• komunikáciu so zákazníkom
    • slabú priehliadnosť

určite odporúčam

• podrobne vysvetlenie produktu
    • nemal ziadne

- dobra sms komunikacia tykajuca sa tovaru
    - rychlost odoslania
    - prehladna stranka s dostatkom informacii pre rozhodovanie

• sortiment,ceny
    • neviem

doporučujem

rychlost dodania vynikajuca,
    komunikacia zo strany obchodu super, na otazku bolo odpovedane do hodiny
    kvalitny tovar

• Celkom priazniva cena, produkt zodpovedal popisu

Odporučam

Trampolina bola nastastie v poriadku, nic nechybalo, napriek tomu, ze prisla hrozne zabalena! Tovar bol zabeleny v 2 krabiciach. Jedna super, ale ta druha hroza! Roztrhana, vykukali z nej rurky od trampoliny, pruziny mohli kludne povypadavat. Krabica bola len tak hocijako polepena, aby ako tak drzala pohromade. Kurier tvrdil, ze to bolo tak od dodavatela zabalene, im so to vraj rozpadlo, tak skontrolovali, ci tam vsetko je a nastastie bolo.
    No ako som napisala na zaciatku, trampolina NIE JE POSKODENA, je super, odporucam!

Reakcia obchodu open-sport

veľmi nás mrzí to ako sa zachovala prepravná služba, od nás ide tovar vždy perfektne zabalené, pretože aj sebemenší poškodeniu kartónu je dôvod, aby prepravná služba balík do prepravy vôbec neprijala, to si oni veľmi dobre strážia, takže je úplne vylúčené, aby šiel kartón takto od nás. Kartón poškodila prepravná služba pri prekládkach a kuriér sa Vám mal ospravedlniť a nie klamať a zvaľovať vinu na druhého, ale takto to oni robia vždy, keď k nejakému pochybenia z ich strany dôjde.
    Za pochybenia prepravné služby sa Vám týmto moc ospravedlňujem, našťastie o veľmi výnimočný prípad, väčšinou funguje prepravná služba bezchybne.
    V krabiciach nie je nič čo by sa mohlo rozbiť, ale aj keby sa tak predsa stalo, zákazník nemusí mať žiadnu obavu a poškodený diel, vždy nahradíme dielom novým, takže pre zákazníka to nie je žiadne riziko.
    O zákazníka, ktorý u nás zakúpi trampolínu sa vždy staráme po celú životnosť trampolíny a môže kedykoľvek zavolať na tel: +420 733 570 743, veľmi radi poradíme či pomôžeme.
    S pozdravom Michael Novák www.open-sport.sk

• Dobra cena, rýchlosť dodania tovaru

Odporúčam obra cena, rýchlosť dodania tovaru.

• výborná komunikácia so zákazníkom
    • ochota

Zrejme vinou prepravcu mi bol doručený nesprávny tovar. Oceňujem ochotu predajcu a rýchlosť vyriešenia celej záležitosti. Predajca ma dokonca kontaktoval aby sa osobne presvedčil o doručení zásielky.

• Prehladna stranka, ziadne zavadzajuce informacie (cize predbezny datum dorucenia sedel), komunikacia ako ma byt a spolahlivost pri platbe vopred.

Pozitivna skusenost, ja osobne urcite odporucam.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

• rýchlosť dodania
    • poslali mi tovar inej značky, ako som si objednal

Objednal som kancelárske kreslo "HALMAR lotus" a poslali mi "MERKURY Lotus", ktorá nemá príliš dobré recenzie. Urobili to bez nejakého upozornenia.

Reakcia obchodu open-sport

reaguji na anonymní recenzi:
    velice se omlouváme za toto nedorozumění, chyba se musela stát ve skladě. Křeslo Vám samozřejmě vyměním na naše náklady.
    Pro vyřešení problému nás prosím kontaktujte:
    telefon: 733 570 743 nebo email: [email protected].

odporucam bol som velmi spokojny

• promptne vybavené

Som veľmi spokojná