• Som spokojna

• Nereaguju dlho, musela som pisat mail

• Príliš pomalá príprava objednávky

• Kabàt bol o 2 čìsla menšì, poslala som ho vymeniť, dùfam, že mi ho pošlù do vianoc.

Za objednávku som zaplatila a zásielku som nedostala. Spoločnosť sa mi neozvala.

• V popise produktu bolo napísané, že sa jedná o zimnú prešívaná vestu.
    V skutočnosti je veľmi tenká a v žiadnom prípade nie je určená do chladnejšieho počasia.

Tovar mi nebol dodaný z dôvodu, že mnou obj veľkosť M už nemajú, pričom je táto veľkosť stále ponuke a dá sa obj, takže nechápem ...

• Rada tu nakupujem
    • Dlha doba dorucenia

• Dlhá dodacia doba

• Overený obchod

• V prvom rade objednavku prijali a za tyzden mi oznamili ze tovar uz je vypredany ako to maju nastavene ked nemaju prehlad o tovare ci sa da objednat alebo nie je to velmi smutne nikdy taketo sa mi nestalo mam uz druhy pripad ked som objednala kabelku a takisto o tyzden mi oznamili ze je predana uz si nemieni nic objednavat dakujem
  • Dvakrát som u Vás nakupovala - bolo to OK. Teraz sa pýtate na názor - no tovar ešte nemám doručený.

V tomto obchode som nakupovala viackrat a velmi rada,tovar mal priaznive ceny a prisiel v deklarovanom case. Momentalne som objednala tovar, ktory bol skladom a cakam vyse tyzdna a po telefonickej informacii som dostala sms, ze o 10 dni sa ho chystaju vyexpedovat. Vahala som, ci objednavku zrusit, ale rozhodla som sa pockat, no uz asi z tejto stranky nebudem objednavat.

tovar stále ani po týždni nedošiel, písala som im aj mail a žiadna odpoved, za tovar som zaplatila vopred platbou online. Pevne verím, že mi tovar vôbec dojde

• nespoľahlivý

• ok