Spokojnosť,prišiel včas, dovozca príjemný, ústretový.Tovar bol v poriadku.

Pekná zdravá palma dodaná veľmi rýchlo som spokojná

Maximálna spokojnosť a spoľahlivosť.

• palma krasna, dostali sme aj darcek semiacka
    • neochota kuriera pomoct s vynesenim aj napriek prosbe o pomoc… toto ma velmi mrzi.. nakolko palmy maju fakt krasne, krasne promo maju na socialnych sietach

• Dorucené na čas.Zdavé krásne palmy

Som nad mieru spokojná super komunikácia proste ste 1****

• Tvar porastu

Máme od nich 5 paliem trachycarpus fortunei a sú krásne, po objednaní pošlú fotku palmy ktorú vám pridelia, na dopravu písali 5-7 dní, na 4. deň prišla, deň pred dovozom volajú. Tiež aj šofér volal 15min pred príchodom, pomohol nám aj vyložiť. Veľká spokojnosť.

VEĽKÉ SKLAMANIE! Arogantná komunikácia. 5-7 pracovných dní na doručenie znamená 5-7 pracovných dní.

Reakcia obchodu Palmy a cykasy

Dobry den, tovar ktory ste si objednala vam mal byt doručený v dodacej lehote do 5 az 7 pracovných dni. Den pred rozvozom sme vas kontaktovali o vykladke/ v stanovenom termíne/ ktoru ste odmietla. Navrhla som vam ze vas budeme opat kontaktovat den pred rozvozom vasim smerom a poviete si ci je to este pre vas aktualne/ nakolko ste povedala ze si tovar kúpite inde/. Po 7 dnoch ste a zavolala a direktivne ste so mnou viedla komunikáciu ,nechcela ma pustit k slovu a zložila mi telefon.
    Ak vam nevyhovuje plán a harmonogram nášho rozvozu mate moznost si prist nakúpiť tovar osobne na nasu predajnu do Banoviec nad Bebravou. Prajem pekný deň.

• krásné velké rostliny, doprava autem až domů

nabizejí to co není skladem, po nekolika dnech napísou ze muzou poslat neco jineho, ze to co jsem objednal neni skladem ale pritom stale maji na strankach ze skladem je. Zavadejici informace o cene dopravy, kterou nasledne zdvojnasobi..uvedena slovenska posta pry nelze pouzit - respektive ne za uvedenou cenu -neni uvedeno, ze se tyka pouze pro SR.

Zatím čekám na dodání.

• Ochota a ústretovosť

Perfektné jednanie, ochota

• Som veľmi spokojny s obchodom.
    • Nevýhoda žiadna

• Dobré ceny, rýchle dodanie tovaru

• silné rastliny
    • rýchla dodávka

• Odborné rady
    • Veľmi dobrá komunikácia

Objednané rastlinky prišli krásne, komunikácia výborná. Vrelo odporúčam.

• Rýchlosť dodania

Som spokojný ,poslali to v krátkej dobe svojim vlastným kuriérom ,pred tým upresnili telefonicky ,dobrá komunikácia medzi obchodom a zákazníkom ,som spokojný