Celé zle

Dobrý deň pán Michal,

veľmi nás mrzí vzniknutá situácia, ktorá nastala. Vašu objednávku sme Vám expedovali na Vami zvolený osobný odber na 7 deň od jej vytvorenia. Objednávku máte pripravenú na prevzatie. Veríme, že v prípade ak sa do budúcna u nás rozhodnete nakúpiť, bude Vám Vaša objednávka dodaná v čo najkratšom termíne. Urobíme preto maximum.

Tím Parfumes.sk

• Na stranke je pri produkte dodacia doba 2-3 dni. Po 10tich dnoch,ked som sa pytala,kedy mi bude balik doruceny,mi oznamili,ze tovar nie je na sklade,cakaju na dodavatela...Informovat zakaznika im asi nic nehovori.

Dobrý deň pani Lenka,

veľmi nás mrzí vzniknutá situácia,ktorá nastala omeškaním dodania tovaru zo strany nášho dodávateľa. Vašu objednávku sme Vám expedovali a jej doručenie môžete očakávať najneskôr do 2 pracovných dní. Veríme a urobíme preto maximum aby sa podobná situácia v budúcnosti už nezopakovala.

• Ak vam nevadi dorucenie za 2 az 3 tyzdne super obchod
    • Tovar udavany skladom sa nachadza bohvie kde....

Dobrý deň pani Anna,

veľmi nás vzniknutá situácia nastala. Žiaľ dodávateľ sa nám omeškal s dodaním tovaru a z tohto dôvodu sme Vám objednávku nevedeli dodať na čas. Môžeme Vás ubezpečiť, že do budúcna urobíme všetko preto aby sa podobná situácia už nezopakovala.

Tím Parfumes.sk

• v prípade nestíhania dodania tovaru telefonická konzultácia a dohodnutie náhradného termínu

Reakcia obchodu Parfumes.sk

Vaša spokojnosť nás veľmi teší a poháňa vpred, preto sme presvedčený o tom , že s nami budete mať aj do budúcna len dobré skúsenosti.

Tím Parfumes.sk

stranka prehladna, dodane hned na druhy den a tovar dokladne zabaleny. velka spokojnost

Dobrý deň ,

Tím Parfumes.sk

• Objednávka prebehla bez problémov, tovar prišiel rýchlo, 100 % spokojnosť so všetkým

Dobrý deň pani Lucia,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e - shopom, veríme že tomu bude tak aj naďalej. Urobíme maximum preto aby tomu tak bolo, aj naďalej sa budeme snažiť robiť maximum pre našich zákazníkov.

• rýchle vybavenie

Dobrý deň pani Zdenka,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov.

Tím Parfumes.sk

Od objednavky za 4 pracovne dni + 2 vikendove dni som nedostal blizsie info o objednavke. Po zruseni v priebehu par minut mi bolo oznamene ze objednavka bola zrusena.

Dobrý deň pán Tomáš,

ako máme uvedené aj v našich OP, objednávky expedujeme v poradí v akom nám boli načítané do systému od 2 do 7 dní. Pokiaľ by sme Vám objednávku v danom termíne dodať nevedeli, boli by ste kontaktovaný našimi pracovníčkami.

• Cena tovaru
    • Rýchlosť odoslania

Spoľahlivý obchod

Dobrý deň pani Darina,

• Super ceny

Dobrý deň Lila,

Tím Parfumes.sk

Nemal som žiadnu zlú skúsenosť.

Dobrý deň pán Michal,

poslali iný tovar

Dobrý deň pán Roman,

veľmi sa ospravedlňujeme za túto nepríjemnú situáciu. Žiaľ dodávateľ mal nesprávne uvedené vône pod kódmi a následne z tohto dôvodu nastala táto chyba.
    Môžeme Vás ubezpečiť, že sme urobili maximum preto aby sa podobná situácia už nezopakovala.

Tím Parfumes.sk

je to kvalitný krem denny a nočný v jednom balení, čo je velmi praktické, spokojnosť

Dobrý deň pani Daniela,

Tím Parfumes.sk

Z parfemu som velmi sklamana, na to, ze stal skoro 40e, velke sklamanie. Prve navonanie super, no potom uz parfum vonal ako bezna lacna, tuctova vonavka, velmi som sa nan tesila, no zial moje nadsenie nevydrzalo ☹

Dobrý deň pani Zuzana,

mrzí nás Vaše hodnotenie, nakoľko Vám môžeme garantovať, že spolupracujeme s dodávateľmi ktorých máme overených a spolupracujeme s nimi od začiatku.
    Pokiaľ sa však domnievate, že vôňa nieje správna, samozrejme nám ju viete odoslať na reklamáciu.
    U každého človeka však vône voňajú a vydržia rozdielne, nakoľko máme každý iné PH pokožky nieje u každého vôňa rovnaká. Kde u jedného vydrží vôňa na pokožke krásne celý deň u druhého je to len pár minút a vôňa vonia inak.

• Rýchle dodanie. Nič nemôžem povedať zlé. Ozaj veľká spokojnosť

Dobrý deň pán Ján,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním recenzie. Budeme aj naďalej robiť všetko preto aby sme boli ešte lepší v poskytovaní našich služieb.

Všetko v pohode

Dobrý deň pani Mária,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii.

no problem

Dobrý deň pani Slávka,

Tím Parfumes.sk

• Prehľadné vyhľadávanie tovaru na e-shope

Našiel som cez Google a už tu budem nakupovať pravidelne. Tovar prišiel rýchlo a to je dôležité.

Dobrý deň pán Mário,

Tím Parfumes.sk

bezproblemove jednanie, rychle dodanie tovaru

Dobrý deň pani Patrícia,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním tejto recenzie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť, ktorá nás ženie vpred, a to byť v poskytovaní našich služieb ešte lepší ako doteraz.

Tím Parfumes.sk

• Rychlost, kvalita, presnost, dostupnost, maximalna spokojnost