• Už 2x nedovezli !

Řidiče jsem upozornil, že budu doma o trochu později, nepřečetl jsi upozornění a přijel podle svého původního času a divil se že nejsem doma. Tentokrát už podruhé ani nikdo nezazvonil, napsáno bylo dodáno tehdy a tehdy, v tolik a v tolik hodin a... ticho po pěšině. !!

• objednal som tovar pred 2 tyzdnami a stale mi nebol dodany

Zamawiałem mix pakiet wina a dostałem co innego. Nikt nie odpowiedział na moją reklamację. NIE POLECAM! BRAK KONTAKU!

• Rýchlosť

Víno je drahé. Neočarila ma ani jeho chuť. Bohužiaľ.

• Je to podvod, palenka je v uplne inej fľaši ako v reklame. Nezodpovedá palenke z čierneho ríbezlia, skôr terkel s melasou. Zacukrovená hmota z výliskou, predpokladám. Grc hanbite sa, dám to aj na web!

Keď objednaný tovar nemáte /len keď bude nová úroda,podľa ml, p.Simona /konkrétne sirup,ďžem,tak na objednávke máte telefonné číslo,gmail,adresu,upozorním zákazníka že momentálne nemáme na sklade.Ja som dostal 6 fliaš vína,namiesto 3ks.