Produkt Banival, ktorý má deklarovaný protizápalový účinok naopak pôsobí dráždivo a po 4 dňoch nevidno žiadne zlepšenie stavu, skôr podráždenie pokožky. Produkt rozhodne neodporúčam a hodnotím ho ako predražený olivový krém. Obchod vôbec neodporúčam.

Reakcia obchodu Ozonidy

mrzí nás Vaše zkušenost. Z bohatých zkušeností od našich zákazníků můžeme účinky přípravku BANIVAL potvrdit. S podrážděním pokožky po použití jsme se ještě nesetkali.

Nejste alergický na některou jeho složku? Jak často a jakým způsobem jste přípravek používal?

S pozdravem
    Tým Ozonidy

Tovar som objednal zaplatil a nebol mi nikdy doručený. Nikdy mi nebol zaslaný žiadny mail kde a kedy si mam zasielku vyzdvihnúť .

Reakcia obchodu Ozonidy

u Vaší první objednávky našem e-shopu jste zvolil platbu kartou, ta ale neproběhla a z toho důvodu nebyla objednávka zpracovaná ani odeslaná.

Vaše druhá objednávka byla již v pořádku uhrazena, námi zpracovaná a odeslaná na cestu k Vám, jak jsme Vás již informovali telefonicky.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Přejeme krásný den
    Tým Ozonidy

• Tovar neprimerane drahý

• tuba je málo naplnená, musel som stlačiť viac ako polovicu kým z nej niečo vyšlo

Reakcia obchodu Ozonidy

o jakém produktu konkrétně píšete?
    Obecně množství produktu v tubě je garantováno výrobcem a prochází výstupní kontrolou kvality. Tuba každého produktu obsahuje vždy takové minimální množství, jaké je uvedeno na obalu produktu a v příbalové informaci produktu. Výrobce navíc vždy plní tubu o cca 3-5% více, než je uvedené minimální množství.

V případě dotazů se na nás můžete obrátit.

S pozdravem
    Tým Ozonidy.sk

• Z dvoch vecí v objednávke mi jedna prišla úplne iná

Reakcia obchodu Ozonidy

velice nás mrzí, že jsme Vám vzhledem k velkému množství objednávek vyměnili jeden produkt za jiný. Věřte, že to nebylo úmyslem a omlouváme se za to.
    Detaily ohledně Vaší objednávky jsme vykomunikovali po telefonu k Vaší spokojenosti a správný produkt jsme Vám na zaslali na naše náklady.

Pěkný den,
    Tým Ozonidy.sk