• obchod Originálne hračky je super nakoľko tam vždy nájdem pekné 3D skladačky za dobrú cenu pre moje vnučky

Reakcia obchodu Originálne hračky

Ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu, sme radi, že u nás vždy nájdete to čo hľadáte. Tím Originálne hračky

• všetko prebehlo tak ako bolo deklarované,objednávka,kvalita tovaru,lehota doručenia,navyše oproti iným obchodom,ponukajúcim drevené vláčiky bola aj Vaša cena nižšia,takže za mne 100 percentná spokojnosť.
    • žiadna

Reakcia obchodu Originálne hračky

Ďakujeme za milú spätnú väzbu a tešíme sa na Vás aj v budúcnosti.

Serióznosť

Reakcia obchodu Originálne hračky

Ďakujeme, že ste si našli čas napísať nám Váš názor. S pozdravom, tím Originálne hračky.

• tovar bol doručený,tak ako mi bolo oznámené,bez problémov

tovar bol doručený presne tak ako bolo objednané a v lehote ako bolo oznámené,jediné čo mi trošku vadilo,bolo že tovar bol v krabici od Lenoru čo bolo cítiť.celkovo som na 95 percent spokojný.

Reakcia obchodu Originálne hračky

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Snažíme sa byť šetrní k prírode, a preto v najvyššej možnej miere používame recyklované krabice. Ďakujeme však za upozornenie, do budúcna sa budeme snažiť eliminovať použitie takýchto krabíc. S pozdravom, tím Originálne hračky

Súper

Reakcia obchodu Originálne hračky

Dobrý deň, ďakujeme za milú spätnú väzbu. S pozdravom, tím Originálne hračky

• prehľadný zoznam hračiek

žiadna

Reakcia obchodu Originálne hračky

Dobrý deň, tešíme sa, že ste spokojná s nákupom u nás. S pozdravom, tím Originálne hračky

• rychle dodanie

Reakcia obchodu Originálne hračky

Ďakujeme, že ste si našli čas napísať nám recenziu. S pozdravom, tím Originálne hračky

• Vynikajuca komunikacia, ochota, dobre ceny, rychle a spolahlive dodanie

Reakcia obchodu Originálne hračky

Ďakujeme veľmi pekne za Vašu spätnú väzbu.

• na stranke maju napisane skladom, dorucime do 48 hod, akurat ze nenapisu ze skladom maju iba 1 ks. Objednala som 2ks a poslu mail po zaplateni a potvrdeni objednavky ze bohuzial objednavka bude trvat tyzden. A to som objednala hraciu kocku, keby nejaku velku hru nepoviem, ale hraciu kocku.
    • k hram nebol ziaden navod - dama, sach, mlyn a ani k hlavolamu (typ ako skladaci had co ma bezne tiez navod) - na email, ze chyba navod nereagovali. V krabici bola len hra s figurkami.

Reakcia obchodu Originálne hračky

Dobrý deň, zabudli ste podotknúť dôležitú vec: hneď po prijatí objednávky sme Vás informovali, že vzhľadom na väčšie objednané množstvo sa doba dodania predĺži. To, že ste mail od nás nečítali, ste potvrdili aj neskôr. Stačilo reagovať na mail, upraviť objednávku a mohla byť ihneď odoslaná. Tiež ste zabudli napísať, že sme ešte pre Vás dopredu boli kontrolovať motívy produktov na sklade, aby ste boli s nimi spokojná. My sme práve pri Vašej objednávke robili veľa vecí navyše, o množstve správ na Livechate a maile nehovoriac, takže nás mrzí, že ste nám napísali takúto negatívnu recenziu s cieľom odradiť iných zákazníkov od nákupu.

• Rýchlosť doručenia

Žiadne

Reakcia obchodu Originálne hračky

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu a tešíme sa na Váš nákup aj v budúcnosti. Tím Originálne hračky

• Skorá dodávka objednávky.

Reakcia obchodu Originálne hračky

• Veľmi rýchle dodanie tovaru.

Reakcia obchodu Originálne hračky

Všetko prebehlo rýchlo a jednoducho.

• Veľmi rýchle dodanie

• Spokojná

Reakcia obchodu Originálne hračky

Dobrý deň, tešíme sa, že ste spokojná s nákupom u nás. Dali ste nám však najnižšie možné hodnotenie, čo sa, bohužiaľ, odrazí aj na všeobecnom hodnotení nášho eshopu.

• Rychle dodanie. Vsetko v poriadku.

• Spokojná so všetkým

Reakcia obchodu Originálne hračky

Obchod ponúka kvalitné produkty.

Reakcia obchodu Originálne hračky

• Široký výber hračiek, ktorý si môžete vybrať aj podľa vekovej kategórie. Hračky sú drevené, kvalitné (aspoň tie, ktoré som objednávala aj skôr)

Reakcia obchodu Originálne hračky

Hračky nám boli doručené veľmi rýchlo, sú veľmi pekné, avšak kuša má krátky dostrel.