vaší objednávkou, která je ale skutečně, skutečně již na cestě (viz trackování). Pavla Ptáčková. Pelotony

• ceny

Jé dobrý den,
    na telefonát s Vámi si dobře pamatuji. Tedy nejdřív jste psal e-mail, že chcete změnit způsob platby a dopravy. A pak jste vše stornoval s tím, že jestli to nepůjde poslat na Zásilkovnu u Vás, tak to nechcete. A pak jsme si volali, Vy jste byl přeci ve vlaku a nakonec jste se rozhodnul, že si boty nevezmete, že počkáte, až budou levnější a já Vám na to povídala, že nebudou, protože běžky a běžkařské boty jsou "the new droždí" a na centrálních skladech také nejsou. A tak jsme se pěkně rozloučili a najednou kuk, za týden ošklivá recenze.
    Tak se mějte pěkně a přeji šťastnou ruku při výběru jiných, levnějších bot, třeba v jiném obchodu.
    Zdravím
    Pavla Ptáčková
    Pelotony

• po vypltení tovaru cez banku vopred my bol teleonicky oznámené že moju objednávku rušiakvoli neviem že akých zmenách

Reakcia obchodu Pelotony

ano, opravdu jsme museli objednávku zrušit, protože vždy čekáme, než jsou peníze převedené, než produkt u dodavatele závazně objednáme. Často se nám totiž stává, že lidé věci objednají, ale už objednávku z různých důvodů nezaplatí. Bohužel Vaše platba se připsala o dva dny později (ze SR-ČR) a mezitím se v českých médiích objevila zpráva, že látková rouška již není považována za účinný prostředek v boji proti Cov-19 a že nově budou na veřejných místech přípustné pouze respirátory. V tu chvíli byly všechny respirátory během jednoho dopoledne pryč a hned nato přišla Vaše platba. Bohužel jste nebyla jediná, která tuto svoji objednávku ochranných pomůcek nedostala. Jediné, co mohu říct, že je mi líto, že to byla nešťastná souhra náhod a že se za to velice omlouvám. Peníze jsme Vám samozřejmě hned zaslali zpět na účet. Pavla Ptáčková, Pelotony

• Tovar doteraz neprisiel

Reakcia obchodu Pelotony

to je mi velice líto, ale vidím v informacích přepravce, že je Vaše zboží již připraveno k výdeji. Omlouvám se tímto za náš obchod, kde zpoždění nastalo vzhledem k uzavření skladu dodavatele kvůli Covid-19 do 4.1. (o čemž jsem všechny postižené zákazníky informovala e-mailem). Teprve 5.1. expedovali zboží a dostalo se k nám 8.1. Ihned jsme ho odeslali (v pondělí ale byla obrovská sněhová kalamita, tak je možné, že to dopravce prostě do jednoho dne nezvládnul) a dnes je připraveno k výdeji. Rozhodně to není standartní čas dodání zboží, ale o všem jsme se snažili informovat předem. Je nám líto, že jste neměl dobrou zkušenost s naším obchodem, ale holt se někdy i mistr tesař utne... Pavla Ptáčková, Pelotony

Nedostal som zdarma vzorku ktorú som mal dostať.

• Po telefóne Vám nikto neporadí a na e-mail v ktorom je napísané "ak máte akékoľvek otázky odpovedzte na tento e-mail" Vám samozrejme nikto neodpovie.Ale to asi preto,že som si už tovar objednal,tak potom načo .

• Zakúpený tovar je dobrej kvality

Tovar bol dodaný príliš neskoro.

• Dlhá doba vybavovania objednávky, nereagujú na maily ani na telefonát, žiadna komunikácia.

Objednavka dana pred 10timi dnami a do dnesneho dna som nedostala ziadny update o tom kedy dorazi.

• Objednal som si tovar 6.7.2020 dnes máme 17.7. A stále tovar nemám. A myslíte že ma niekto kontaktoval. NIKTO

Dlhé dodanie. nekomunikuje so zákazníkmi

Reakcia obchodu Pelotony

dovolím si len poznamenať, že ste si zrejme pomýlili obchod, keďže objednávka bola odoslaná 2 dni po objednávke a podľa trackingu ju už máte doma :-)

Pavol Ország
    Pelotony.com

mám hodnotiť váš obchod ?? a tovar mi ešte stále nedorazil a už som si ho objednal pred 2 týždnami a čo mám na nom hodnotiť, to dlhé dodanie ?? na posledy som nakupoval u vás asi tolko ...