• Tovar ešte nedorazil

• Veľmi dlhá dodacia doba.

• Nie je mozne im poslat mail, maju plny inbox.

Dlhá dodacia lehota, ktorú sa dozviete až po vytvorení a zaplateni objednavky

• Mám pocit že cena je predražená, malo byť darčekové balenie, ale to čo prišlo nepovažujem za darčekové balenie.

• Objednala som si tovar, ktory bol uvedeny ako na sklade a po par dnoch mi bolo.oznamene ze tovar je nedostupny

• Nebudem ponúkať a teda predávať niečo čo nemám!!!
  • Stale mi tovar nedosiel a dopravca mi poslal par mailov, ze maju nejaky problam. kludne by som si tovar vyzdvihol aj sam...

• Rychle odpovede a ustretove jednanie
    • Doruceny tovar nezodpoveda obrazku na webe

• dlhá odpovedná doba, dlhý čas dodania, časť tovaru nedodaná

Objednávku som urobila 4.12. Potom prišiel 13.12. mail, že zásielka bola skompletizovaná a odoslaná z ich skladu. 15.12. ma požiadali o ohodnotenie obchodu (tovar ale stále nedorazil...) a 16.12. mi oznámili, že odosielajú len časť objednávky, lebo daný tovar (pre mňa hlavný) vlastne nemajú. Tovar dorazil 17.12. - s tou časťou, ktorá prišla, som OK.

Uz skoro 2 tyzdne cakam na svoj tovar v kt som mala darcek na narodeniny samozrejme som to nestihla. Spolocnost Dhl mi posiela len emaily zemi bude v najblizsich dnoch doruceny. Ked som tam volala a pan mi nic nevedel povedat. Dnes ak nepride hodlam volat zas. Chapem ze firma za to nemoze ale ja tiez nie.

Piva mi prisli s velmi kratkou dobou spotreby.mal to byt vianocny darcek.som sklamana

Ten hrnček bol hrozný som sklamaná...

• dlhá čakacia doba

• Nekvaltne a smradlave veci

To hlavne co som chcel, tricko, mi nebolo dorucene. Napriek tomu mi zbytok dorucili az na 10 den. Mohli sa ma spytat ci nechcem ine tricko...

• Dlho Vám to trvá !!!

• Svietnik krásny rýchle dodanie
    • Predchádzajúca reklamácia nevybavena, predajca sa odmlčal, nereaguje na určeniu, nekorektné jednanie. Vybavil len časť reklamácie.

Tovar je pekný, rýchlo dodaný. Problém nastáva pri reklamácii. Pred Vianocami pre nedostatok času zmenil tovar. Dodnes nedoriešil reklamáciu úplne, napriek tomu, že ja som nevyžiadaný tovar vrátila. Predajca do apríla nezaslal dva výrobky. Lotosové svietniky sú ale nádherné, dobre balenie, prišli nepoškodené. Škoda tej predchádzajúcej nedotiahnutej reklamácie.

tovar mi najprv zabudli expedovať a následne doručiť v deň na kedy som bol dohodnutý že budem čakať na doručenie, bolo posunuté na druhý deň čo mi spôsobilo problémy. Tí kuriéri chcú chodiť len o 11:00 bez presnejšieho upresnenia, nie každý má práve vtedy čas kedy kuriér (podľa mňa by to malo byť naopak). Zásielka mi bola doručená v poriadku ale kvôli nej som asi 7xtelefonoval aby som sa k nej dopracoval, čo nie je únosné.

nedosiel v dohodnuty termin po prebrati poskodeny