• Kvalitný tovar, rypchle dodanie

Cena tovaru sa navýšila , čo je dosť prekvapujúce ....

• Prešlo niekoľko dni a nikto ma neinformoval o stave mojej objednávky!

• Rýchlosť a spolahlivosť

Produkty, ktore uvadzaju, ze maju dodaciu dobu 3-7 dni, tak ani po troch tyzdnoch od objednavky netusia kedy dodaju.

• Seriózne jednanie,rýchla dodávka tovaru

Spoľahlivý obchod

POZOR NA TENTO OBCHOD!! Otasné!!! Ešte som sa s takým chovaním nestretla. Obal bol pri odovzdávani riadne prekontrolovaný, neporušený, žiaden náznak pokrčenia, natrhnutia. No dnu bolo rozbité zrkadlo a zo zadnej strany boli na ráme este aj stopy po lepidle. Snazili sa to zrkadlo nejak dat dokopy a takéto mi poslali... !! Nedvihaju absolutne telefon, na moj mail o tom ze im ho vraciam a ziadam o vratenie penazi absolutne nereagovali a zrkalo od kuriéra dokonca odmietli prevziat !! (zaslane spat v zákonnej lehote 14 dni) Cize sa mi pekne vracia poskodene zrkadlo za 190,- € !!!! Podavam podnet na SOI.

Reakcia obchodu PEKNYBYT.SK

Pred odoslaním kontrolujeme tovar ktorý sa dá poškodiť rozbitím, konkrétne zrkadlo sme kontrolovali traja a bolo v poriadku. Poškodenie tovaru vzniklo pri preprave alebo u zákazníka. Zákazník má povinnosť vykonať kontrolu doručeného tovaru ešte v prítomnosti kuriéra a ak sa zistí poškodenie, kuriér zapíše poznámku k doručenke s výhradou. Následne prebehne reklamácia a výmena tovaru prípadne vrátenie peňazí zákazníkovi. Tento bod nebol splnený u zákazníčky. V telefóne sme nemali zmeškaný hovor.
    Zákazníčke sa ospravedlňujeme za nepríjemnosť, zo strany obchodu neprišlo k pochybeniu.
    Momentálne sa snažíme o vybavenie reklamácie v prepravnej spoločnosti v prospech zákazníka.
    Zrkadlá sme poslali už veľakrát a vždy boli zákazníci spokojní.

V pohode

• rýchle dodanie, tovar zodpovedá popisu, všetko prebehlo bez problémov

• Tovar dostanem priamo domov

• nepoškodený tovar a dobre zabalený

• Ústretovost ochota

Veľmi milý personál, tovar perfektne zabalený. Som spokojny šialočka potešila dakujem :D

Bez ďalšej komunikácie zo strany obchodu o dostupnosti tovaru

• mily personal,bezproblemove dodanie
  • Tovar mi zatial nebol doruceny,tak neviem odpovedat na dane otazky.Za pochopenie dakujem.Manova.

Rýchla komunikácia.

Som veľmi spokojná s rýchlym vybavením mojej objednávky a s milým prístupom . Bola som príjemne prekvapená, že ma pred odoslaním telefonicky kontaktovala pani, aby si overila správnosť počtu objednaných kusov. Toto hodnotím ako veľké plus. Obchod môžem po dobrej skúsenosti len odporučiť.

Objednali sme vázy. Objednávku vybavili rýchlo, dorazila hneď na ďalší deň a nepoškodená.

• Nedá sa sledovať objednávka. Veľká škoda, lebo tovar je nádherný...