• Promptne dodané

Reakcia obchodu Papierik

ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu recenziu, veľmi si ceníme, že ste s nami boli spokojný. :)

+ Pestrý sortimet.

- Platba v hotovosti pri preberaní objednávky.

Váš tím Papierik.sk

• rychle dodanie tovaru do domu
    • platba kartou cez internet - ziaden problem

stolicka - dobra cena, pohodlna, mohutna stolicka

Váš tím Papierik.sk

• bezplatne dorucenie aj pri mensej sume

• Príjemné jednanie

Váš tím Papierik.sk

• Tovar bol doručený načas a v dohodnutej cene, kuriér mi pomohol s presunom od auta do brány domu, som veľmi spokojná s prístupom firmy a jej zamestnancov, budem objednávať znovu, keď Fatru vypijem

Reakcia obchodu Papierik

ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu recenziu, veľmi si ceníme, že ste s nami boli spokojná. :)

Váš tím Papierik.sk

Dobre sa v e-shope orientuje a objednávka mi bola doručená tiež celkom rýchlo takže spokojnosť veľká

• Velmi rýchlo vybavená objednávka. Dakujem

Váš tím Papierik.sk

• Široký sortiment, priaznivé ceny, osobný odber/dovoz možný v BA (odbúranie nákladov na prepravu), ústretovosť a rýchle reakcie obchodu.
    • Trochu menej prehľadný web. Niektoré produkty sa dajú kúpiť iba ako multibalenie. Uvítala by som možnosť filtrovania v podkategóriách.
    • Otváracie hodiny sú priaznivo nastavené pre zamestnancov, no osobný odber je asi trochu problém stihnúť.

Obchod môžem len odporučiť. Široký výber, priaznivé ceny, ochotný personál. Platba cez platobnú bránu sa mi zasekla, bez problémov mi zmenili spôsob platby na platbu pri osobnom odbere. Chválim aj vcelku rýchle doručenie.

Reakcia obchodu Papierik

ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu recenziu, veľmi si ceníme, že ste s nami boli spokojní. :) Čo sa týka nášho webu, ten sa snažíme postupne inovovať a pracujeme na tom, aby bol v budúcnosti dostatočne prehľadný.

• cena, rýchlosť doručenia
    • Zlá komunikácia so zákazníkom. Objednavka svieti, že sa vybavuje a už je doručená.

• Rýchle dodanie tovaru

• rychlost dodavky

• Osobný prístup, snaha vyhovieť zákazníkovi vybaviť objednávku čím skôr.

• Veľmi dobrá komunikácia s obchodom, som max spokojná. Jeden deň som riešila reklamáciu a druhý deň som to mala doma. Volala som v piatok poobede a pani z reklamačného už nebola prítomná, mala som zavolať v pondelok. Volali mi sami!!!! ďakujem ešte raz....

• Okamžitá reakcia, odporúčam, maximálna spokojnosť. A ako bonus som dostal darček pre dieťa.

Obchod ma rozmanity tovar, dobra komunikacia.

• rýchlosť dodania
    • komunikácia

Vôbec som nedostal správu, že by bol tovar pripravený na vyzdvihnutie.

Reakcia obchodu Papierik

Dobrý deň, áno máte pravdu, nedávali sme informácie. Ale dnes sme prijali ďalších ľudí a už sa snažíme lepšie komunikovať. Michal

super rychle vybavenie

• Dobrá komunikácia s obchodom, rýchle dodanie.