nekvalitne parfemy, vratil som ich vsetky spat, cakam na vratenie penazi na ucet, plus je ,ze tovar mi bol doruceny do troch dni, nasledne po vyskusani som tovar zabalil a poslal naspat.

• Nekorektné správanie, objednala som difuzer+4 bio olejceky, v balíčku bol len jeden levanduľový, poslala som pripomienku, žiadna reakcia.

V balení nebolo to co obchod ponúka.

• Objednávku mi odoslalo automaticjy po vyplnení údajov

Neudporúčam

• už týždeň mám zaplatený tovar a stále mi neposlali nič :o

• Tento parfem nemá ani zdaleka takú kvalitu ako ma mať. Voňa nevydrží ani pol dňa... zrejme nejaky fejk..

• Ani po troch týždňoch tovar nedodaný a zaplatený.

• Nižšie ceny
    • Na dnešnú dobu veľmi dlhá doba dodania

Zvolila som tento obchod kvôli nízkym cenám výrobkov, ktoré som objednávala, no nabudúce si radšej pri platím a objednám inde, lebo na dnešnú dobu som objednávku dostala neskoro.

• Ako môže obchod ponúkať niečo čo nemá. dá si to aj zaplatiť a potom vracia peniaze Vôbec to nechapem

• NIKDY VIAC!!!

Vône su nekvalitne, a ich vôňa vydrzi max 15 sekund, po vrateni Vam strhnu taku ciastku, ze to ste si uz môhli kupit kvalitny parfem v obchode, mne za 2 parfemy strhli 19 e, a nehovorim, ze postovné do ČR, ma stalo dalsich 10 e, tento eshop absolutne neodporucam, vyhnut sa oblukom.. Kedze som sa ulakomila na lacnejsi parfem, v hodnote 40, a 38, a vratili mi, len 59 e, nehovoriac postovne 2,50 a 10 e... Hroza, 19 e maju zarobene, len tak gratulujem, idem to dat na SOI

• ceny

Mám skúsenosť, že po objednaní náhradných hlavíc do elektrickej zubnej kefky, ktoré boli údajne "na sklade" mi ani po vyše týždni po objednávke neboli zaslané. Sledovanie objednávky stále posúvalo termín naskladnenia z hlavného skladu. Nakoniec som objednávku zrušil a kúpil cez iný obchod. Pozitívne je, že aspoň promptne vrátili peniaze na účet.

• Doručili Tester bez upozornenia pri objednavke. Kupujuci v domienke, ze kupuje tovar v obchode s najlepsou cenou sa docka prekvapenia po prevzati tovaru. Tester

Objednávku som stornovala, keďže nemali tovar na sklade a nevedeli ho zabezpečiť, avšak ani po týždni mi neboli vrátené peniaze.

Vobec nevonia. Nezhoduje sa ž originálnom.

• Ceny
    • Dlha dodacia doba

Obchod je ok len mi vadi dlha dodacia doba objednate v stredu a dojde vam to az buduci utorok a to mali pritomm vsetky polozky skladom

• Komunikacia so zakaznikmi, zavadzanie zakaznikov, poslu co maju a nie objednany tovar

Objednal som tester, dostal som klasicke lacnejsie balenie, rozdiel ceny mi nechcu uhradit ajked tester bol drahsi ako klasickw balenie.
    Komunikacia a jednanie so zakaznikmi je 0,b.

• zakupeny parfem nie je original, vona je zenska a vydrzi par minut

• dobre ceny
    • Obchod ma v podmienkach, ze vybavuju objednavku do dvoch az troch dni, to znamena ze ked som po prvom pracovnom dni napisal ze preco nie je moja objednavka este vybavena, bolo mi odpisane ze maju na to dva az tri dni.
    • V den vybavenia objednavky balik nezanesu hned k prepravcovi ale az dalsi den o 9:00.
    • Treba ratat minimalne 5 dni od objednania po dorucenie

Ak je jedno kedy je tovar doruceny - tak by som si obchod vybaral kvoli cene.
    Ak vsak potrebujete tovar v urcity den treba ratat s neprimerane dlhou dodacou dobou.

• Posiela macku vo vreci. Nie je zarucene, ze dostanete to, co si objednate. Ale nieco urcite poslu.

Po otvoreni krabice som bola nesmierne sklamana, pretoze mi bola zaslana sice rovnaka znacka (darcekova kazeta parfum+sprch gel), ale ina rada. Po prevereni vsetko naznacuje tomu, ze mi obchod poslal radu zamerne, pretoze uz nemal tu, ktoru som objednala, tak aby nieco predal. Neoplati sa mi to ani posielat spat, skrz postovne a nemam na to ani cas. Takze obchod zarobil i napriek nespokojnosti zakaznika a mne to prirobilo dalsie starosti zhananim rovnakej vone, ktoru mi neposlali, po kamennych predajniach pretoze to mal byt darcek. Gratulujem za chytrost a ironicky srdecne dakujem obchodu.

Reakcia obchodu Parfemy-Premier.sk

va Vaší objednávce byla dárková sada
    FERRARI
    Ferrari Black Dárková sada EDT 75 ml a sprchový gel Ferrari Black 150 ml
    podle naší interní kontroly Vám byla dodána přesně tato sada - záznam Ean odpovídá objednávce, pokud tomu dle Vašeho názoru tak není, je třeba kontaktovat obchod, bohužel pouze recenze nic nevyřeší.
    Parfemy-Premier.sk

• Vona nieje original.

Vážená paní Ludmilo,

zdravíme Vás do penziónu Villa Ludmila v Oščadnici,
    mrzí nás, že nejste spokojena jak s parfémem Lacoste, ani s parfémem Salvador Dali.
    Můžeme Vás ubezpečit, že vůně jsou samozřejmě originální.
    Nezaznamenali jsme od Vás žádnou reklamaci, ani email, kde byste vyjádřila nespokojenost.
    Pokud vyjádříte nespokojenost pouze touto recenzí, poškodíte zcela nesmyslně jméno našeho obchodu, přesto, že Vámi uvedené informace nejsou založeny na pravdě.
    Rádi se budeme Vaší objednávkou zabývat, pokud se nám ozvete přímo.
    Děkujeme

• otrasna komunikacia, neochota riesit poskodeny tovar

Obchod v ziadnom pripade neodporucam!! Objednala som si dva rovnake parfemy, z toho jeden bol vzorka. Objednanu vonu pouzivam dlhe roky, ale vzorka absolutne nezodpovedala danej voni! Pachla az neprijemne a silno po alkohole, akoby bola stara alebo "pokazena". Tovar som vratila este v ten isty den, ako mi prisiel, ale obchod reklamaciu neuznal v plnej vyske aj s postovnym. Prisla som o postovne vo vyske 8,20e vratane vratenia tovaru, nakolko tovar pozaduju vratit do CR, aj ked stranka sa javi ako slovenska. Komunikacia bola tiez otrasna, neposlali ziadne odvovodnenie, neodpovedali a reagovali az na moje opatovne spravy. Zaver bol, ze "vona zodpoveda vysokemu standardu kvality danej znacky" a to bolo vsetko.

Reakcia obchodu Parfemy-Premier.sk

mrzí nás Vaše nespokojenost, zboží jste vrátila bez udání důvodu, byla Vám vrácena plná částka za zboží, komunikace byla vedena standardní, obdržela jste od nás celkem 3 emaily - potvrzení přijetí zboží zpět, vyřízení odstoupení od smlouvy a následně i informaci o vrácení peněz. Vámi vrácené zboží nevykazovalo žádné známky nestandardního stavu, dle našeho názoru bylo zcela v pořádku. To, že vůně odpovídá vysokému standardu dané značky pozn. Burberry, není naše stanovisko, ale stanovisko kompetentní osoby.
    Naše webová stránka je ve slovenském jazyce, ale jsme česká společnost, přesně jak je uvedeno v našich obchodních podmínkách, na webu, na všech dokladech atd., pozn. na Slovensku nesídlí žádná větší firma, která by prodávala parfémy a kosmetiku, my i další větší firmy z trhu jsme z České republiky.
    Děkujeme za pochopení