6 dní som čakal na doručenie

Tovar zatiaľ neprišiel, na mail-y neodpovedajú a neragujú

Ak si raz objednáte pečiatku so slovenským textom a príde Vam s českým textom tak neviem čo mám na tom hodnotiť. Katastrofa. Kontakt na stránke žiadny, niet kde reklamovať. Na mail neodpovedajú. Celé zle. Nikdy viac.

• Rýchle dodanie, veľmi kvalitná pečiatka.

rychle vybavenie

V stredu predpoludním objednaný tovar,v piatok dodaný.

Pečiatka ani po 3 týždňoch nedoručená, na stránke nieje číslo kam by mohol človek zavolať a iba emailová adresa nno na maily nikto neodpovedá

Zle vystavená faktúra,žiadne telefónne číslo,kam by som zavolal.Napisal som email,nikto mi neodpisuje.Neviem použiť faktúru do účtovníctva.Podvodna firma,mal som si ich overiť,kebyže viem že nemajú telefonicky kontakt,tak neobjednam.

Tovar mi nebol doručený, lebo kuriér vraj nevedel nájsť uvedenú adresu, čo sa nám ešte nikdy nestalo.

• spravili mi graficky dizajn presne tak ako som si priala, je spolah, aj rychlo dodana peciatka, dakujem

• Tovar nebol doručený, napriek tomu, že som ho uhradila. Uviedli, že ho môžu expedovať až keď odsúhlasím ich návrh, návrh mi k dnešnému dňu nebol doručený (aj som im písala, aby mi doručili návrh), objednané - označenie kľúčov: WC a č. 214 po 2 ks kľúčenka ovál a trojuholník, no aký návrh im treba potvrdzovať. Evidentne im prekáža objednávka zo SR. MAXIMÁLNA NESPOKOJNOSŤ. S takouto ignoráciou som sa ešte nestretla. NEODPORÚČAM!!!

NEODPORÚČAM, objednávku Vám nedoručia.

• Ani po 12 dňoch tovar nebol dodaný, peniaze neboli vrátené, obchod so zákazníkom nijakým spôsobom nekomunikuje

• Prehľadný, rýchle dodanie, dobrá komunikácia

Na webe maju uvedene rychle dodanie, na zaklade coho sme si objednali. Akurat ze poslali nespravny tovar. Na email neodpovedaju, cislo na SK webe nemaju ani len zverejnene, CZ cislo nezdvihaju, na onlinechat nereaguju. Cele zle - nikdy viac.

Myslela som, ze peciatka dorazi v kratkom case, uz je tomu vyse tyzdna a nemam ani len spatnu vazbu ako to vyzera…spoliehala som sa na rychlost, lebo to potrebujem co najskor, ale nic.

Faktura uhradena predajca nekomunikuje ani mailom ani cez chat na stranke. Tovar nedoruceny ani vyexpedovany po tyzdni

• pozor PODVOD
    • po týždni (na webe píšu že do 24 hodín) tovar nedodaný
    • absencia komunikácie - na slovenskom webe nie je kontakt - na e-mail predajca nereaguje, na českom je telefónne číslo, ktoré nikto neberie

Potreboval som rýchlo novú firemnú pečiatku - predajca sľubuje dodanie do 24 hodín (nehal som sa presvedčiť referenciami - asi tí, ktorých podviedli už nechcú mať s nimi nič spoločné, preto ani referencie nenapíšu) - asi si "slušný" predajca povedal, že kvôli 20 eurám nikto nebude robiť haló...
    Pred 7 dňami som objednal a ZAPLATIL za výrobu pečiatky. Na tretí deň od objednania, keďže uplynulo už viacej, ako sľúbili dodaciu dobu, som napísal mail (nakoľko tel. číslo na webstránke predajcu nie je - teraz už vidím prečo) s otázkou, v akom stave je moja objednávka - dodnes nemám odpoveď ani UHRADENÝ tovar!!!! Našiel som tel. číslo na ich českej verzii - volám a nikto to neberie...
    Toto sú tí podvodníci, ktorí kazia slušným podnikateľom dobré meno... Keby som ja takto jednal so svojími klintami, asi by som dlho neprežil. E-shop si to asi môže dovoliť...
    Podnet na Slovenskú obchodnú inšpekciu.

pečiatková pohotovosť?Odpovedanie na e-mail trvá týždeň, mylné telefonne čislo, neda sa dovolať.Vybavenie objednávky trvá 2 týždne

• Katastrofa už 20 dní čakám na obyčajnú pečiatku.

Neobjednávajte, hrôza....

Nekomunikujú so mnou a tovar mi stále neprišiel.