• Dobré ceny

Rýchlo vybavili moju objednávku, parfém som tu našiel v zľave za najlepšiu cenu,vonia skvelo, budem objednávať aj nabudúce

S eshopom som spokojný mali včasné doručené, balík dobre zabalený, taktiež dobré ceny.

Rýchla komunikácia

• Ceny
    • Doručenie

S mojou objednávkou som spokojný, dorazila v čas do Vianoc ako som chcel. Balík bol dobre zabalený, a parfem je super. Cena bola taktiež dobrá .

• Na tento obchod by sa mala pozrieť Slovenská obchodná inšpekcia
    • Otvorene mi klamali, že objednaný tovar nie je skladom...hoci tovar ďalej ponúkali na objednanie s vyššou cenou...
    • Komunikácia s obchodom nie 0 bodov, skôr mínus sto bodov... keď sa mi obchod ozve na tretí deň a ešte ma chcú odrbkávať ... už by som odtiaľ nechcel nič...

• neodovedanie na telefonaty
    • nekomunikovanie
    • neprofesionalny pristup
    • grc

Dobry den pan Stefan S.,

Vasu objednavku ste vytvorili priliz neskor k vybaveniu do Vianoc, ako bolo uvedene v eshope. Neviem teda aky neprofesionalny pristu a grc myslite. Mohli ste objednat skor, a tovar by Vam este pohodlne prisiel. Bol totiz skladom.

s pozdravom, Parfumela.sk

• Niekolko dni po objednani tovaru bolo mailom oznamene, ze produkt uz nie je dostupny. Medzicasom produkt u konkurencie zdrazel z povodnej ceny, ktora bola porovnatelna s Parfumelou. Ak by bol oznaceny ako nedostupny hned, objednala by som tovno u konkurencie hned a za nizsiu cenu

Dobry den,

zial je to tak v predvianocnom obdobi. Tovar sa velmi rychlo mina a stane sa obcas ze pokial system dany produkt vypne v eshope, este pride oneskorena objednavka.. Ospravedlnujeme sa.

s pozdravom, Parfumela.sk

• Vzorky parfemov, ktore inde nemaju
    • Platba iba prevodom na ucet
    • Nulova komunikacia so zakaznikom

Uplynuli 2 tyzdne od zaplatenej objednavky a tovar (skladom) nikde. Nic neodoslali, neodpovedaju na email. Hlavne, ze mi uz dosiel dotaznik spokojnosti! Kde je moja objednavka 1220015102?

Dobry den pani Martina CH.,

ak zaplatite bude objednavka vybavena. Dali ste si to na prevod, tak ze od 13.12.2022 cakame na uhradu. Uz sa blizi datum jej storna. Preverte ci ste to uhradili a ci ste pouzili spravny VS.
    To je cely dovor Vaseho velkeho rozhorcenia..
    Dotaznik zasiela Heureka, nie eshop..
    Dalej prosim piste email, skuste odpisat aj na ten email od nas dna 28.12.2022, kde piseme prave o tom, ze objednavka nie je uhradena a co s nou..

s pozdravom, Parfumela.sk

• Po troch dňoch mi zrušili objednávku (toľko trvalo, kým prišli na to, že tovar nemajú na sklade)
    • Uplynulo už týždeň od zrušenia objednávky, ale peniaze som stále nedostal späť, hoci som im písal

No comment!

Dobry den pan Ondrej M.,

peniaze za storno objednavky uz mate na ucte. Ospravedlnujeme sa za nedodanie tovaru.

• Super spolupráca

• Tovar mi dorazil ale bolo tam úplne niečo iné iný parfum. Keď som sa snažil tam dovolať číslo nedostupné. Serióznosť toho internetového obchodu je otrasný. Neodporúčam si nič objednávať lebo neviete čo príde. A vrátiť alebo vymeniť tovar nie je možné.

Dobry den pan Zdeno,

kto Vam povedal ze vratit tovar je nemozne? Podla nasich OP je mozne tak urobit, mate tam aj adresu kam odoslat tovar. A na posledny email dna 28.12 ste nam neodpisali, Tam uz vymenu tovaru riesime.

s pozdravom, Parfumela.sk

Bezhotovostne sa dá platiť iba prevodom, nie cez platobnú bránu, čo predlžuje samozrejme mierne predlžuje dodanie.
    Horšie je, že som neobdrzala faktúru ani z tovarom ani mailom.
    Odstrek z voňavky prišiel neoznačený, takže tam môže byť čokoľvek a aj Je, pretože viem, ako to vôní a to čo som dostala nieje voňavka akú som si objednala!!!
    Na kontaktnom telefónnom čísle je niečo ako odkazovka!!
    Obchod rozhodne neodporúčam. Aspoň nie podľa tejto skúsenosti!

Dobry den pani Dana,

ak nie ste s tovarom spokojna mozete nam ho vratiti podla nasich OP.

s pozdravom, Parfumela.sk

• Majú vzorky parfémov, ktoré v iných obchodoch nemajú
    • Dodanie trvá príšerne dlho
    • Nedostatočné platobné podmienky
    • Nevábny, neprehľadný a pomalý eshop

Po 10 ďnoch od objednávky sa mi konečne ozval niekto z obchodu, s otázkou: "Je vaša objednávka aktuálna?" Všetky objednané produkty boli SKLADOM.

Zaplatiť sa dá len prevodom (čo ďalej navýši dobu dodania) alebo na dobierku za 2 Eurá!

Nebyť "netradičnej" (žiaľ) ponuky, pochybujem, že takýto eshop prežil.

Dobry den pan Matus K.,

dakujeme za recenziu, je to Vas nazor. Skusim zhrnut: objednali ste viacero produktov ktore nema nikto iny. Objednavka bola vybavena komplet na 6ty pracovny den. No a ked ze ste nic nereklamovali, tak ste asi s produktami spokojny. Dodacia doba hlavne v predvianocnom obdobi je do 7 pracovnych dni, tak ako uvadzame v nasich OP. Samozrejme cez rok to stihame aj obratom.

Spokojnosť, rýchla dodávka.

• Pri nákupe vône tester za 6,5€ inde pribalia grátis zavádzajú kupujúcich

Dobry den pan Rado,.

je mi nepochopitelne, ze si zakaznik nieco kupi a potom nadava../?/ Ved nikto Vas nenutil si dat ten produkt do kosika a odoslat objednavku.. Ceny su ake su, je vela eshopov na ktore sa zakaznik moze obratit.

• Výborná cena
    • Objednávka obratom vyriešená a odoslaná

• Aspoň mi napísali, že rušia objednávku, neodporúčam posielať peniaze dopredu
    • Nemajú tovar, ktorý ponúkajú
    • Ťažko sa s nimi kontaktovať, volala som asi 10x

Dobry den,

na meno Queenova Tatjana neevidujeme ziadnu objednavku..

• Nizka cena
    • Rychle dorucenie

• Široký sortiment
    • Žiadna

Tovar mi bol doručený dobre zabalený.

• V tomto obchode mali dostupny tovar (parfem), ktory uz nikde inde niet