je to rýchle a omnoho lacnejšie ako vo fan-ku

• dobré ceny a rýchlosť dodávky

• zapáčila sa mi cena,
    • avšak doba dodania (vraj poštou MAX 3 dni..a tovar bol na sklade) to úplne prehlušila.. radšej si pár eur doplatím, ako čakať na to tri týždne. Moja objednávka bola prijatá a zaplatená 19.12. 20. a 21. boli normálne pracovné dni.. 22. 23. bol víkend 24. 25. 26. boli Vianoce.. 27. 28. boli zase normálne pracovné dni 29. 30. zase víkend 31. silvester 1. Nový rok.. avšak dnes je 4. a stále mi môj tovar nebol doručený, pritom mi bol smskou sľúbený dnes.. zajtra opäť víkend... som veľmi nespokojná.. aby za osem obyčajných pracovných dní mi nemohol prísť tovar zo Žiliny, alebo hockadiaľ, tomu nerozumiem.. Váhala som nad objednaním zo zahraničia a týmto obchodom, vidím, že zahraničie by bola lepšia voľba, tovar by som mala už dávno doma.

ak nájdete výhodnejšiu cenu práve v tomto obchode a nemáte možnosť prísť tam osobne...a očakávate pružnosť a rýchle doručenie..radím vám doplatiť si malý rozdiel... ja už si viac odtiaľto nič nekúpim, som veľmi zvedavá, kedy mi môj tovar bude konečne doručený

• nasla som tam vyrobok, ktory na nych strankach nemali
    • komunikacia s klintom

zaplatila som on-line platobnou kartou, no vobec ma pocas nasledujuceho tyzdna neinformovali o stave objednavky, i ked som pisala, ci mi pride tovar do vianoc- nereagovali.po 7 dnoch som teda objednavku zrusila, a ziadala o vratenie penazi. no reagovali iba na zrusenie objednavky,ale co tie peniaze???obavam sa, ze z tejto strany roka ich neuvidim
    neviem, ci este nakupim u nich, zalezi od toho, ako sa postavia k vrateniu mojich penazi

• len cenové výhody
    • -slabá komunikácia
    • -päť dní žiadna odpoveď o zaplatení
    • -po zhánaní prepravného čísla t.j.reg.čísla
    • -sa predávajúci spamätal až po telefonáte
    • -balíček bol odoslaný 19.decembra!

nebudem nakupovať u tohto predajcu

• Dobra cena
    • Pohodlie
    • Poplatok za dorucenie by mohol byt nizsi :)

Dobra cena
    Prehlad
    Pohodlie :)

• Nevidim ziadnu výhodu proti druhym. Usetrenych pár eur za komplikácie, aké nastali,popisane nizsie zato nestoja.
    • Doručenie iného tovaru, aký bol objednany, druhá zásielka prisla uz správna. Tovar, ktorý mi bol doruce omylom, som odoslal späť odosielatelovi, poštovné mi nepreplatil, pričom z mojej strany nedošlo k pochybeniu. V konečnom dôsledku som proti inym eshopom neusetril, a este aj čakal dlho na správnu zasielku. Boli mi z dotknuteho eshopu prisľúbené kredit body pre dalsi nakup, do dnes som ich neobdrzal. Dalsi nákup u nich určite nespravím. Neodporúčam !

Možno to bolo celé spôsobené predvianocnym zhonom, ale určite by sa im to nemalo stavať, ani ked majú zvýšený pocet objednávok. Pozor, nedorucuju ani fakturu. Iste vhodný prípad pre SOI alebo daňovú kontrolu, alebo, žeby len ju opat zabudli pribaliť k tovaru? :)

• Široký sortiment tovaru.
    • Nezistil som.

Tovar doporučujem jednak pre náročných ako aj menej náročných

• dlhšia dodacia doba

rôzny tovar
    dobré ceny
    u mňa dlhšia doba dodania

• prehladnost
    • trozku je drahy

maju tu viaceré kvalitné produkty

• rýchlosť
    • zatiaľ žiadne

odporúčala som ostatným

• Tovar som objednal a zaplatil. Žiadna spätná informácia, či potvrdenie ani emailom ani smskou. Na ďalší deň mala objednávka napísaný stav, že čaka na zaplatenie. Priebeh spracovania som už j, predpokladám, že to ani nie je. Nedostal som žiadnu informáciu o tom, kedy kurier doručí. Zrazu kurier volal, ze ma balik. Lenze ja som bol v praci. Nebudem si brat tyzden dovolenku a cakat na nejaky balicek s kurierom. Potom mu hovorim, ze som vo firme, kde asi tiez dorucuje, ci nepride tam. Ale ze nie, lebo tam uz bol. Ze teda dalsi den to donesie, ale kedze som dalsi den cestoval, tak som za kurierom radsej siel hned sam.
    • Preco to tak opisujem? Lebo staci, tak ako to maju ini, ze kurierska spolocnost zasle den pred dorucenim alebo dany den rano smsku a cislo kuriera, ktory uz presnejsie informuje o doruceni. Takze je to len organizacna pripomienka na vyzvu vyplnit dotaznik. Ozaj - druhy den po doruceni prisiel email s informaciou o doruceni - koho by toto uz potom zaujimalo?
    • Kurierska firma - Geis pre spresnenie.

• dobra cena,
    • pri osobnom prevzati sa neplati poštovne, vydajne miesto v Žiline
    • iba detaily,zle pristupne parkovisko pri budove Europalace ZA, ani som ho nenašiel, parkoval som na cudzom sukromnom parkovisku.
    • na webe chybaju niektore obrazky napr. darčekove balenia parfémov

• Neviem posúdiť, objednávala som 1x, ale myslím si, že spoľahlivosť.
    • Dlhá doba dodania, ale môže to byť aj tým, že idú Vianoce.

Určite by som ho odporúčala.

• nízke ceny
    • neuplne objednavky

dobry

• Najlepšia cena,

• cena,rychlost
    • o ziadnich neviem

rychli,lacny,spolahlivy

všetko prebehlo v poriadku a rýchlo, som maximálne spokojná