• + Dobre Ceny
    • + Rychle odpovede na maily
    • + Postovne zadarmo
    • + Rychle dodanie
    • - Nic

Asi jeden z najlepsich internetovych obchodoch na parfemy, nakupil som parfem za velmi dobru cenu, parfem dorazil v priebehu jedneho dna, no bohuzial nasiel som jednu vadu, skontaktoval som obchod v priebehu 1 hodin som dostal odpoved ako mam postupovat pri reklamacii, na druhy den ma kontaktovali / a to velmi priatelsky a seriozne ako sa ma / ze dostali reklamaciu a ze zajtra mi poslu novy parfem zadarmo aj bez postovneho, dnes som dostal parfem co je uz v poriadku.
    Tiez nechapem ludi ktory napisu ze obchod nepredava originaly a ze zbytocne vychadzovali peniaze neviem preco to nevratia alebo pojdu do kamenneho obchodu a overia ci je parfem original, ale existuju stranky na overenie originality parfemov ako napriklad checkfresh.com, moze za to aj nejaka reformulacia, ja zatial som 100% spokojny, a urcite si objednam aj v buducnosti

• naco prosim vas davate do ponuky tento parfem trussardi skin ked pisete ze je vypredany!vzdy ked pridem na vasu stranku a mam o to zaujem stale pisete ze vypredany!tak ho stiahnite z ponuky prosim vas lebo takto len zavadzate zakaznikov.dakujem za pochopeniee.Galova

som velmi sklamana ze zavadzate zakaznikov ktori by naozaj mali zaujem od vas nakupovat.

• - komunikácia / odpoved na email/ perfektná
    • - parfem ktorý som nikde na nete nenašla
    • - cena OK
    • a veľmi rýchle dodanie

• Ponuka toaletnej vody, ktorú som inde nenašla.
    • Kontakt so zákazníkom veľmi ústretový.
    • Toaletná voda, zodpovedá originálu len obalom a cenou.
    • Vôňa je mimo, farba nezodpovedá originálu (veľmi dobre ju poznám), vôňa je až nepríjemná.

Tento obchod už navštívim asi len omylom.
    Za tých 60,00 EUR som si naozaj mohla dopriať niečo iné.
    Keby to bolo možné (čo asi ťažko), hneď ju vrátim.
    To ani darovať neôžem i keď viem kto by sa originálu potešil.

• oceňujem ochotu a komunikáciu so zákazníkom,
    • ako jediný internetový obchod na Slovensku ponúka moju obľúbenú vôňu a hlavne je to ORIGINÁL

Určite aj v budúcnosti budem nakupovať v tomto obchode, predajca mi ochotne zistil dátum výroby toaletnej vody na základe kódu,údaje mi poslal mailom.

• super komunikácia so zákazníkom
    • dostupné aj ťažko dostupné parfémy
    • poštovné zadarmo

Som veľmi rada, že som objavila tento int. obchod a našla som v ňom parfém, ktorý sa už nedá zohnať :) určite budem nakupovať aj nabudúce :) a vysoko oceňujem komunikáciu so zákazníkom.

• Som velmi spokojna, parfem mi prisiel na druhy den a za cenu 63 eur, pritom v inych internetovych parfumeriovych obchodoch tento parfem stal 95 eur.

super, odporucam

• Ako jediní na SK mi dokázali zohnat moj oblubený parfum,čím ma dost překvapili.Dobra cena,rychle dodanie
    • Nemám nič

AK budem potřebovat něco extra,určité sa vrátím sem

Dobrý den, nevíte někdo jestli posílají parfémy i do ČR?

• absolútne bleskové dodanie, síce je drahší ako v inej parfumérii, ale bohužiaľ len dve parfumérie majú túto toaletnú vodu dostupnú. Asi tak pred 15.rokmi sa mi stratil z trhu a som celá happy, že sa znovu objavil:)
    • menej vydrží ako v minulosti

Určite odporúčam aj ďalším, jeden deň som objednala a na druhý som ho mala doma:) To ma milo prekvapilo:)

• Ponúkajú parfémy, ktoré už nie je možné kúpiť.
    • Nie všetky produkty, ktoré uvádzajú na stránke, aj reálne majú.

Objednávky sú vybavené rýchlo, dobre zabalené, poštovné je už v cene. Môžem len odporučiť.

nechcem nahlas povedat ze klamanie zakaznika cez nenormalne nizku cenu produktu, ale po prekliku na stranku je tovar ''vypredany'' a v ponuke je x inych vyrobkov z tohoto druhu ale uz za radovo vyssiu sumu

• objednávka bola vybavená do 2 dní, originál parfém za najlepšiu cenu akú som našla na internete.
    • Super, určite si budem objednávať cez Parfumworld aj naďalej.

najlacnejšia cena parfému, rýchla dodávka, určite odporúčam

• Široká ponuka
    • Ceny
    • Rýchla doprava zadarmo!

Som milo prekvapený týmto obchodom. Zohnal som tu niečo, čo som dlho hľadal a za perfektnú cenu a umocnila to doprava zadarmo na ďalší deň po potvrdení objednávky. Dlho som nezažil takýto eshop. Odporúčam

• - po urgenci objednavky a dozadovani se informaci - telefonicky kontakt ze strany spolecnosti
    • - pozdni reakce na objednavku
    • - na webu uvedeny klamlive informace - parfemova sada oznacena jako dostupny skladem - realne ne
    • - po 5 dnech bez reakce na objednavku - osobni dopitovani e-mailem - zaslani jinych parfemovych sad - s vyssi cenou
    • - zaslani zruseni objednavky, kvuli nedostupnosti zbozi - spolecnost nereagovala na jeji prijeti

U spolecnosti jsem objednala darkovou sadu parfemu, ktery si uvadeli na strance jako dustupny. Spolecnost nereagovala 5 dnu na prijeti objednavky ani se k ni nevyjadrila. Az po me osobni urgenci emailem se mi telefonicky ozvali s tim ze mnou pozadovane baleni neni dostupne a odeslali na e-mail mozne nahradni baleni parfemu - zadna varianta nebyla stejna jako mnou objednane zbozi a ceny byli vyssi nez pri puvodnim objednavani. Na zakladene nedostupnosti zbozi jsem stornovala objednavku emailem, spolecnost nezaslala ani informace o jejim akceptovani ci prijeti.