• Komunikácia aj počas dovolenky
    • Primerané ceny
    • Rýchle vybavenie
    • Kvalitný tovar

• domluva na prakticky čemkoliv
    • rychlé zaslání
    • nejjemnější a nejvíce NT ponožky ([název: 100% Vlnené farebné ponožky - Alpaka [dámske]). Konečně ŽÁDNÝ plast a umělotina. Drží na noze a neškrtí ji.

Maximálna spokojnosť

• Pekný sortiment,veľký vyber

S tovarom som veľmi spokojná fajne mäkkučké papučky pre manzela

Rýchle dodanie, spokojnosť.

Som spokojna

• Rýchlosť vybavenia

• Vyhodou je dorucenie domov...

som spokojná, všetko prišlo , čo bolo objednané a s kvalitou som velmi spokojna

• Ponožky som si objednala 26.11.,platba prebehla 29.11.,potom sa menil tovar z toho dôvodu,že už ste ho nemali a ani ste ma neupozornili,že máte 10 % zlavu. A to som zvedavá aké budú tie ponožky - má to byť darček.

Reakcia obchodu Papučkáreň - prírodné produkty

Žiadna zľava na objednaný produkt v čase Vášho objednania sa nekonala.

Všetok objednaný tovar bol skladom, ale z dôvodu, že sme zaregistrovali pri balení objednávky výrobnú chybu pri jednom farebnom prevedení sme zákazníčku kontaktovali s návrhom na výmenu za iný produkt, zákazníčka súhlasila - týmto sme ušetrili zákazníčke čas s vybavovaním následnej reklamácie.

Oneskorené odoslanie objednávky bolo zapríčinené neuhradením objednávky po objednaní, pričom si zákazníčka zvolila úhradu kartou, kedy platobná brána automaticky žiada o úhradu, úhrada nebola vykonaná a museli sme zákazníčku kontaktovať - to všetko prispelo k oneskorenému vybaveniu objednávky, čo nebolo zapríčinené našou chybou.

Zákazníkov kontaktujeme pri neuhradení až po 2 dňoch, keďže môžu mať rôzne dôvody prečo neuhradili okamžite a nechceme nikoho nútiť k úhrade - o tom, že majú objednávku uhradiť sú patrične oboznámení po objednaní.

Až následne 29.11 bola objednávka uhradená a najbližší pracovný deň sme balík odoslali. Od 30.11 je v preprave avšak cez víkend prepravné spoločnosti nedoručujú, takže najbližšie bude dodaný balík v pondelok, pričom každý zákazník obdrží email so sledovaním zásielky - takže môže pohodlne sledovať jej stav.

Dĺžka dodacej lehoty závisí od zvolenej prepravnej spoločnosti - slovenská pošta aktuálne v predvianočnom období odporúča objednávať v predstihu, keďže doručenie môže trvať dlhšie než zvyčajne.

Všetko v poriadku,rýchle vybavenie

• Vsetko dobre

vase vyrobky mi vyhovuju
    nemilo ma prekvapilo vsak, ze ste mi dodali ponozky v neobjednanej farbe,
    riesenie reklamacie povazujem za korektne a cakam teraz na zaslanie novej dodavky v spravnej farbe

Reakcia obchodu Papučkáreň - prírodné produkty

Vašu reklamáciu sme vybavili promptne, balík ste nám spätne na naše náklady poslali v piatok, v sobotu nám bol doručený a v pondelok odosielame, taktiež sme Vám ako ospravedlnenie poskytli 20% zľavový kupón.

• Super rýchle dodanie tovaru.

• Rychle vybavenie objednavky

• Výborne.