rýchle dodanie tovaru, slušná zľava

• Obchod má veľké množstvo kvalitného tovaru, ktorý iní predajcovia nemajú k dispozícii a zároveň ponúka výborné ceny.

Našiel som všetko čo som hľadal. Zároveň som elektronicky aj telefonicky dostal rady, ktoré mi pomohli vybrať správny tovar.

• Veľmi rýchle dodanie.

Veľmi rýchle dodanie

Veľmi ústretová komunikácia

• Veľmi rýchle dodanie

Rýchle dodanie.

Kvalita za výhodnú cenu.

• Prehľadný výber, rýchla reakcia, okamžite doručenie

Ok cena, rýchla doprava za dobrú cenu do balíkomatu.

super obchod !

Objednaný tovar kvalitlou rozhodne nezodpovedá cene.Čínsky tovar so slovenským značkovým štítkom.Vracia. späť.čelková.

Reakcia obchodu Outdoorlive.sk

ďakujeme za spätnú väzbu. Objednali ste si tovar od značky Craft, za prvé nemá slovenský značkový štítok, Craft je švédska značka. Značka Craft patrí dlhodobo medzi popredných výrobcov funkčného oblečenia, ak Vám nevyhovuje pokojne tovar môžete vrátiť. Je to Vaše plné právo. Za druhé, to kde vyrába značka svoje produkty nie je samozrejme naša chyba a pravda je trochu inde ako si myslíte, ale myslím, že to Vám nemusíme vysvetľovať. Recenzia nás samozrejme mrzí, na druhej strane myslíme, že ľudia, ktorý majú aspoň trošku prehľad si spravia názor na jej relevanciu. Samozrejme je to Váš názor, ktorý nebudeme vyvracať, ale spochybňovať tak veľkú svetovú značku, ktorá je na trhu viac ako 40 rokov je prinajmenšom zvláštne. Ďakujeme.

Rychle dodanie.

• Rýchly dovoz,všetko ok

Promtnost

Rýchle vybavenie

vsetko super

Žiaľ sme veľkosť topánok pri Garmont netrafili. Vždy objednávania veľkosť uK 10 nesedela. Na výmenu uK10,5 už neboli. Poslali sme späť. Vrátenie tovaru cez packetu veľmi jednoduché a poslanie zadarmo

• Bezproblemove objednanie, rychle dorucenie. Vrelo odporucam :-)

Mily personal. Na otazku som dostala pocas telefonickeho rozhovoru okamzitu odpoved. Objednane, rychlo a bez problemov dorucene, mily ujo kurier :-). Dakujem pekne a odporucam:-).