V obchode som objednávala prvý krát, tovar mi bol doručený bez problémov, dostala som presne to, čo som si objednala, farba ako na obrázku a číslo tiež sedí. Komunikovať som nepotrebovala. Ďakujem

O.K.

• Rýchlosť dodania.

• Rýchlosť dodania,kvalita

Tovar objednaný 4.4. nemôžem hodnotiť a k dnešnému dňu t.j.10.4.nemam žiadnu spravu o jeho doručení

• Je nepredstavitelné aby prevod peňazí trval v dnešnej dobe trval vyše 5 pracovných dní. Do dnes som od dodavatela nedostal ani oznamenie že tovar odoslal - objednavka a platba 30.03.2023.!!!!!!!!!!!

• Spokojnost súpravy sú krásne

Aj napriek tomu, že majú na stránke, že tovar expedujú do 24 hod. dodnes neprišiel....objednaný bol 15.3. dnes je 22.3. ... tak si urobte názor....kedysi som rád nakupoval na tejto stránke, rýchle dodanie, tovar premeraný, že som vedel či dĺžka bude sedieť ......teraz nič z toho

Na stránke mali napísané, že tovar majú na sklade a odošlú ho hneď, po týždni žiadnej aktivity som im písala, odpísali, že vraj niektorá z položiek mojej objednávky má dlhšiu dobu dodania (v objednávke som mala 1kus). Po 2 týždňoch objednávku odoslali. Šaty mi nesadli, tovar som vrátila. Prešli 2 týždne a neprišiel mi žiadny potvrdzujúci email o prijatí mojej objednávky naspäť. Keď im napíšem len sa vyhovárajú, že balíček ide AŽ niekam do Česka a mám byť trpezlivá. Dookola tie isté odpovede.

Keby sa dali dať mínusové hviezdičky veľmi rada to využijem na tento obchod.

• Ceny
    • Dodanie je fakt dlhe i ked sa Vam ospravedlnia, ale ako no... Na tom by mohli zapracovat.

super vyber

Po tyzdni od vytvorenia objednavky, balik este ani neodoslali.

• Ma no

• Obchod mi oznámil, že sa balík stratil. To ako? Tomu neverím, bola pri tom tovare veľmi dobrá cena.

dlha dodacia lehota...

Rychlo dodane.Spokojnost.

• Objednala som dve veci, obe mali skladom no nakoniec mi napísali že jednu nevedia doručiť .

Pestry vyber za prijatelne ceny