• Toner vydržal 10 výtlačkov A4.

Reakcia obchodu PCšpital

Dobry den.

V prvom rade dakujeme za nakup a taktiez za hodnotenie. Radi by sme to ale uviedli na pravu mieru. V nasom internetovom obchode ste kupovali alternativny toner bez cipu, co bolo uvedene v popise produktu. To, ze je toner bez cipu znamena, ze tlaciaren nevie rozlisit ci je toner plny alebo prazdny, no tlaci nadalej v rovnakej kvalite a taktiez vytlaci rovnaky pocet vytlackov na toner – kapacita sa absenciou cipu nemeni.
    V neposlednom rade ste mali moznost toner reklamovat. Kedze ste tuto moznost nevyuzili a ani ste dalej neodpovedali v mailovej komunikacii ktoru ste zapocali predpokladame, ze Vam toner tlaci nadalej dobre.

Adrian
    Tim pcspital.sk

• rýchlosť doručenia
    • ceny
    • bezproblémové vrátenie peňazí za tovar, ktorý nesadne

Rýchle dodanie. V nedeľu objednané, v utorok doručené.

Tovar mi bol doručený rýchlo, obchod reagoval hneď , tovar mi obratom odoslali, prišlo to čo som si objednal. som spokojný. Použil by som obchod znova, vrelo doporučujem.

• rýchlosť vybavenia a dodania

• Bolo to rýchle,super

bola mi dorucena za dva dni, platil som v hotovosti kurierovi. Spokojnost. Teraz uz iba cakam, ked bude lepsie pocasie a suche cesty a dufam, ze kolobezka bude sluzit na cestu do a z prace bez komplikacii.

Super

• Rýchla komunikácia ...ochota poradiť ...tovar veľmi dobre zabalený ..rýchle vybavenie objednávky..
    • Žiadna

• komunikácia, rýchlosť dodania

• Velmi rychle dodanie. Dokonca medzi sviatkami.

• Nebolo mozne platit kartou.

• Rýchlosť dodania

Rychle

• super komunikácia
    • výhodná cena

• Komunikácia výborná

Kladne hodnotím rýchlosť doručenia, ale privítal by som pri doručení platbu kartou.

• rychle , ochota , odporucam velmi do 24 hopd som ich mal na ruke

• dobra cena