• sortiment
    • zavádzanie ohľadom doručovacej doby

Tovar som si objednal práve z ich obchodu, aj keď inde by ma vyšiel lacnejšie, lebo bolo napísané, že bude doručený do 28.3.2024, kedy som odchádzal na dlhší výlet.
    Aj keď ako obchod možno majú celkom dobrý sortiment, ako celok zodpovedajú aj za dopravu a dopravnú službu.

kvalita a prevedenie tovaru neodpoveda cene

Reakcia obchodu Outdoorlive.sk

o aký produkt sa prosím jedná ? Akú značku a model, aby sme to vedeli skontrolovať. Snažíme sa dbať na to aby naša ponuka zahŕňala len kvalitné produkty od renomovaných značiek. Budeme radi ak nám dáte vedieť.

Objednaný tovar kvalitlou rozhodne nezodpovedá cene.Čínsky tovar so slovenským značkovým štítkom.Vracia. späť.čelková.

Reakcia obchodu Outdoorlive.sk

ďakujeme za spätnú väzbu. Objednali ste si tovar od značky Craft, za prvé nemá slovenský značkový štítok, Craft je švédska značka. Značka Craft patrí dlhodobo medzi popredných výrobcov funkčného oblečenia, ak Vám nevyhovuje pokojne tovar môžete vrátiť. Je to Vaše plné právo. Za druhé, to kde vyrába značka svoje produkty nie je samozrejme naša chyba a pravda je trochu inde ako si myslíte, ale myslím, že to Vám nemusíme vysvetľovať. Recenzia nás samozrejme mrzí, na druhej strane myslíme, že ľudia, ktorý majú aspoň trošku prehľad si spravia názor na jej relevanciu. Samozrejme je to Váš názor, ktorý nebudeme vyvracať, ale spochybňovať tak veľkú svetovú značku, ktorá je na trhu viac ako 40 rokov je prinajmenšom zvláštne. Ďakujeme.

• Tovar prišiel špinavý od blata

Tovar mi bol doručený.Keďže mi tovar farebne nevyhovoval,hneď som tovar vrátila.
    Bohužiaľ na svoje peniaze čakám už tretí týždeň. Mail o refundácii mi prišiel až po mojom telefonáte.Napriek tomu ,že mi bolo povedané,že peniaze boli odoslané,nič neprišlo.
    Takže určite neodporúčam!!!!!!

Reakcia obchodu Outdoorlive.sk

vďaka za feedback. V prvom rade sa ospravedlňujeme, že vrátenie peňazí tvralo dlhšie než obvykle, zvyčajne je to u nás do pár dní od prijatia spätnej zásielky. Ale dajme to na pravú mieru. Tovar ste si objednali a hneď o dva dni prišiel k Vám. Následne ste ho vrátili, tovar k nám prišiel 17.3. (overovali sme to u Packety, keďže ste ho zdarma vracali cez Packetu). Nevieme kde spravili kurierska služba chybu, pretože sme videli, že ste tovar odoslali 9.3, čiže cestoval 8 dní. Ale v poriadku, aj toto si zobereme na zodpovenosť my. Zákonná lehota na vrátenie peňazí je 14 dní a verte či nie vždy sa to snažíme robiť čo najskôr ako sa dá. Niekedy to je toho veľa a nestíha sa všetko robiť ihneď, práve pre to je zákonná lehota tých 14 dní. Vy máte na vrátenie dobu predĺženú až na 30 dní a vrátenie zdarma. Peniaze sme odosielali v nedeľu 26.3. , čiže 9 dní po prijatí vratky. Ak Vám peniaze neprišli, samozrejme nás kontaktujte,určite to vyriešime, rozhodne nemáme záujem Vám Vaše peniaze nevrátiť. Samozrejme vďaka za objednávku a prajeme pekný deň.

Z nákupu som bola veľmi sklamaná. Objednala som si tričko, čelenku a proteinové tyčinky. Obchod potvrdil objednávku. Prišli mi a maily, že objednávka bola odoslaná v kompletnom stave. Nemilo ma však prekvapilo, keď som si otvorila balík a tričko tam nebolo. V balíku bol pribalené strono objednávky trička. Nik mi však vopred nadal vedieť a keďže išlo o vianočný darček,a ja som si balík otvorila až deň pred Vianocami bola som poriadne sklamaná.

Objednal som si rukAVICE REX THERMO. Zasielka prišla v poriadku až na moje prekvapenie, že som tie rukavice nenatiahol na ruky. V tabulke rozmerov máte rozmery v cm a v číslach, ale v ponuke máte písmenkové ponuky napr: XL, ale nikde nemáte napísané aká veľkosť napr. XL prináleží k číselnému údaju veľkosť. Inakšie k samotnému predaju nemám výhrady. Ďakujem

Reakcia obchodu Outdoorlive.sk

ďakujeme za objednávku aj za postrehy. Každá značka to má s rukavicami trošku inak. Niektoré značky Ako napr. Mammut majú číslovanie od 5-12, niektoé značky ako napr. Dynafit alebo spomínané Rex majú zase od XS po XXL. Vy ste pravdepodobne čítali veľkostnú tabuľku inej značky, ale v každom prípade sa budeme snažiť veľkostné tabuľky a spraviť čitateľnejšie. Vďaka

• Doručené mi boli dve práve šľapky a to ešte aj v rôznej veľkosti.

Reakcia obchodu Outdoorlive.sk

mrzí nás vzniknutá chyba, hneď sme sa aj ospravedlnili a hneď na druhý deň Vám odoslali správne. Šlapky sme dostali zle zabalené už od dodávateľa, ale i tak sme si to mali skontrolovať, naša chyba. V každom prípade sa ešte raz ospravedlňujeme, aj u nás pracujú "len" ľudia, chybu sme ale napravili a Vaše NEdoporučenie nás preto mrzí.

Po tyzdni nemam ani tovar, ani informaciu, v com je problem. Dostal som iba mail, ze sa objednavka vybavuje, a to pred piatymi dnami.

Dobry den,
    vsetky objednavky odosielame v den objednania, resp. na druhy den, podla dob, kedy bolo objednavka zadana. Nevieme vas kontaktovat, kedze tu vystupujete anonimne, ale bohuzial ziadnu takuto "stratenu" objednavku neregistrujeme.

Pre akekolvek problemy mame telefonicku linku, ktora funguje do 18:00 kazdy pracovny den a taktiez rychlo odpovedame na mailove dotazy a komunikaciu.

Objednala som si 2 spacáky za 79€s flisovou vystielkou-prisli bez flisu a 3 spacák za 74€ s bavlnenou vystuzou aj obalom,tak to som zostala v šoku.Som sklamaná, už si u Vás nebudem objednávať!

Dobry den pani Gondová,
    dufam, ze spacak sluzi dobre,
    este raz sa ospravedlnujeme sa za chybu v popisku, flisovu vystielku sme okamzite doposlali. Ten druhy spacak ste bohuzial nemali kupeny od nas, preto sme s tymto problemom nevedeli pomoct.

Objednávku zrušili a peniaze vrátili na účet bez akéhokoľvek komentára.

• Vrátenie peňazí do 2 dní
    • Objednaný tovar (dostupnosť skladom) vopred vyplatený no nedodaný
    • Nebola ponúknutá žiadna kompenzácia zo strany predajcu
    • Ozvali sa až 2 dni po vyplatení tovaru vopred, že žial tovar ktorý stále ukazovalo skladom na eshope je nedostupný.

Tovar ktorý je uvádzaný v Eshope ako skladom, skutočne skladom nie je. Objednávka bola zrealizovaná, vyplatená predom. Informovaný som bol až 2 dni po zrealizovani objednávky, že tovar žial nemaju. Kompenzácia zo strany obchodu samozrejme neprišla, ich odpoveď bola len, že nevedia mi poskytnuť žiadnu alternatívnu náhradu.

Reakcia obchodu Outdoorlive.sk

mrzí nás táto situácia, že práve Vami objednaný tovar sme nevedeli doručiť. Avšak v úplne každom eshope a obchode sa sem tam stane chyba na sklade, krádež v sklade podobné drobné chyby. Vyplýva to z obrovského mnopžstva položiek, tovaru a ľudskej chyby.
    Veľmi sa ešte raz ospravedlňujeme, nestáva sa to často, expedujeme desiatky tisíc objednávok ročne, pár chýb sa preto sem tam vyskytne.

Poslali ste nám malé ponozky, sú to XL-ky a nie ako to mate zadané na stranke ze 47-49.
    Keby som vedela ze su to XL tak neobjednam lebo su malé!

• Nespoľahlivé informácie o produkte

Objednaný tovar, rozdielne od webu nemali v požadovanej veľkosti, po jej zmene ho zas nemali v požadovanej farbe. Ich ponuka nie je v súlade s realitou. Neodporúčam.

• Zamenena velkost. Miesto 42, velkost 28

• Žiadna komunikácia z vlastného podnetu.

• odkedy som kartou zaplatil za tovar ktory bol skladom, predajca sa zatial neozval

Edi77,
    kategoricky odmietame vašu klamlivú recenziu. Takéto veci sa už v dnešnej dobe nestávajú, máme tisícky spokojných zákazníkov, zákaznícku linku ...Takže sa určite nemôže stať, že niekto zaplatí a nedodá sa tovar.

Tovar mali uvedený ako skladom, poslali mi potvrdenie o spracovaní objednávky a prišla mi informácia, že objednávka je pripravena na vyzdvihnutie kuriérom. V takomto stave sa nič nezmenilo niekoľko dní. Nakoniec ma kontaktovali telefonicky po týždni, že tovar z mojej objednávky nemajú skladom a musia počkať na dodanie od dodávateľa.

Reakcia obchodu Outdoorlive.sk

Ospravedlňujeme sa, veľký nápor pred viamocami spôsobil chybu, bežne sa to nestáva, teda takmer vôbec.

Tovar, ktory podla objednavky mal byt skladom nemali, ani to zakaznikovi neoznamili... keby zakaznik sam nevolal, ani sa to nedozvie