• Týždeň od objednávky tovar nedorazil nikto sa neozýva nedvihaju telefón nezodpovedajú na maily. Hrozna komunikácia. Už odtiaľ neobjednam

Reakcia obchodu Otehotnenie.sk

ospravedlňujeme sa za komplikácie. Počas tohto obdobia sme v našom e-shope vykonavali niekoľko zmien, vrátane zmien poskytovateľa riešenia e-shopu. Všetky objednávky a stratenú komunikáciu sme sa snažili vyriešiť spätne a myslím, že sme už na všetko odpovedali. Ak sa tak nestalo a nepodarilo sa nám vás kontaktovať, pošlite nám e-mail alebo nás kontaktujte v e-shope, my s vami určite budeme komunikovať a všetko vyriešime k vašej spokojenosti.
    Milan z Otehotnenie.sk

• dobre ceny

pri prepočítaný kapsúl
    Kotvičník 119 ks v balení
    Maca strong 118 ks v balení
    je to smutné, že zavádzajú kupujúcich o množstve v balení

• Rychle dodanie
    • Fertility kit prisiel poskodeny, modra flasticka bola takmer prazdna, vobec sme nemali potrebne 3 kvapky na test. Super sposob ako si znicit vecer

Ovu Pro je riadny oblb,velmi objednavku lutujem.Maca a Kotvicnik beriem 5ty den,rozdiel nevidim absolutne ziadny,asi to potrebuje cas

akciovy tovar nestal tolko ako bola uvedena akcia. tovar bol pri nakupe skladom a mal byt doruceny ups do 24 hod. tovar bol dostupny az po dvoch tyzdnoch a aj to az po nasich viacerych telefonatoch. nakolko aj doprava za ktoru sme zaplatili a tovar nebol doruceny do 24 hod od prevzatia ups od predajcu sme sklamany z obchodu aj s dopravy.

• Tovar som zaplatila online kartou a tovar nechodil a nechodil,kym som nenapisala po 1 a pol tyzdni mail,ze kde je problem,ked moju platbu maju.
    • Tovar mi bol doruceny na fakturacnu adresu,aj ked som ako adresu dorucenia zadala inu adresu.

• vsetky
    • nic