• Poľský nekvalitný produkt
  • Nevrla predavajuca, nepozdravi a ani neodzravi.Miesto otazky,co si prosite,prislo od nej co chcete.Meskala s otvorenim co mi neprekazalo,ale slusnost kaze aspon povedat prepacte a nie zazerat ze stojite pred obchodom.A takisto nemilo sa spravala k panej co prisla po mne.

• Ked chcete vrátit tovar.tak si zaplatíte 3x poštovne..raz.ked pride..druhý krát.ked vymienate tovar a tretí krat.ked vam posielaju výmenený tovar...a reakcia pani?my potom z toho nemáme žiadny zisk..hm.keby to okrádali nejakí ňapanci.ale slovenská firma?velmi smutné..

Dobrý deň prajem,
    mrzí nás, že ste si komunikáciu preložili po svojom.
    Na našom e-shope informujeme, že vrátenie tovaru je bezplatne a uvádzame aj presný postup ako tovar vrátiť. Ak niečomu zákazník nerozumie, sme tu na to, aby sme Vám v s tým pomohli. Ak využijete iný spôsob vrátenia tovaru, je to možné, ale takéto náklady nepreplácame.
    Prepravné náklady netvoria pre nás žiadny zisk, je to služba, ktorú si prostredníctvom nás objednávate u prepravnej spoločnosti.
    Prepravné sa účtuje ku každej objednávke do 69,-€ (okrem osobného odberu). Pri objednávke nad 69,-€ je prepravné zdarma.
    Bezplatné vrátenie a prevzatie nového tovaru je možné realizovať tiež osobne v kamennej predajni.

Tím Pančuškovo

• objednal som kuriera poslali na postu

Dobrý deň prajem,
    v našom systéme sú údaje pre dopravu generované automaticky podľa zvoleného dopravcu v objednávke.
    Vy ste si vybrali dopravcu "Slovenská pošta - doporučený list", čo určite nájdete aj v potvrdení objednávky v e-mailovej správe.
    Z našej strany bola teda objednávka vybavená podľa Vášho zadania.
    Na požiadanie zákazníka vieme balíček presmerovať ak nebol ešte dopravcom prevzatý.
    Preto odporúčame objednávku skontrolovať, buď pri rekapitulácii pred odoslaním alebo po odoslaní v e-mailovej správe.

Tím Pančuškovo

• V reklame bola ponúka podkolienky 2 páry,mne došli iba po 1 páre za tu istú cenu.

Dobrý deň prajem,
    nemáme žiadnu reklamu na Vami uvedenú akciu. To bude nejaký omyl.
    Nevieme ani posúdiť o čo sa jedná, keďže ste nás nekontaktovali.

V akomkoľvek prípade, ak si zákazník myslí, že nedostal to čo si objednal, tak v prvom rade prosím kontaktujte nás.
    Sme tiež ľudia zo Slovenska, môžete nás bez problémov kontaktovať a ak sme pochybili, chybu si priznáme a napravíme.
    V tomto prípade sme dostali iba šancu zareagovať na negatívnu recenziu.

Napriek tomu verím, že podkolienky poslúžia.
    Tím Pančuškovo

• Pančušky malinovej farby púšťajú farbu. Zafarbylo sa mi všetko ostatné prádlo a to som pri tom použila aj colorecatcher.

Dobrý deň prajem,
    mrzí nás táto skúsenosť so zakúpeným produktom.
    Neevidujeme žiadnu takúto reklamáciu, pričom bavlnené malinové pančušky máme dlhodobo v ponuke.

Našim cieľom je ponúkať kvalitné produkty od overených výrobcov a poskytnúť Vám kvalitný servis pri vybavovaní objednávok z pohodlia domova.
    Preto nás mrzí Vaše celkové hodnotenie nášho obchodu na základe vady jedného produktu, bez zadania reklamácie.

Napriek tomu, že ste produkt nereklamovali, oslovíme výrobcu, aby si daný produkt skontroloval a vyjadril sa nám k uvedenému nedostatku.

Tím Pančuškovo

• Dobry obchod s krasnymi pančuškami len žial nemaju pre vysoke ženy .vsetky co som si kupila mi podla tabulky nesedela velkost a pancusky sa tym rychlo roztrhali.nechapem preco sa neprihliada aj na vysoke štíhle zeny s o sexi pancuskami.take zeny uz nemusia nosit take pančusky?

som sklamaná.....materiál ponožiek veľmi dobrý, ale popletené veľkosti, farby...skrátka dodržali len kusy a prišli mi pre chlapcov ružové a pre dievčatá chlapčenské veľkosti

Dobrý deň prajem,
    Podľa našej evidencie bolo dodané, to čo bolo v nákupnom košíku (všetky ponožky tmavomodré, pričom jeden typ s ružovým a jeden so šedým lemovaním).
    Reklamáciu sme však neobdržali a teda nevieme posúdiť kde vznikol problém.
    Tak veríme, že slúžia dobre a určite uvítame ak do budúcna budeme mať príležitosť problém riešiť štandardnou formou reklamácie.

Tím Pančuškovo.

• Tovar bol nekvalitný, ponožky písané veľkosť 38 veľké, nie som spokojná s kvalitou tovaru.

Dobrý deň prajem,
    mrzí nás, že Vás produkty sklamali.
    V prípade vady alebo zníženej kvality vyrobenej série spravidla kontaktujeme výrobcu a riešime nedostatky. Dodaný produkt máme v ponuke už niekoľko rokov ako osvedčený.

Tím Pančuškovo

• tovar nekvalitny protismykove pancusky sposobili mojej dcerke odreniny , rany na kolenach

Dobrý deň prajem,
    mrzia nás tie odreninky a verím, že sa to rýchlo zahojí. Tiež nás mrzí, že Vás produkt sklamal.
    Za 2,5 roka, čo máme tieto pančušky v ponuke sme ich predali cez 1000 a evidujeme aj zákazníkov, ktorí sa pre tento produkt vracajú, preto sme týmto trochu zaskočený.
    Od výrobcu tiež nemáme informáciu o materiálovej zmene alebo zmene procesu výroby.
    Veríme, že sa jedná o veľmi individuálnu reakciu a prajeme skoré uzdravenie.

Tím Pančuškovo

• Tovar bol veľmi rychlo doručený, začo dava plus

Objednala som 5ks samodrziek, kvatita socialistických pancusiek, nezodpovedali ani 20den,poľská vyroba, niektore boli pozadierane, su nenositelne.... Neodporúčam!!! ☹️

Dobrý deň prajem,
    mrzí nás, že Vás produkty sklamali.
    Sme tu však pre Vás, aby sme zabezpečili plný servis pre zákazníka a aby ste vy dostali, čo ste očakávali alebo ak sa tak nestane, neprišli o svoje peniaze. Tovar nám môžete bezplatne poslať späť - viac informácií tu: https://www.pancuskovo.sk/informacie/vratenie-reklamacia-tovaru-12

V ponuke sa snažíme držať produkty a značky, s ktorými máme skúsenosť. Čo sa týka poľskej výroby, tak v ponuke máme veľa značiek od poľských výrobcov. Je to dané tým, že sú veľký trh a ponúkajú produkty, ktoré slovenský trh neponúka alebo ponúka v obmedzenom rozsahu. Bonus k tomu je to, že produkty nemusia precestovať celý svet aby sa dostali k nám.

Ak sa teda rozhodnete poslať produkty späť, tak každej reklamácii venujeme pozornosť (našťastie ich nie je tak veľa:-)), aby sme overili, či išlo o našu chybu alebo chybu dodávateľa a v prípade daného produktu to riešili. Je v našom záujme zlepšovať kvalitu ponúkaných produktov a služieb.

Tím Pančuškovo

Pri prvom obuti sa ponozky zacali parat.

Dobrý deň prajem,
    samozrejme nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť a to že Vás produkt sklamal.

Snažíme sa vyberať produkty, ktoré sú zodpovedajúcej kvality, ale občas aj overený výrobca nedodá 100%.
    Preto sme tu my ako obchod, ktorý túto situáciu má riešiť a keď sa na nás s reklamáciou obrátite, tak ju aj vyriešime.
    Ideálne je nás kontaktovať a na základe toho o aký produkt sa jedná sa dohodneme na riešení (výmena za rovnaký alebo iný podobný produkt prípadne vrátenie peňazí).
    Postupovať môžete podľa informácií tu: https://www.pancuskovo.sk/informacie/vratenie-reklamacia-tovaru-12

Tím Pančuškovo

zlá kvalita obrázok iný ako realita:(

Dobrý deň prajem,
    mrzí nás, že Vás produkt sklamal. Nevyhovujúci tovar môžete samozrejme vrátiť.

Prevažne používame produktové fotky výrobcov, ktoré uvádzajú v prípade pančúch aj na ich balení.
    Nie je v našich silách skúmať každý produkt. Na pančuchy značky Knittex ale zatiaľ nemáme negatívnu odozvu a to sa ich najviac predá v našej kamennej predajni.

• spôsob doručovania tovaru

Tovar menšieho objemu je možné doručiť poštou ako doporučený dopis.
    Ale !!! Pre uzavretie objednávky je nutné zvoliť ešte aj spôsob doručenia. Ja som zvolil možnosť doručenia kuriérom, t.j. príplatok 1,-EURO. Za čo ten príplatok, keď som si po tovar musel ísť na poštu osobne ???

Dobrý deň prajem,
    Príplatok 1,-€ je za spôsob platby dobierkou, nie za doručenie (tento doplatok je aj uvedený v spôsoboch platby).
    Dobierka znamená, že neplatíte vopred, ale zásielka bude doručená vybraným dopravcom (v tomto prípade Slovenskou poštou) a za tovar zaplatíte až pri preberaní alebo vyzdvihnutí zásielky.
    Pri výbere dopravcu je uvedené: "Zásielku Vám doručí poštár na adresu alebo uloží zásielku na pošte ak Vás nezastihne na adrese".
    Je to lacnejší spôsob dopravy a poštár nebude volať, ani posielať SMS, že niečo doručuje. Tieto služby v rámci doručovania listov pošta za danú cenu neposkytuje.
    Upravili sme však popis pri spôsobe platby dobierka, aby sme predišli prípadným ďalším nedorozumeniam.

Tím Pančuškovo

veľkosť a ani kvalita ponožiek absolútne vôbec nesedeli.viac určite od Vás neobjednám

Reakcia obchodu Pančuškovo

neviem posúdiť ani po telefonickom rozhovore, či sme spravili chybu my pri príprave objednávky alebo bol chybne označený produkt od výrobcu. Iba viem, že na objednané produkty nemáme žiadne iné negatívne reakcie a my tiež niekoľko týchto produktov osobne užívame :-).
    Keďže ste sa rozhodli si tovar aj napriek tomu ponechať, tak už to ani nezistíme.
    V každom prípade nás vzniknutá situácia mrzí za čo sa ospravedlňujeme a Vaše rozhodnutie rešpektujeme.
    tím PANČUŠKOVO

Tovar bol doruceny rychlo,len kvalita tovaru mizerna,pancusky uz pri doruceni nedrzali tvar,ako keby ich uz pol roka nosilo ine dieta.absolutne vytahane ci uz guma v pase al.celkovo pancusky.

Reakcia obchodu Pančuškovo

veľmi nás mrzí že vás sklamal dodaný produkt. Z našich skúseností vieme, že u 100% bavlnených pančúch výrobcovia dbajú najmä na výber materiálu a elasticita a dizajnové prvky idú bokom.
    Snažíme sa ponúkať overené produkty a produkty domácich značiek, ale v oblasti bavlnených pančúch máme výber obmedzený.
    Ďakujeme za váš názor, aj to nám pomáha skvalitňovať mix produktov a značiek v našej ponuke.

Výrobné postupy dodávateľov v Pančuškovo ovplyvniť nevieme, ale nevyhovujúci tovar môžete bez problémov vrátiť alebo vymeniť za iný a pri výbere vás môžeme nasmerovať.

Neváhajte náš kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

S pozdravom,
    tím Pančuškovo.