Obstaral som si bundu, ktorá sa na nete tvárila veľmi-veľmi tepla podľa popisu ale nie je to tak. Je tenká vhodná do 10-13stupnov. Dizajn a strih vynikajúci ale tepelný komfort veľmi slabý.

Reakcia obchodu OutdoorMarket

Vždy nás mrzí pokiaľ nie je zákazník spokojný s objednaným tovarom. V tomto prípade kúpil zákazník bundu kde je v popise jasne napísané … Extrémne priedušná, ľahká skialpová a touringová pánska bunda vhodná aj na iné športové aktivity.
    Samozrejme aj tak má možnosť tovar bez udania dôvodu vrátiť.

Kolektív Outdoormarket

• Obchod propaguje tovar, ktorý nie je dostupný.

Na stranke e-shopu bola ponukana bunda s kapucnou,preto som uprednostnil vasu ponuku pred inou.Samozrejme mi dosla bunda bez kapucne,preto som nespokojny s Vami ponuknutymi sluzbami.Takuto bundu by som dostal inde a vyhodnejsie.Pekny den.

Reakcia obchodu OutdoorMarket

Ospravedlňujeme sa, ale omylom sme neaktualizovali fotografiu výrobku. Bohužiaľ v tak širokom sortimente tovaru sa aj napriek všetkej snahe vyskytne chyba.
    Zákazníkovi tovaru umožníme tovar vrátiť späť, prípadne budeme finančne kompenzovať rozdiel cien.

Kolektív Outdoormarket

Tovar mi bol doručený s vadou. Zaplatila som dobierku pri doručení, to je v poriadku, ale pri vrátení som zaplatila poštovné 6,40 EUR a to len z toho dôvodu, že si niekto nevšimol aký tovar balí.

Reakcia obchodu OutdoorMarket

Je nám ľúto, že zákazník nie je spokojný s kvalitou dodaného tovaru. Aj keď ponúkame výrobky renomovaných európskych spoločností, niekedy sa stáva, že výrobok nespĺňa očakávania zákazníka alebo má výrobnú chybu.

Namietame však proti negatívnej recenzii týkajúcej sa prepravy reklamovaného tovaru. Zákazník má možnosť bezplatne zaslať reklamovaný tovar a je o tomto spôsobe informovaný v sekcii reklamácie.
    ...........................
    AKO ODOSLAŤ TOVAR K REKLAMÁCIU ZADARMO
    Ak nám poslať reklamovaný tovar, pošleme Vám predplatený kód do Zásilkovna, aby ste nemuseli platiť dopravné. Stačí si požiadať na e-mailu [email protected] Balík odovzdáte na akékoľvek pobočke Zásilkovna a oznámite im predplatený kód. Váš balík k nám dorazí za cca 4 až 6 pracovných dní. Zoznam pobočiek nájdete tu.

• Zaslaný iný tovar

obchod sa mi neozval na email

Výborná skúsenosť, veľmi dobrá komunikácia s obchodom

• Z nepochopitelneho dôvodu už druhý týždeň po zaplatení nemám tovar keď ho najviac potrebujem a keď bolo písané, že doručia za 2 dní :/

Reakcia obchodu OutdoorMarket

Ospravedlňujeme sa za neskoré dodanie tovaru. Bohužiaľ aj nás zastihol Covid a spoločne s predvianočným zvýšeným predajom a oneskoreným doručovaním prepravných spoločností sa nám nie všetko podarilo dodať včas. Zákazníčka obdržala objednávku 13.12. a dúfame, že je s tovarom aj napriek neskorému dodaniu spokojná.

Pohodové Vianoce
    kolektív Outdoormarket

• Rýchle dodanie.
    • Predávate nekvalitný tovar, sukňa je ako sito, cez vrchný materiál sa vyťahuje vnútorná izolácia. Škoda.

Reakcia obchodu OutdoorMarket

Mrzí nás, že není zákazník s koupeným zbožím spokojen. V e-shopu nabízíme výrobky značek, se kterými máme dobré zkušenosti a pozitivní zpětnou vazbu od zákazníků. Chápeme, že ne vždy výrobek splní očekávání zákazníka a proto nabízíme možnost vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní od jeho převzetí nebo zboží reklamovat.

Tým Outdoormarket

Tovar bol doruceny spinavy..islo o biele lyžiarske nohavice..zjavne niekolkokrat skusane nohavice.

Reakcia obchodu OutdoorMarket

Mrzí nás, že zákazník nebyl se zbožím spokojen. Nabízíme zboží od prověřených značek (Husky, Hannah, Trimm, Coleman...) a bohužel není v našich silách kontrolovat stav veškerého zboží. Objednané zboží jsme od zákazníka odebrali zpět a uhradili mu i náklady s vrácením zboží spojené.