Žiadna komunikácia, nedoručený tovar!!! Už nikdy viac!

• ziadne obchod zo spalne
    • vsetky
    • Komunikacia

Po prijati objednavky, prisla automaticka odpoved o prinati objednavky a dalej neboli schopni sa ozvat ci uz mailom ani telefonicky. Az po 2 tyzdnoch, ked som mailom stornoval objednavku z dovodu nedodrzania dodacej lehoty a celkovej ignoracie mojej objednavky mi odpisali, ze tovar zial nie je skladom ani u dodavatela.. ako okej, ale pre niekoho zbytocne stratene 2 tyzdne..

• ???
    • Zatiaľ ma okrem potvrdenia objednávky nikto nekontaktoval.tovar doteraz nemám tak nieje čo hodnotiť okrem nulovej komunikácie zo strany predajcu!

???

• žiadna komunikácia

nikdy už nebudem kupovať v tomto obchode, objednaný tovar nedoručili, a ani sa neozvali

Nekupovať.

• Dobrá cena ak tovar náhodou dodajú.
    • nekomunikujú, nedodržujú dodacie temíny

kúpiť niekde inde

• Relatívne kvalitné výrobky za dobre ceny.
    • Nulová komunikácia. Objednaný tovar pred 12 dňami stále nebol doručený, na e-maily a správy cez dotazník na ich stránke vôbec neodpovedajú.....škoda, takto prichádzajú o zákazníkov.

Oplatí sa vyskúšať, neoplatí sa spoliehať.

• Lákavé ceny
    • Nekomunikujú so zákazníkom. Nemajú tel. Kontakt čo je pre mňa podozrivé.

V prípade reklamácie zákazník sa nevie ako dovolať.

• Ziadne
    • komunikacia

snazil som sa z obchodom komunikovat o produkte aj pry objednauke no ziadne odpovede.
    Az po zruseni objednauky meil o tom ze nemaju danu zvaracku a dodavatel ju este neposiela. Nemaly ju ponukat a mat v objednauke , nemala sa dat objednat.

• Nedodáva včas objednaný tovar

Odporúčam nenakupovať

• Objednávka prebehla v poriadku, po telefonickom rozhovore v poriadku a ubehol týiždeň a už ani nedvíha telefon a tovar v nedohľadne,

Reakcia obchodu ParadneCeny.sk

Pani si objednala vo štvrtok poobede kosačku, mala podmienku dodania piatok ráno, upozornili sme ju telefonicky , že je to nemožné zo strany kuriera, bol by možný dodaj až v pondelok , po tejto informácii sa pani rozhodla, že ruší objednávku. Nechápeme Heureka.sk , že dá možnost hodnotit "zákazníkom" , ktorí bud nepreberú dobierku, zrušia objednávku alebo ani si nič neobjednali. Je to absolutne nekorektné z ich strany, preto toto hodnotenie berieme ako irelevantné pre náš e-shop.

• ...nič extra !
    • ...sami nevedia, kde sa objednaný tovar nachádza!

príliš dlhá čakaccia doba na dodanie tovaru !

Reakcia obchodu ParadneCeny.sk

pán Haki, lutujeme, ale nemáme od Vás žiadnu objednávku, kým ju nezadáte, zatial Vám nič nepríde, budete dlho čakat, nestačí vypísat iba vaše meno . Všetok tovar, ktorý ponúkame máme na sklade a dodávame k rukám zákazníka maximálne do 3dní.

Dakujeme za hodnotenie.

• Ziadna komunikacia

Nekupovat!

Dobrý den ,

ak ste niečo potrebovali , stačí zavolat alebo napísat ,
    radi odpovieme .

paradneceny.sk

• Žiadna komunikácia so zákazníkom.

Neobjednávať nič z tejto firmy.

Reakcia obchodu ParadneCeny.sk

Nechápeme hodnotenie, nakolko k obchodu medzi nami nikdy nedošlo, iba ste sa vypytovali na tovar , vymenili sme si 6-7 emailov a komunikácia žiadna...
    nabudúce nám možete kludne zavolat ,
    napriek tomu želáme spokojné nakupovanie !