• Na stranke obchodu bola pod produktom poznamka ze “bez cipu- toner neukazuje zvysne mnozstvo naplne”. No a ono to bez cipu realne nefunguje vobec, takze som musel manualne rozobrat stary toner, vybrat z neho cip a umiestnit do noveho, az potom fungoval, trvalo mi to asi dve hodiny googlenia a manualnej prace...

• Toner vydržal 10 výtlačkov A4.

Reakcia obchodu PCšpital

Dobry den.

V prvom rade dakujeme za nakup a taktiez za hodnotenie. Radi by sme to ale uviedli na pravu mieru. V nasom internetovom obchode ste kupovali alternativny toner bez cipu, co bolo uvedene v popise produktu. To, ze je toner bez cipu znamena, ze tlaciaren nevie rozlisit ci je toner plny alebo prazdny, no tlaci nadalej v rovnakej kvalite a taktiez vytlaci rovnaky pocet vytlackov na toner – kapacita sa absenciou cipu nemeni.
    V neposlednom rade ste mali moznost toner reklamovat. Kedze ste tuto moznost nevyuzili a ani ste dalej neodpovedali v mailovej komunikacii ktoru ste zapocali predpokladame, ze Vam toner tlaci nadalej dobre.

Adrian
    Tim pcspital.sk

Dobrý deň tovar som dostal ale podľa obalu telefón bol asi už používaný lebo krabyca on neho bola otvorena lebo blonby boli poškodené taktiež dodanie v krabyci akej prišla bol až neprofesionalsky ako keby bola vytiahnutá z odpadu telefón funguje zatiaľ tak to neriesim a další nákup od vás nehrozí keby to dostal náročnejší klient tak ho určite vráti prajem pekný deň.

Reakcia obchodu PCšpital

Dobry den.

V prvom rade dakujeme za nakup a taktiez za hodnotenie. Mrzi nas Vasa nespokojnost. Nie sme si vedomi toho, aby sme balili tovar do krabic s odpadom. Telefon ste kupili v danom case za najlepsiu cenu, NOVY, NEPOUZIVANY a v ORIGINALNYCH FOLIACH. Aj ked ste dany tovar nakupili na firmu, stale ho mozete v povodnom stave, s foliami a nepouzity vratit vramci 14 dnovej moznosti vratenia tovaru bez udania dovodu. Taktiez ak sa Vam zdalo poskodene vonkajsie balenie pri preberani od kuriera, mohli ste ho neprebrat a vratit spat. Kazdopadne sme radi ze ste spokojny s danym produktom, ktory ste si od nas objednali.

Adrian
    Tim pcspital.sk

• Tovar donesli pokazeny a na druhu objednavku som cakala dva tyzdna

• Slabá, respektíve žiadna komunikácia zo strany obchodu