• Je to škoda, ale mnohé recenzie sa potvrdili. Komunikácia žiadna, iba mail o potvrdení objednávky a odvtedy žiadne info o omeškaní, dodaní, odoslaní, neodoslani. Proste ticho. Ďakujem za možnosť, ale objednávku už neprevezmem, ak náhodou v budúcnosti príde. Pekný deň

Tovar prišiel poškodený

Co sa týka doručenia tak v pohode, ale čo sa tyka kvality veľká katastrofa. Z parfemu bolo viditeľné už striekane, čiže nebol plný tak ako mal byť. Pri reklamácii aj odfoteni, iba hole frázy, že im to je ľúto a aby som absolvoval ich reklamačný poriadok . Tovar zabaliť im poslať na moje náklady oni sa potom musia niekedy vyjadriť, no hrúza a zostala mi iba veľká skúsenosť a táto stránka pre mňa už neexistuje aj keby dávali zadarmo. Dievčatá sa tam pred odoslaním pravdepodobne nastrieľali a ty zákazník sa potom staraj. S pozdravom.

• Objednala a aj zaplatila som parfém spolu s darčekovú taškou. Žiadna darčeková taška mi nebola dodaná, čim ste ma sklamali. Peniaze za ňu žiadam vrátiť.
  • Tovar nebol doruceny ani po tyzdni.

Drahé vzorky, malé balenie, nie za aké zaplatíte.

Dobry den pani Renata M.,

objednali ste si 2x odstrek vone 3ml a 1x vzorku vone. A preste to ste aj obdrzali. Tak ze nerozumiem, co pisete. V eshope mame dokonca aj vysvetlene, co je odstrek a co vzorka, ake su velkosti a balenia... proste vsetko.

• Rychlost dodania
    • Voda po holeni vyzera ako preexpirovana ... farba, vona
    • Vrchnak odtrhnuty

Dobry den pani Jana M.,

mrzi nas Vasa nespokojnost, no nekontaktovali ste nas ze je nejaky problem. Tovar sme mohli vymenit. Vody po holeni predsa nemaju expiraciu pred otvorenim...

S pozdravom, Parfumela.sk

• Na tento obchod by sa mala pozrieť Slovenská obchodná inšpekcia
    • Otvorene mi klamali, že objednaný tovar nie je skladom...hoci tovar ďalej ponúkali na objednanie s vyššou cenou...
    • Komunikácia s obchodom nie 0 bodov, skôr mínus sto bodov... keď sa mi obchod ozve na tretí deň a ešte ma chcú odrbkávať ... už by som odtiaľ nechcel nič...

• neodovedanie na telefonaty
    • nekomunikovanie
    • neprofesionalny pristup
    • grc

Dobry den pan Stefan S.,

Vasu objednavku ste vytvorili priliz neskor k vybaveniu do Vianoc, ako bolo uvedene v eshope. Neviem teda aky neprofesionalny pristu a grc myslite. Mohli ste objednat skor, a tovar by Vam este pohodlne prisiel. Bol totiz skladom.

s pozdravom, Parfumela.sk

• Niekolko dni po objednani tovaru bolo mailom oznamene, ze produkt uz nie je dostupny. Medzicasom produkt u konkurencie zdrazel z povodnej ceny, ktora bola porovnatelna s Parfumelou. Ak by bol oznaceny ako nedostupny hned, objednala by som tovno u konkurencie hned a za nizsiu cenu

Dobry den,

zial je to tak v predvianocnom obdobi. Tovar sa velmi rychlo mina a stane sa obcas ze pokial system dany produkt vypne v eshope, este pride oneskorena objednavka.. Ospravedlnujeme sa.

s pozdravom, Parfumela.sk

• Po troch dňoch mi zrušili objednávku (toľko trvalo, kým prišli na to, že tovar nemajú na sklade)
    • Uplynulo už týždeň od zrušenia objednávky, ale peniaze som stále nedostal späť, hoci som im písal

No comment!

Dobry den pan Ondrej M.,

peniaze za storno objednavky uz mate na ucte. Ospravedlnujeme sa za nedodanie tovaru.

s pozdravom, Parfumela.sk

• Tovar mi dorazil ale bolo tam úplne niečo iné iný parfum. Keď som sa snažil tam dovolať číslo nedostupné. Serióznosť toho internetového obchodu je otrasný. Neodporúčam si nič objednávať lebo neviete čo príde. A vrátiť alebo vymeniť tovar nie je možné.

Dobry den pan Zdeno,

kto Vam povedal ze vratit tovar je nemozne? Podla nasich OP je mozne tak urobit, mate tam aj adresu kam odoslat tovar. A na posledny email dna 28.12 ste nam neodpisali, Tam uz vymenu tovaru riesime.

s pozdravom, Parfumela.sk

Bezhotovostne sa dá platiť iba prevodom, nie cez platobnú bránu, čo predlžuje samozrejme mierne predlžuje dodanie.
    Horšie je, že som neobdrzala faktúru ani z tovarom ani mailom.
    Odstrek z voňavky prišiel neoznačený, takže tam môže byť čokoľvek a aj Je, pretože viem, ako to vôní a to čo som dostala nieje voňavka akú som si objednala!!!
    Na kontaktnom telefónnom čísle je niečo ako odkazovka!!
    Obchod rozhodne neodporúčam. Aspoň nie podľa tejto skúsenosti!

Dobry den pani Dana,

ak nie ste s tovarom spokojna mozete nam ho vratiti podla nasich OP.

s pozdravom, Parfumela.sk

• Majú vzorky parfémov, ktoré v iných obchodoch nemajú
    • Dodanie trvá príšerne dlho
    • Nedostatočné platobné podmienky
    • Nevábny, neprehľadný a pomalý eshop

Po 10 ďnoch od objednávky sa mi konečne ozval niekto z obchodu, s otázkou: "Je vaša objednávka aktuálna?" Všetky objednané produkty boli SKLADOM.

Zaplatiť sa dá len prevodom (čo ďalej navýši dobu dodania) alebo na dobierku za 2 Eurá!

Nebyť "netradičnej" (žiaľ) ponuky, pochybujem, že takýto eshop prežil.

Dobry den pan Matus K.,

dakujeme za recenziu, je to Vas nazor. Skusim zhrnut: objednali ste viacero produktov ktore nema nikto iny. Objednavka bola vybavena komplet na 6ty pracovny den. No a ked ze ste nic nereklamovali, tak ste asi s produktami spokojny. Dodacia doba hlavne v predvianocnom obdobi je do 7 pracovnych dni, tak ako uvadzame v nasich OP. Samozrejme cez rok to stihame aj obratom.

• Pri nákupe vône tester za 6,5€ inde pribalia grátis zavádzajú kupujúcich

Dobry den pan Rado,.

je mi nepochopitelne, ze si zakaznik nieco kupi a potom nadava../?/ Ved nikto Vas nenutil si dat ten produkt do kosika a odoslat objednavku.. Ceny su ake su, je vela eshopov na ktore sa zakaznik moze obratit.

s pozdravom, Parfumela.sk

Objednal som pre priateľku na narodeniny parfém Angel (25ml)od Muglera.Na strankach písali, že je tovar skladom.
    Objednávka prebehla v poriadku no až za DVA! dni mi napísali, že ho nemajú skladom a či mám záujem o 75ml balenie.

Dobrý deň.
    Mrzí nás vaša nespokojnosť. Na našom eshope je veľmi veľa produktov. Môže sa stať že máme z daného produktu posledný kus a príde nám viac objednávok. Vtedy sa snažíme tovar doskladniť z externého skladu. Ak sa to už nepodarí ponúkneme zákazníkom inú variantu.

S pozdravom, parfumela.

• Obchod na objednávku nezareagoval.

Dobrý deň.
    Po prijatí objednávky automaticky príde email s číslom objednávky. Následne objednávky vybavujeme najneskôr do 7 pracovných dní.
    Vaša objednávka vybavená bola.
    S pozdravom, parfumela

• neskoré doručenie
    • zavadzajúce informácie
    • iný doručený tovar ako objednaný
    • niekoľko krát som sa snažil dovolať, žiadna odozva

Aj napriek iným zlým recenziám som skúsil nakúpiť cez tento obchod, recenzie nesklamali a potvrdilo sa presne to čo v nich bolo opísane, zaslaný iný tovar ako bol objednávaný, dlhé dodanie oproti iným obchodom, keď som tam niekoľko krát volal aby som im povedal že mi zaslali iný tovar ako som si objednal mi radšej nezdvihli, keby mali nejaký záujem o komunikáciu tak by nemali problém zavolať späť nakoľko používajú klasické mobilné číslo a vidia neprijatý hovor daného čísla.

Toto bola moja prvá a posledná objednávka z tohto obchodu !!!! NEODPORÚČAM

Dobrý deň.
    Mrzí nás vaša nespokojnosť.
    Vaša objednávka bola prijatá: 9.5. 8:33 a vybavená 12.5. 11:40.
    Ospravedlňujeme sa ak bol problém s tovarom. V tom prípade stačí nesprávny tovar odfotiť a napísať email. Kolegovia z reklamačného oddelenia na emaily odpisujú do niekoľkých hodín.
    Infolinka funguje každý deň v čase od 11:00- 16:00 hod.

S pozdravom, parfumela.

• Píšu, že tovar skladom a za týždeň nič

Dobrý deň.
    Objednávky vybavujeme do 7 pracovných dní. Tento čas sme splnili aj pri vybavení vašej objednávky.
    S pozdravom, parfumela

• Po 7 dňoch ešte stále nemám tovar