• Lacnejšie ako doručenie kuriérom.
    • Nie je nevýhoda.

• Žiadna komunikácia

Objednala som si pečiatku, kontaktovala som eshop ohľadom zmeny spôsobu platby avšak nikto nereagoval na e-mail ani kontaktný formulár, ktorý je uvedený na stránke, už sú to dva týždne. Telefónne číslo žiadne, čize riešiť problém telefonicky ani nie je možné.

Rýchly, pohotový, milí . Skvelý a veľký výber za super ceny.
    Ďakujem.

1. jedna peciatka chyba
    2. 2 poslali uplne ine
    3.lepit si to musime sami
    4. dlha cakacia doba

• Prešiel mesiac, záloha uhradená, žiadne info a tovar nedoručený. Dovolať sa neviem.

Tovar nedorazil , žiadna komunikácia zo strany obchodu.

• Nereagovanie na emaili
    • Spomalene reagovanie
    • Ignorovanie emailov
    • Obchod bez telefonneho cisla
    • cele zle

Neodporucam. Po objednani a zaplateni dlha cakacia doba. Od predajcu dosiel email s navrhom po 7 dnoch. Este aj to bol navrh zly. Reagovanie na emaili - 0 bodov !
    Po opatovnom vyzvani predajcu aby poslal cim skor peciatky tak nic . Ani odpoved.
    Neodporucam tento obchod .

• Nebola mi doručena zasielka

• Žiadna odpoveď ohľadom stavu objednávky. Doteraz neviem čo je s ňou. Na email neodpisuju.

• Super ceny,rýchle dodanie.

Super služba. Vyberiete si typ pečiatky farbu strojčeka a atramentu.Do poznámky napíšete text.Následne príde do mailu návrh na odsúhlasenie.Po odsúhlasení sa spustí výroba pečiatky. Za pár dní máte pečiatku doma.

8.4. objednané , je 20.4. tovar stále nedorazil

30.3. som odoslala objednávku a o 6 dní neskôr nemám objednaný tovar ani reakciu obchodu na môj dotaz, či je objednávka v riešení... Ešte šťastie, že v prípade štočku nejde o život, lebo takýmto prístupom a tempom by táto "pohotovosť" veľa životov nezachránila. Verím, že moja nie úplne pozitívna skúsenosť je ojedinelá.

Dobré jednanie.

riešiť sumu 8 eur predfaktúrou sa mi zdá zbytočné, dalo by sa to dobierkou, alebo platbou cez nejaký platobný terminál typu card pay, alebo tatra pay... no a teda nehovoriac o tom, že tovar ešte nemám!, ani neviem, kedy a ako má prísť :(

Som spokojný s tovarom, ktorý som si objednal.

Peniaze boli odoslané, ale pečiatka mi zatiaľ nebola doručená a nemali vôbec záujem ma kontaktovať.

dlhsia dodacia doba ako je napisane

• kvalita rýchlosť

po týždni čakania a dopytu o stave objednávky, žiadna odpoveď, žiadny tovar

• Obchod nekomunikuje a nedpovedali ani na email

Neodporúčam a prosím si vyjadrenie